Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Neustálá suchost v krku

Diskuse - Neustálá suchost v krku

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Mates, 20.5.2012 6:51:20, IP: ***.***.208.4, #162953
Dobrý den, chtěl bych se informovat, už asi tak cca 2 roky se mi hůře polikají sliny a mám neustále sucho v krku, měl jsem v zato, že je tomu tak, jelikož jsem silný kuřák, ale např. když večer ležím u filmu, tak neustále polikám a nakonec se musím něčeho napít, dále mám pořád plný nos tvrdými holuby. Kamarádka mi poradila, že jsem nejspíše na něco alergický, ale 2 roky v kuse? Raději píši sem, pač nemám moc rád pochůzky u doktorů. Předem děkuji za rady.
Dalibor, 20.5.2012 12:18:22, IP: ***.***.30.217, #162958
Ahoj Mates,poradím ti pár vyzkoušený věcí i když jsem je typicky tvé problémi nezkušel,jde o věci příjemné pro dechoví aparát.Kup si v lékárně tygří mast,urýpni tak na špičku nože,dej do hrníčku a zalej vřelou vodou a ihnet to inhaluj,ihnet proto,protože éterické oleje,které se začnou vypařovat jsou za 3O minut pryč,ale opatrně,protože to opravdu dost pálí do očí.Další moc dobrá věc je rostlinka Anginovník,jde o suptropickou rostlinu,která se žvýká a její štáva je svělá hlavně při bolestech v krku s nachlazení,ale celkově dělá moc dobře průduškám,mrkni na net a něco si o tom přečti,seženeš ji např v zahradnictví Kruh.Co se týče nosu,tak na to si udělej roztok s mřeské soly,ale s mrtvého moře,dáš kávovou lžičku soly do deci vody a očním kapátkem to sříkneš hluboko do nosu,roztok musí být tak silný,že to hodně pálí v nose,pár minut to vydrž a pak se pořádně vysmrkej,ale nedělej to často,stačí tak 3x do týdne,krásně ti to vyčistí nosní dutiny a bude se ti hned lépe dýchat.To je tak vše,přeji brzké uzdravení.Jo a sory za hrubky.
Verča, 20.5.2012 17:15:29, IP: ***.***.142.119, #162965
Hlavně přestaň hulit, kdybys nehulil, tak žádný problémy nemáš.
Dalibor, 20.5.2012 18:09:25, IP: ***.***.30.217, #162967
Jo Verčo,asi máš pravdu,ale přestat hulit není snadné,prostě je třeba to vyřešit i tak.
Máca, 6.8.2017 8:42:31, IP: ***.***.169.0, #208479
Tyjo přesně to se mi děje z ničeho nic poslední měsíce :-/ taky jsem myslela, že to je z cigár...jenže i když nekouřím, tak se to nelepší...
Přidat příspěvek k tématu Neustálá suchost v krku
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:32
46 reakcí

Zkušenost s doplňky stravy Revitanerv?

Já si zobu tyto doplňky https://www.rpshop.cz/chrom-maxi

Salanitri
včera23:21
27 reakcí

Doplňky stravy

Co by tě Simčo zajímalo ? Jiné doplňky než od Rosenpharmy neužívám.

Ilona
včera23:15
1 030 reakcí

Wobenzym

I know a real professional hacker brianhackwizard@gmail.com who has worked for me once in this past month. He is very good at hacking. He offers... (zkráceno)

zapata reade
včera23:14
1 390 reakcí

sarkoidoza

We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading,... (zkráceno)

Mr John Paul Nowacki
včera22:15
141 reakcí

Bylinky na hubnuti?

Každopádně za sebe můžu svět zdraví doporučit. Pořád mám ještě co shazovat ale díky nim jsem dala dolů už hodně kil a bez jojo efektu.

Němcová
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení