Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Multifokální brýle - zkušenosti

Diskuse - Multifokální brýle - zkušenosti

Anonym, 22.7.2017 10:26:19, IP: ***.***.109.2, #208091
Vewerka, 22.7.2017 10:43:09, IP: ***.***.109.2, #208092
Mám nyní také nové multifokální brýle a zatím si nemohu stěžovat. Mezi mymi přáteli je hodně obrylenych a zkušenosti jsou velmi různé, s operacemi, brylemi všech druhů... Je to tak, že nikdo nemůže právě Vám doporučit, co Vám bude vyhovovat, myslím, že každé oko je jiné jako otisk prstu.. a tak já nemohu generalizovat a tady říct, ano, mně multifokální brýle vyhovují a tak do toho jděte taky.. Jediné, co se mi opravdu neosvědčilo, bylo tónování skel, rychle se poskrabe a brýle se nedají nijak opravit. U svých nových brýlí MF jsem už tónování nechtěla a taky bylo nutné na mne brýle různé rovnat a ohýbat a posadit je více na oci, optička poradila, abych se naučila zvyknout si jen na pohyby očima, nikoli pohyby hlavou nahoru dolů, jako u čtecích. Docela to jde, a určitě využijte servis a záruční dobu, mému manželovi brýle neseděly, neviděl přes ně a pak se zjistilo, že má jedno oko lehce níž .. desetiny mm hrají roli. Dostal nová skla a nyní je spokojen. Držím palce.
Vewerka, 22.7.2017 10:43:30, IP: ***.***.109.2, #208093
Mám nyní také nové multifokální brýle a zatím si nemohu stěžovat. Mezi mymi přáteli je hodně obrylenych a zkušenosti jsou velmi různé, s operacemi, brylemi všech druhů... Je to tak, že nikdo nemůže právě Vám doporučit, co Vám bude vyhovovat, myslím, že každé oko je jiné jako otisk prstu.. a tak já nemohu generalizovat a tady říct, ano, mně multifokální brýle vyhovují a tak do toho jděte taky.. Jediné, co se mi opravdu neosvědčilo, bylo tónování skel, rychle se poskrabe a brýle se nedají nijak opravit. U svých nových brýlí MF jsem už tónování nechtěla a taky bylo nutné na mne brýle různé rovnat a ohýbat a posadit je více na oci, optička poradila, abych se naučila zvyknout si jen na pohyby očima, nikoli pohyby hlavou nahoru dolů, jako u čtecích. Docela to jde, a určitě využijte servis a záruční dobu, mému manželovi brýle neseděly, neviděl přes ně a pak se zjistilo, že má jedno oko lehce níž .. desetiny mm hrají roli. Dostal nová skla a nyní je spokojen. Držím palce.
Poradím zdarma, 1.8.2017 18:43:03, IP: ***.***.47.246, #208370
Nekupujte brýle v čechách, objednejte si je z www.zennioptical.com. příjdou vás tak na 1 500Kč multifokální a doručí vám je za cca 3 týdny. Je přes ně alespoň v mém řípadě vidět neskutečně lépe než přes brýle zakoupené v kamené optice v ČR za 10 000Kč. Nemusíte si na ně zvykat nasadíte a nosíte ai kdybni na noc je nesundávám. A i kdyby to nevyšlo získáte kvalitní obruby do kterých si můžete nechat dát skla u nás, a za takové obruby u nás zaplatíte mnohem více než za celé brýle ze zenni..
Zdeněk, 18.8.2017 14:41:21, IP: ***.***.194.193, #208806
Záleží, jak jsou změřené dioptrie, každé oko zvlášť, potom uděláno vyvážení očí a potom udělána zraková pohoda. Záleží jaký typ multifokálu se vybere, ale také na přídavku do blízka hranice 2,5 D a nejvíce záleží na SPRÁVNÉM VYMĚŘENÍ ZORNIČEK, COŽ MUSÍ ABSOLUTNĚ SEDĚT, dále u individuálního multifokálu záleží na zakřivené obruby při vyšetřování a na inklinaci vybraných obrouček, do kterých půjdou multifokální čočky. Hold optik není jako optik a zubař není jako zubař atd... Kdo by chtěl poradit, napište. Záleží na mnoho věcech. cilaverd@seznam.cz
Zdeněk, 18.8.2017 14:41:30, IP: ***.***.194.193, #208807
Záleží, jak jsou změřené dioptrie, každé oko zvlášť, potom uděláno vyvážení očí a potom udělána zraková pohoda. Záleží jaký typ multifokálu se vybere, ale také na přídavku do blízka hranice 2,5 D a nejvíce záleží na SPRÁVNÉM VYMĚŘENÍ ZORNIČEK, COŽ MUSÍ ABSOLUTNĚ SEDĚT, dále u individuálního multifokálu záleží na zakřivené obruby při vyšetřování a na inklinaci vybraných obrouček, do kterých půjdou multifokální čočky. Hold optik není jako optik a zubař není jako zubař atd... Kdo by chtěl poradit, napište. Záleží na mnoho věcech. cilaverd@seznam.cz
Zdeněk, 18.8.2017 14:46:13, IP: ***.***.194.193, #208808
Záleží, jak jsou změřené dioptrie, každé oko zvlášť, potom uděláno vyvážení očí a potom udělána zraková pohoda. Záleží jaký typ multifokálu se vybere, ale také na přídavku do blízka hranice 2,5 D a nejvíce záleží na SPRÁVNÉM VYMĚŘENÍ ZORNIČEK, COŽ MUSÍ ABSOLUTNĚ SEDĚT, dále u individuálního multifokálu záleží na zakřivené obruby při vyšetřování a na inklinaci vybraných obrouček, do kterých půjdou multifokální čočky. Hold optik není jako optik a zubař není jako zubař atd... . Záleží na mnoho věcech, pokud je dobrá optika, tak se nebojí přijmout zodpovědnost v dnešní době dodavatel nabízí garanci výměny zdarma u prvních multifokálů (když si klient nezvykne, což je asi u 10 %, dá zdarma skla do dálky a do blízka, klient si jen zaplatí obroučky.Od toho je soudní znalec, který zhodnotí, zda optika správně vyrobila multifokální brýle nebo ne, ani většinou na soud nedojde, optika couvne pokud to podělala. Grand a spol. tam moc nepochodíte s reklamacemi. Kdo by chtěl poradit, napište cilaverd@seznam.cz
Zdeněk, 18.8.2017 14:46:25, IP: ***.***.194.193, #208809
Záleží, jak jsou změřené dioptrie, každé oko zvlášť, potom uděláno vyvážení očí a potom udělána zraková pohoda. Záleží jaký typ multifokálu se vybere, ale také na přídavku do blízka hranice 2,5 D a nejvíce záleží na SPRÁVNÉM VYMĚŘENÍ ZORNIČEK, COŽ MUSÍ ABSOLUTNĚ SEDĚT, dále u individuálního multifokálu záleží na zakřivené obruby při vyšetřování a na inklinaci vybraných obrouček, do kterých půjdou multifokální čočky. Hold optik není jako optik a zubař není jako zubař atd... . Záleží na mnoho věcech, pokud je dobrá optika, tak se nebojí přijmout zodpovědnost v dnešní době dodavatel nabízí garanci výměny zdarma u prvních multifokálů (když si klient nezvykne, což je asi u 10 %, dá zdarma skla do dálky a do blízka, klient si jen zaplatí obroučky.Od toho je soudní znalec, který zhodnotí, zda optika správně vyrobila multifokální brýle nebo ne, ani většinou na soud nedojde, optika couvne pokud to podělala. Grand a spol. tam moc nepochodíte s reklamacemi. Kdo by chtěl poradit, napište cilaverd@seznam.cz
Anonym, 18.8.2017 14:47:57, IP: ***.***.194.193, #208810
multifokály za 1500,- no to musí být pěkný šmejd, BLÁZNI
dorina, 23.8.2017 8:04:41, IP: ***.***.226.202, #208963
Tyto brýle už nikdy.Sedm let neustálé motani hlavy než jsme na to přišli.,že je to od toho.
1Marci, 23.8.2017 10:28:36, IP: ***.***.128.136, #208967
Jaký blázni,já mám uz troje,abych měla na střídánívšechny jsou dobrý,a jsou ze Zenní,jen stačí si je tam jednou koupit,už nikdy nepujdete do naší optikymám i zvlášť pracovní, řekla bych,že jejich čočky jsou fakt lepší než v ČR
Mohu jen potvrdit, 25.8.2017 9:29:28, IP: ***.***.17.107, #209003
Brýle ze Zennioptical jsou super měl jsem z kamené optiky v ČR stály 10 000Kč a zcela na nic nešlo to používat ze zenni na první nasazení bez zvykání ani na spaní je nesundávám
1marci, 27.8.2017 17:01:07, IP: ***.***.128.136, #209045
Mám každých půl roku nové brýle ze Zenni,už se mi jich doma kupí moc,takže pokud jste z Plzně, můžete přijít i zkusit: https://www.sbazar.cz/1marci/detail/24908509-bryle-samozabarvovaci
Slavomír, 13.9.2017 10:33:56, IP: ***.***.56.52, #209584
Podle mě jsou lidé kteří je nosit můžou a nemůžou. Je to i dost o zvyku. Mám kamaráda a ten to raději vyřešil operací já upřímně se těhle zákroků bojím. Už léta mám na míru předepsané a vytvořené multifokální brýle z grand opticalu, zvykal jsem si, ale vzhledem k tomu, že jsem dostal docela poučku co dělat, tak je to ted lepší jak kdy jindy. Lidi by měli brát v potaz to že se s těmi oči musí cvičit, tak si na to nejlépe zvyknou. Měl jsem bezva paní prodavačku která mi o tom řekla dost, tak byl pro mě začátek jednodušší.
Slavomír, 13.9.2017 10:36:00, IP: ***.***.44.10, #209585
Podle mě jsou lidé kteří je nosit můžou a nemůžou. Je to i dost o zvyku. Mám kamaráda a ten to raději vyřešil operací já upřímně se těhle zákroků bojím. Už léta mám na míru předepsané a vytvořené multifokální brýle z grand opticalu, zvykal jsem si, ale vzhledem k tomu, že jsem dostal docela poučku co dělat, tak je to ted lepší jak kdy jindy. Lidi by měli brát v potaz to že se s těmi oči musí cvičit, tak si na to nejlépe zvyknou. Měl jsem bezva paní prodavačku která mi o tom řekla dost, tak byl pro mě začátek jednodušší.
        Předchozí   1 .. 242243244245246247248 .. 250      Následující
Přidat příspěvek k tématu Multifokální brýle - zkušenosti
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes15:55
7 reakcí

Doplňky na klouby

Tak to zkusnejaky opravdu overeny pripravek, ne jen nejakydoplnek stravy to casto byva placebo.

Zdena
dnes15:51
11 reakcí

Klouby sportovce

A zkousla jsi uz neco? Take mi dlouho trvalo nez jsem nasla co mi opravdu zabralo, zkus alavis, halavis.cz/cs/content/8-kvalita...nelekej se toho ze... (zkráceno)

Eliska
dnes15:42
1 511 reakcí

Wobenzym

Hacking is the unauthorised access to or control over computer network security systems for some illicit purpose. There are different ways these can... (zkráceno)

Soft Tech Geeks
dnes15:33
3 738 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Nosím multifokály už několik let. Jsem s nimi naprosto spokojená. Nasadila jsem si je už v optice - i paní se divila, odešla v nich domů a občas s... (zkráceno)

Dana
dnes15:08
989 reakcí

MINERVA

I loved my family so well that i could do anything to make them happy, but my daughter is not always honest with me, a man got her pregnant and for... (zkráceno)

Mayci Lile
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.