Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Průjem

Barča, 21.8.2017 20:43:07, IP: ***.***.104.225, #208915
Tak to nám se nejvíc osvědčil hidrasec, velkým zklamáním pro mě byl endiaron, kdy ani po dvou dnech mi nebylo lépe, takže mám doma hidrase a musím zaklepat, že ten mi zabral
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu Průjem
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes16:09
2 reakcí

Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice

U mě bylo rozhodování jasné. Mě, když doktorka potvrdila kataraktu, byla jsem pro operaci rozhodnutá téměř okamžitě. Dcera si nechávala odstranit... (zkráceno)

Holeksa
dnes15:32
535 reakcí

zkušenosti s léčitely u rakoviny

V zahraničí, hlavně v Americe také často vidí UFO a potkávají mimozemšťany. Polovina Američanů nevěří Darwinově teorii o vývoji druhů. V Americe mají... (zkráceno)

Jiří
dnes12:10
4 963 reakcí

rakovina slinivky břišní

Za každou bolestí hledej chlamydie !!!

Anonym
dnes11:48
1 391 reakcí

dráždivý tračník

B?n đang tim ki?m tai tr? đ? h?i sinh ho?t đ?ng c?a b?n; e-mail c?a tôi; mariangela7infanti@gmail.com th?c hi?n m?t d? án, b?n mua m?t căn h? ho?c... (zkráceno)

trani
dnes9:41
473 reakcí

Seznamka výhradně pro maminky a těhotné ženy

Ahoj, hledám maminku z Olomouce, na procházky, nošení, kočárkování, mám dvě dcerky, 7 let a 3 měs. Ta 3 měs. mi dává zabrat :), hledám někoho na... (zkráceno)

Vali
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení