Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Průjem

Baruša, 17.1.2018 19:27:09, IP: ***.***.67.17, #214591
Taky se mě líbí, že je čistě přírodní. Zažívání potřebuji nutně upravit, takže si ho určitě koupim.
Rendula, 19.1.2018 22:17:02, IP: ***.***.221.211, #214742
O colonfitu jsem si na www stránkách přečetla, mě by se hodil na úpravu zažívání. Dost často mě trápí zácpa a mám strach z hemeroidů.
Emzo, 19.1.2018 23:00:28, IP: ***.***.58.218, #214750
Contact : flexxispy@gmail.com The second medium after calling, which is mostly utilized by people, is messaging. And this also cannot be hidden from the eye of flexi spy. This means, all the real time chatting with time and name of the person will be provided to you. In fact, the messages which got deleted will also be shown on your profile. Fast and Secured This is the most powerful spy software highly innovative features. You can spy on virtually any phone remotely and invisibly. works on all phones on all networks, been featured by several popular media outlets. Features: Android spy; iphone spy ; samsung spy; Text message spy; Ambient listening; Whatsapp spy; Record phone call; Cell phone tracker; Employee monitoring; Catch cheating spouse; Parental control; Child protective services; Recover lost data; Full mobile Hack; Website Hack; Ransoming; Penetration Testing.............
Filip, 22.1.2018 18:03:51, IP: ***.***.43.42, #214818
Colonfit jsem vůbec neznal, vyzkoušel jsem dost probiotik,ale žádný neobsahoval tolik vlákniny.
        Předchozí   1 .. 3456      Následující
Přidat příspěvek k tématu Průjem
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes20:24
2 reakcí

Chrom

Když už bych brala nějaké doplňky, tak rozhodně od Rosenpharmy www.rosenpharma.cz

Hanina
dnes20:15
127 reakcí

Ucpane dutiny???

jestli nezabral sprej do nosu, určitě navštívte svéh lékaře, aby to nebylo něco vážnějšího

Jasmina
dnes20:13
9 reakcí

Společnost Kruk

To jsem vůbec nevěděla .. A řeknou mi od koho můj dluh převzali ?

Alena
dnes20:10
6 reakcí

Rýma u dětí

v lékarně se ptejte na dětský sprej do nosu, určitě vám něco poradí a malé pomužete.

Anonym
dnes20:07
7 reakcí

Věčně ucpaný nos

pokud vám nepomohl sprej do nosu-žádný, určitě navštivte svého lékaře.

Květinka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení