Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

Anonym, 11.12.2017 7:16:02, IP: ***.***.208.34, #213447
Děkuji moc Evys za příspěvek, ozvu se, jak jsme dopadli. Modlím se za dobré zprávy . Manžela také bolí břicho po jídle ,jakoby nahoře hned pod žebry. Záda jej ale asi zatím nebolí, na to si nestěžuje, třeba to tedy je jen nějaké virové onemocnění.... Je šílené, jak se člověku během pár dnů změní život a priority, přeji všem na této skupině hodně sil.
Anonym, 11.12.2017 8:40:54, IP: ***.***.208.34, #213448
V krvi ani moči nic nenašli, příští týden sono a fibroskopie, tak si říkám, že to snad vylučuje tuto šílenou nemoc a mohou to být jen vředy, či něco podobného. To by již v krvi něco bylo, co myslíte, mohu si oddychnout ??
evys, 11.12.2017 9:23:50, IP: ***.***.184.189, #213449
bude to dobrý, nestresujte se, Manžel to měl vidět, že má něco zhoubného už z krve. U rakoviny slinivky jsou příznaky, které má skoro každý. Koho dneska nebolí záda a někdy mu není těžko, že. Kolegyně manžel měl stejné příznaky a bylo mu ještě hůř než manželovi a měl nádor na slinivce nezhoubný a nějaký zánět. Pouze je hlídaný a nic s ním nedělají. Držím palce a věřím, že se k nám nepřidáte. Nikomu to nepřeji.
Anonym, 11.12.2017 9:34:40, IP: ***.***.208.34, #213450
Evys , děkuji moc za Vaše zprávy , snažím se se nestresovat . Sama jsem zvědavá, co to je a je mi ho líto, bolesti má i přes algifen a to, že není žádné bebíčko, vlastně ani nevím, kdy byl naposledy nemocen. Toto trvá už měsíc, začalo to jakoby záchvatem po jídle, pak se přidal průjem a ty bolesti , popisuje to jako kdyby měl veliký hlad. Má je několikrát denně, v noci ho to budí , doufám, že dostane brzy nějaké léky a bude dobře. Přála bych to všem na této skupině, bohužel vzhledem k povaze skupiny , to asi není možné. Modlím se za vás všechny , kteří procházíte tímto obtížným obdobím. Doufám, že vám za týden všem sdělím, že se k vaší skupině bohu díky nepřidáme ... Jedinné, co mě zaráží, že má manžel pod hrudní kostí, jakoby v trojuhelníku hmatatelnou masu čehosi, takové jakoby hrudky , ale nebolí ho to na omak..., má dost tukových budek po těle tak snad je toto také to. Možná to měl již dříve, jen tomu nevěnoval pozornost.
Iveta, 11.12.2017 22:34:53, IP: ***.***.56.234, #213527
Příteli nádor slinivky zjistili v listopadu 2016. Při operaci mi byla odebrána celá slinivka a část dvanáctníku. Poté zajišťovací chemo, kterou nedokončil, jelikož ho to málem zabilo. Letos v dubnu kontrolní PET CT a vše v pořádku. Od září bolesti v zádech. Dnes výsledky CT - Nádor v tenkém střevu, zasažena uzlina. Ve středu nastupuje paliativní chemo, což jak jsem četla rakovinu nevyléčí, ale mělo by zabránit šíření. Dcera četla o účincích kořene pampelišky na rakovinu, že je lepši než chemo. Nesmí se ale kombinovat obojí. Slyšel jste někdo, že by to někomu pomohlo? Všichni se o něho moc bojíme.
Terka, 12.12.2017 12:16:24, IP: ***.***.208.34, #213611
Neznám, ale našla jsem si o kořenu články a asi bych to zkusila, škoda, že sem neodpoví někdo, kdo to třeba zkoušel, ale dle mne tím nemůžete nic pokazit. Nevím, proč by se to nesmělo při chemo. Třeba Vám brzy odpoví někdo, kdo ví více. Držte se a užívejte každé možné chvíle.
Terka, 12.12.2017 12:16:45, IP: ***.***.208.34, #213612
Neznám, ale našla jsem si o kořenu články a asi bych to zkusila, škoda, že sem neodpoví někdo, kdo to třeba zkoušel, ale dle mne tím nemůžete nic pokazit. Nevím, proč by se to nesmělo při chemo. Třeba Vám brzy odpoví někdo, kdo ví více. Držte se a užívejte každé možné chvíle.
Milena, 12.12.2017 14:29:20, IP: ***.***.20.153, #213625
Zkusit to můžete , ale na rakovinu je příroda krátká,pomůže pouze chemo a ta se musí přetrpět.
evys, 12.12.2017 14:45:18, IP: ***.***.151.79, #213626
manžel pil čaj z kořene pampelišky, objednávala jsem přes internet po 2 kg. Vydržel to pít první měsíce každý den, pak aspoň 3x týdně. Pil ho asi půl roku. Bojujeme od února 2017. 2 měsíce ho ted nepil, ale zase začneme. Určitě neuškodí. Chodíme na chemo pořád. máme za sebou už 16 chemo. K tomu ještě pil červenou řepu. Každý den skleničku, to nedával každý den, ale aspoň 3x týdně. Ted jsme koupili doplněk stravy Penoxal. Bere ho asi 4 neděle. Vždycky po chemo mu bylo po odpojení další den špatně a to na 3 dny. Tento víkend mu bylo poprvé po chemo vcelku dobře, fungoval. Možná je to tím Penoxalem.
Evys, 12.12.2017 14:53:09, IP: ***.***.151.79, #213627
Ještě taky má pocit, že co má Penoxal, tak má chuť na jídlo a víc jí. Podívejte se na něj na internetu. Jí častěji menší porce, protože ho po jídle bolí břicho, ale snaží se. Za poslední 3 měsíce nezhubnul, drží si váhu. Po dobu nemoci zhubnul ze 60 kg na 50 kg. Byl vždycky hubený i před nemocí.
Terka, 12.12.2017 16:37:14, IP: ***.***.234.105, #213630
Vidíte Iveto, myslela jsem si to, také bych šla v tomto případě do všeho, co dá jakoukoliv naději na snesitelnější průběh . Já jsem ten anonym,co jsem včera psal ohledně obav o svého muže, čekáme na sono a fibroskopii, dnes jsem viděla výsledky krve, markry manželovi nebrali, jen krevní obraz a biochemii, má zvýšený bilirubin a leukocyty, ostatní hodnoty v normě, modlím se za jakékoliv jiné onemocnění.... Hodně sil všem .
evys, 13.12.2017 19:00:46, IP: ***.***.128.27, #213669
Terko, lékaře asi nenapadla ta děsná diagnoza, ale jestli na nic neprijdou, tak si řeknete o CT a o markry v krv, ať máte klid. Manžel měl to bolení břicha už 2 roky před tím a doktor ho hned tenkrát poslal na CT. Bohužel se tam nic ještě nenašlo a pak se mu to objevilo někdy a už to neřešil. K doktorovi už nešel i když mu řekl ať přijde po půl roce. Možná by se na to přišlo a bylo by to operovatelné. Nádor při zjištění měl velký. Taky tady pár lidí psalo, že je léčili na žlučník atd. Držím palce, Manžel jde zítra na kontrolní CT, doufám, že to bude zastavené.
Iveta, 14.12.2017 22:20:16, IP: ***.***.80.76, #213693
Přítel po první chemo. Bylo mu zle. Ještě je v nemocnici, ale zítra už přijde domů. Četla jsem, že sacharidy a cukr jsou výživou pro rakovinové buňky, tak nevím co by měl tedy jíst. Penoxal mám objednaný, tak snad brzo přijde.
evys, 15.12.2017 21:22:34, IP: ***.***.128.27, #213713
Manžel jí na co má chuť. Cukrovku nemá. Taky měl někdy, že nemohl jíst po chemoterapii, tak pil nutridrinky. Měl to jako paní Milena, taky mu bylo nejhůře po 4. Měl pak krizi v červnu a v srpnu. Bolelo ho v krku asi týden nejedl. Asi 3 x ji odložil o tyden, protože by ji nedal, jak byl vyřízený. Naštěstí to vždycky zvládnul. Bojuje 11 měsíc. Teď mu je fajn. Mějte se a hodně sil v boji s touhle potvorou.
Anonym, 16.12.2017 8:06:50, IP: ***.***.208.171, #213721
Evys, děkuji za zprávu. Zařídím manželovi CT, znám osobně MUDr. Hříbala z Motola, je to můj kamarád, tak nebude problém, ať už je úterý a něco víme. Včera bylo manželovi tak zle, že jsem z toho tajně plakala. Je to šílené, mám hrozný strach. Vidím jak hubne, je unavený, včera ho bolelo břicho už i dole.... V úterý dám zprávu po sonu, jak dopadl. Držte se všichni tady.
        Předchozí   1 .. 309310311312313314315 .. 327      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.