Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Pangamin mi vyvolal plíseň Candida

Diskuse - Pangamin mi vyvolal plíseň Candida

ROMAN, 09.09.2016 18:58:44, IP: ***.***.84.245, #202051
JAK DLOUHO SE MŮŽE UŽÍVAT PANGAMIN,NEMŮŽE DOJÍT K PŘEDÁVKOVÁNÍ
Anonym, 10.09.2016 8:38:37, IP: ***.***.142.93, #202060
alice, 19.01.2017 22:40:43, IP: ***.***.41.218, #204104
pangamin som brala niekolko krat a vzdy pomohol, hlavne vlasy mi spevneli a nebyvala som taka unavena. samozrejme ak je niekto nachylny na kvasinky nech pangamin nepouziva ved su to KVASINCE :D ale rovnako kto ma take problemy v tom pripade ani pivo, kyslu kapustu..je to vsetko individualne, rovnako ako je niekto alergicky na orechy a inemu pomahaju :) jednoducho treba vyskusat.
Pepa, 29.01.2017 11:33:32, IP: ***.***.99.44, #204263
Beru pa Ga on už 36 let a v pohodě jestli mě škodí nebo pomáhá to nevím syn ho bral od mladí místo cukroví a je mu 37 a je silnější jako bejk je dobrý ho brát s nějakým doplňkem
Markéta, 22.06.2017 12:16:19, IP: ***.***.238.227, #207379
Kvasinky kvasí s cukrem, je potřba brát je odděleně, pokud jsou ve střevech zbytkové cukry, což může být, raději nejdříve vyčistit třeba chlorelou
Mája, 19.11.2017 20:30:09, IP: ***.***.172.2, #212581
Já jsem ho užívala když mi bylo asi 14 dle dávkování, tedy opravdu 3x denně 4 tablety. Pravidelně. Měla jsem od malička (ze školky) prsty na rukou plné drobných bradaviček. Ten rok jsem se s tím chystala na vypalování. Po dvou měsících užívání bradavice z ničehonic samy zmizely, musela jsem se z kozniho odhlasit :D v té době jsem nic jiného neužívala, takže to prisuzuji pangaminu. Takže ze mě také pozitivní účinky :)
papája, 06.12.2017 20:47:34, IP: ***.***.182.54, #213281
..já užívám Pangamin již více jak 30 let,..ano již jsem překročil padesátku a vypadám ,cítím se a jsem zdráv jak málo který čtyřicátník...možná je to i Pangaminem..a možná také tím,- že již 30 let nepiju kravské mléko a ani výrobky z něj...
Lumír, 30.03.2018 0:39:43, IP: ***.***.242.2, #218250
Pangamin užívám pravidelně více jak 50 let a cítím se po něm velmi dobře.
Anonym, 20.04.2018 16:34:51, IP: ***.***.13.67, #219263
Myslím že pokud máte nějaký zdravotní problém tak by jste to jist neměli nemůže vám přírodní lék vyvolat to že by vám vapadavali vlasy,nebo slezli nehty to je pěkná blbost já jo beru 2 měsíce a kdyby to dělal lék pangamin tak by to udělal úplně všem a jak vidíte tak všem to nedělá takže je problém na vaši straně..
Dáda, 21.05.2018 11:14:14, IP: ***.***.44.73, #221581
Trpím mykozami a výživový poradci mi předepsali kolekci vytaminu B + Pangamin. Za tři týdny mi masivně začaly vypadávat vlasy, jsem skoro plešatá. Takže ho musím vysadit. Na každého zabírá něco jiného. A to jsem si chtěla zdravotně přilepšit.
Badar, 23.12.2019 10:14:00, IP: ***.***.208.67, #233256
Bylo by to na dlouho, zkusím stručně. Měl jsem 2 měsíce zánět v krku, doktorka mě léčila - antibiotika a odpočinek. Měl jsem málo energie, velká únava v určité fázi dne, špatné soustředění, špatný spánek, usínání přes den, tupá bolest hlavy, špatné trávení, větry, stále chuť na jídlo a na sladké, zánět v krku, stavy podobné jak po opici. V poslední dny jsem po vydatnějším jídle málem zkolaboval. Antibiotika mě zničily hodné bakterie a Candida dala o sobě vědět v plné síle a já zjistil, z čeho mé problémy pramení a nasadil jsem dietu. Za tři dny přestaly mé problémy se zánětem v krku. A měl jsem obratem o 100% více energie. I já bral v tom krizovém období trochu Pangaminu. Pořídil jsem si knihu Nebuď potravou pro houbu CANDIDA, ve které se píše, že každý třetí Čech má s přemnoženou Candidou problém. Je to dáno stravou, životním stylem a dalšími faktory. Jen u obvodního lékaře si tyto příznaky nespojí s tímto problémem. Přitom stačí laický test ráno se sklenicí čisté vody - je na internetu. Jak je to někdy jednoduché. Diagnózu jsem si našel na internetu a na ORL mi pak byla potvrzena. Takže to shrnu, možná Pangamin a antibiotika urychlily letitou nerovnováhu Candidy v těle a v trávicím traktu, ale někdy ty špatné věci vedou k dobrým koncům. Takže děkuji Pangaminu a antibiotikům za poslední impuls, kde hledat řešení mého problému. Jinak myslím, že Pangamin zdravému tělu může pomoct. Jenom je chyba, že se nepíší na obalu tato možná rizika.
        Předchozí   123      Následující
Přidat příspěvek k tématu Pangamin mi vyvolal plíseň Candida
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.