Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Nevolnosti po fyzické námaze

Diskuse - Nevolnosti po fyzické námaze

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Enrico, 12.6.2013 16:09:07, IP: ***.***.237.26, #178167
Dobrý den, před rokem jsem začal posilovat. Půl roku jsem cvičil bez problémů a správně ( měl jsem trenéra). Jenže jednou když jsem při treninku ,,přebral" se mi druhý den udělalo strašně nevolno (ale ne až na zvracení). Došel jsem za doktorkou a ta řekla že je to nejspíš z přetažení, tak ať si odpočnu a pak že se uvidí. Během 2 týdnů nevolnosti odezněly uplně a já poté zase začal cvičit. Po dalším půlroce se situace opakovala. Nevolnosti hlavně z rána, které po jídle, nebo po prospání nachvíli ustopí . Byl jsem poslán na gastro. Tam bylo vše v pořádku. Už měsíc necvičím. V neděli jsem pomáhal stěhovat obývací stěnu (žádná velká námaha) a druhý den ráno opět stejná situace. Nevolnost, ospalost, nechuť k jídlu, když na mě někdo déle mluví začne mi to strašně vadit. Mám hotové jaterní testy, krevní testy snad na všechno na co si doktorka vzpoměla i gastro. Všude je vše v pořádku. Prosím o radu jestli někdo nevíte co by se semnou mohlo dít, nebo jestli s tím nemáte někdo zkušenost.
Předem děkuji všem co se vyjádří.
., 12.6.2013 17:38:01, IP: ***.***.252.251, #178171
to vypadá podle potíží na chlamydie pn. ale je to málo inf.
Enrico, 12.6.2013 17:41:46, IP: ***.***.237.26, #178172
Koukal jsem na příznaky, ale nemám žádné problémy s dýcháním
Sofie666, 12.6.2013 18:31:04, IP: ***.***.159.96, #178176
Ahoj - na tohoto úchyla s chlamydiemi vůbec nereaguj (jeho IP: **.**1.252.251) má chudák asi mindrák tak si ho tu léčí :-D

Jinak k tvému dotazu bohužel nevím, ale je fakt, že jsem občas měla podobné obtíže, ale ne po fyzické námaze, mě třeba stačilo jenom dlouho stát ve frontě a bylo mi zle od žaludku a musela jsem si sednou, ale ani pak to neutichalo. Pak jsem měla podobné příznaky v době, kdy jsem měla salmonelozu, měla jsem ji asi 3 měsíce, špatně už mi nebylo, jenom jsem v sobě měla ten vir a občas se mi taky udělalo takhle špatně, ale ty máš za sebou různá vyšetření, tak tohle to nebude. Jenom mě ještě napadá jestli to není třeba od hlavy - nemáš třeba občas bolesti hlavy (migrény) - nemusí být ani tak silné, ale i to dokáže potrápit. Případně ještě ledviny nebo záda.
Ale přeju brzké uzdravení :-)
Enrico, 12.6.2013 18:53:39, IP: ***.***.237.26, #178177
Od ledvin by to asi být taky nemělo (čerpám jen z internetu ). Hlava mě bolí jen občas ( bohužel mám právě rýmu :) ) ale ty záda mě nenapadly :) Děkuju :)
., 12.6.2013 19:12:32, IP: ***.***.252.251, #178178
dýchání vůbec nemá vliv, podívej se na stránky chlamydie
Ver, 12.6.2013 19:17:28, IP: ***.***.209.119, #178179
Sofie tys to pěkně vystihla toho úchyla s chlamydiema, taky ho už delší dobu pozoruju, jak tady zasírá celou abecedu. A to chlamydiovej úchyl machruje, jak za ním stojí desítky lidí. HA HA HA, to bych chtěla vidět.
., 12.6.2013 19:26:40, IP: ***.***.252.251, #178180
Enrico: píše za mnou jedna a ta samá osoba , která je pomatená
., 12.6.2013 19:41:20, IP: ***.***.209.173, #178182
Chlamydiovej úchyle, jedinej kdo za tebou stojí je čmuchací pes, kterej ti očuchává pos.ranou, smradlavou pr.del.
Enrico, 12.6.2013 20:03:55, IP: ***.***.237.26, #178184
Možná jsem měl ještě napsat že ani ze vzorku moči na nic nepřišli :)
., 12.6.2013 20:10:33, IP: ***.***.252.251, #178185
chlamydie se pozná jedině testem PCR ostatní vyšetření jeou o ničem a nebo jen odhad, doktorům nevěř, musíš o vyšetření na chlamydie požádat sám, jinak se to neléčí ! takové je zdravotnictví
Enrico, 12.6.2013 20:22:04, IP: ***.***.237.26, #178186
A jaký jsou nejčastější příznaky?
., 12.6.2013 20:32:32, IP: ***.***.252.251, #178189
najdeš hodně příznaků na diskusi ke konci chlamydie, jeden je to nesnášení zvuku, je jich hodně a nikdo je nezná jenom já, protože jsem je prožil a léčba se dá dělat i bylinkama
., 12.6.2013 20:59:12, IP: ***.***.252.251, #178190
Chronický chlamydiový průběh se projevuje nejčastěji škálou subjektivních, ale někdy i objektivních dlouhodobých potíží jako jsou náhlé rýmy, častější tvorba hlenů v horních i dolních cestách dýchacích, afty, alergie, různá kožní onemocnění (vznik aberací – bradavice, névy, mateřská znaménka, ztráta pigmentu, pigmentové skvrny), zvýšená citlivost zubů (může přecházet občas i v bolest zubů), bolesti páteře, bolesti a ztuhlost, někdy až otoky kloubů i svalů, revmatizmus, svědění kůže, mrtvení a brnění prstů i končetin, paréza končetin, třes rukou, únava, ospalost, malátnost, záněty žlučníku, poruchy srdeční činnosti, pokašlávání, nutkání ke zvracení, náhlá nevolnost, závratě – stavy jakoby opilosti, může se objevit i porucha stability, pálení a škrábání v krku, pocit cizího tělesa v krku, stavy jakoby začínající chřipky či angíny, rizikové těhotenství, odumření plodu, onemocnění prostaty, drobné krvácení do podkoží, pocity chladu i bolesti v kostech, svědění a slzení očí, onemocnění očí, občasné – zejména noční pocení, pocity tepla či zimy nezávisle na teplotě prostředí, pocity bolesti v různých částech těla – projevující se někdy jako tlakové bolesti, cukání ve svalech, bolesti celého těla, bolesti vnitřních orgánů, žaludeční i dvanácterníkové vředy, stěhovavé bolesti v těle, občasné i dlouhodobější zvýšení tělesné teploty, občasné častější nutkání ke stolicím, občasné i chronické průjmy, poruchy střevní peristaltiky, bolesti hlavy, přechodné problémy s hlasivkami, poruchy spánku, škála nervových potíží – někdy i psychiatrického rázu (nervozita, podrážděnost, náhlá agresivita pocity úzkosti a strachu) a pravděpodobně ještě další potíže, zejména výskyt různých bolestivých i jinak nepříjemných stavů. Při dlouholeté latentní infekci se může objevit škála na tlak bolestivých lokálních míst, zejména na chodidlech, ale-i jiných částech těla. U postižených osob se projevují jen některé, u jiných i více, z uváděných potíží. Počet a intenzita projevů potíží je odvislá od individuality organizmu, délky působení infektu v organizmu člověka a zejména tyto potíže jsou vázány na změny počasí. Uváděné potíže se nemusí vyskytovat u všech lidí s latentní infekcí a jsou zřejmě lidé, kteří jsou řadu let nositeli infektu a nemají žádné resp. téměř žádné potíže. Tyto potíže se mohou objevit u některého z rodinných příslušníků.
., 12.6.2013 21:01:00, IP: ***.***.216.73, #178191
Chlamydiovej úchyl je zase chytrej jak Šalamounovo hov.no. Prej za mnou stojí desítky lidí, ha ha ha. A kde je máš chlamydiovej úchyle? Nějaká Sofie tě taky nazvala chlamydiovym úchylem s mindrákama. Stojí za tebou akorát čmuchací pes, kterej ti čuchá k p**eli.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Nevolnosti po fyzické námaze
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:32
46 reakcí

Zkušenost s doplňky stravy Revitanerv?

Já si zobu tyto doplňky https://www.rpshop.cz/chrom-maxi

Salanitri
včera23:21
27 reakcí

Doplňky stravy

Co by tě Simčo zajímalo ? Jiné doplňky než od Rosenpharmy neužívám.

Ilona
včera23:15
1 030 reakcí

Wobenzym

I know a real professional hacker brianhackwizard@gmail.com who has worked for me once in this past month. He is very good at hacking. He offers... (zkráceno)

zapata reade
včera23:14
1 390 reakcí

sarkoidoza

We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading,... (zkráceno)

Mr John Paul Nowacki
včera22:15
141 reakcí

Bylinky na hubnuti?

Každopádně za sebe můžu svět zdraví doporučit. Pořád mám ještě co shazovat ale díky nim jsem dala dolů už hodně kil a bez jojo efektu.

Němcová
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení