Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Multifokální brýle - zkušenosti

Diskuse - Multifokální brýle - zkušenosti

polly, 19.09.2017 11:15:04, IP: ***.***.211.186, #209842
ma tahle optika nejaky obchod? myslim kamenny, kdyz si to chce clovek vybrat na vlastni oci
To polly, 19.09.2017 12:51:27, IP: ***.***.17.107, #209844
U nás nejspíš ne ale můžeš si tam brýle napasovat na svou fotografii a podívat se alespoň tak. Při ceně cca 1500Kč za kompletní multifokály není co řešit. Za cenu jedněch u nás v optice jich máš 10
Beata, 25.09.2017 9:47:26, IP: ***.***.239.171, #211057
V te optice maj fakt pekny vyber akorat sem se bala ty ceny aby to byla nejaka kvalita.
Beata, 25.09.2017 9:47:50, IP: ***.***.239.171, #211058
V te optice maj fakt pekny vyber akorat sem se bala ty ceny aby to byla nejaka kvalita.
Kvalita super, 27.09.2017 8:11:24, IP: ***.***.47.246, #211146
To co jsem já koupil nandal jsem a nosím ani nějaké zvykání jako je třeby na brýle z kamené optiky u nás nebylo třeba užž je ani na noc nesundávám
DanielaKopecna, 28.09.2017 8:30:24, IP: ***.***.56.53, #211181
Na noc nesundaváte? To v nich i spíte? :D
Jo spím, 10.10.2017 11:35:39, IP: ***.***.17.107, #211490
:-) proč ne?
Veru, 13.10.2017 13:22:36, IP: ***.***.34.50, #211596
Dobrý den, já se dnes na kontrole dozvěděla, že mám MF brýle - už tři roky. Já to vůbec netušila a jsou úplně super. Jen paní v optice překvapilo, že je mám, prý se dávají lidem ve věku 50+ Nevíte, jestli je to pravda? Mně totiž tolik ještě zdaleka není :) Děkuji
David Ondrejkovič, 17.10.2017 14:10:18, IP: ***.***.181.248, #211727
Tak jsem si po 2 letech zase zašel k očnímu doktorovi, protože se mi moje stařecká vetchozrakost opět o něco zhoršila a ty původní MF brýle se skly Hoya už mi přestaly stačit. V rámci vyšetření jsem lékařku požádal i o co nejpřesnější změření pupilární distance (vzdálenosti středů očí). Ujistil jsem se výslovně, že mám levé oko tupozraké a že jsem astigmatik (nebyl jsem si tu po jedné dávné diskusi s reklamním trollem propagujícím předražená skla a soukromá letadla jistý).
David Ondrejkovič, 17.10.2017 14:13:11, IP: ***.***.181.248, #211728
Tak jsem si po 2 letech zase zašel k očnímu doktorovi, protože se mi moje stařecká vetchozrakost opět o něco zhoršila a ty původní MF brýle se skly Hoya už mi přestaly stačit. V rámci vyšetření jsem lékařku požádal i o co nejpřesnější změření pupilární distance (vzdálenosti středů očí). Ujistil jsem se výslovně, že mám levé oko tupozraké a že jsem astigmatik (nebyl jsem si tu po jedné dávné diskusi s reklamním trollem propagujícím předražená skla a soukromá letadla jistý).
David Ondrejkovič, 17.10.2017 14:16:42, IP: ***.***.181.248, #211729
Tak jsem si po 2 letech zase zašel k očnímu doktorovi, protože se mi moje stařecká vetchozrakost opět o něco zhoršila a ty původní MF brýle se skly Hoya už mi přestaly stačit. V rámci vyšetření jsem lékařku požádal i o co nejpřesnější změření pupilární distance (vzdálenosti středů očí). Ujistil jsem se výslovně, že mám levé oko tupozraké a že jsem astigmatik (nebyl jsem si tu po jedné dávné diskusi s reklamním trollem propagujícím předražená skla a soukromá letadla jistý).
David Ondrejkovič, 17.10.2017 14:18:14, IP: ***.***.181.248, #211730
Recept na brýle jsem vzal a přes internet poslal na čínskou internetovou optiku. Brýle dorazily za 3 týdny, lehounké, ztenčená skla, nasadil jsem si je a ejhle - na PC jsem neviděl jinak než z boku (a to jen trochu) a na mobilu se mi míhal "rozsypaný čaj". Vydal jsem se tedy pro radu ke známému do velkořetězcové optiky a ten zjistil, že předchozí multifokály za účelem "pohodlnějšího vidění při prvním nasazení" (tedy vlastně jakéhosi klamu a "nastavení" MF brýlí nikoli podle receptu, ale podle mých pocitů) mi ten prodejce nastavil jinak než bylo psáno na receptu a vlastně mi to levé tupozraké oko "vypnul". Zatímco ten čínský obchod to neřešil a vyrobil mi brýle přesně podle receptu od očaře.
David Ondrejkovič, 17.10.2017 14:18:51, IP: ***.***.181.248, #211731
Recept na brýle jsem vzal a přes internet poslal na čínskou internetovou optiku. Brýle dorazily za 3 týdny, lehounké, ztenčená skla, nasadil jsem si je a ejhle - na PC jsem neviděl jinak než z boku (a to jen trochu) a na mobilu se mi míhal "rozsypaný čaj". Vydal jsem se tedy pro radu ke známému do velkořetězcové optiky a ten zjistil, že předchozí multifokály za účelem "pohodlnějšího vidění při prvním nasazení" (tedy vlastně jakéhosi klamu a "nastavení" MF brýlí nikoli podle receptu, ale podle mých pocitů) mi ten prodejce nastavil jinak než bylo psáno na receptu a vlastně mi to levé tupozraké oko "vypnul". Zatímco ten čínský obchod to neřešil a vyrobil mi brýle přesně podle receptu od očního lékaře.
David Ondrejkovič, 17.10.2017 14:19:14, IP: ***.***.181.248, #211732
Recept na brýle jsem vzal a přes internet poslal na čínskou internetovou optiku. Brýle dorazily za 3 týdny, lehounké, ztenčená skla, nasadil jsem si je a ejhle - na PC jsem neviděl jinak než z boku (a to jen trochu) a na mobilu se mi míhal "rozsypaný čaj". Vydal jsem se tedy pro radu ke známému do velkořetězcové optiky a ten zjistil, že předchozí multifokály za účelem "pohodlnějšího vidění při prvním nasazení" (tedy vlastně jakéhosi klamu a "nastavení" MF brýlí nikoli podle receptu, ale podle mých pocitů) mi ten prodejce nastavil jinak než bylo psáno na receptu a vlastně mi to levé tupozraké oko "vypnul". Zatímco ten čínský obchod to neřešil a vyrobil mi brýle přesně podle receptu od očního lékaře.
David Ondrejkovič, 17.10.2017 15:00:12, IP: ***.***.181.248, #211733
Ten můj známý mi vysvětlil, že mám dvě možnosti - buď si (nejlépe u něj) koupit nové MF brýle, kde mi opět to levé oko "vypnou", anebo to 2-3 týdny vydržet a zvyknout si. V tom druhém případě bych měl v konečném důsledku vidět mnohem lépe než dříve. To mně namotivovalo, takže jsem si ty čínské brýle nasadil a už jsem je nesundal. První dva dny jsem vrážel do lidí a motala se mi hlava, ale když jsem zkusil ještě ty staré MF brýle, tak už jsem s nimi neviděl dobře, respektive vůbec. Druhý den večer už jsem zpozoroval, že na mobil a noviny vidím výrazně lépe než dříve. Třetí den se mi začal pomalinku "rozšiřovat tunel vidění" na ulici a do týdne jsem měl obraz perfektně ostrý ve všech částech zorného pole, což trvá dodnes. Ještě asi týden jsem měl pocit trochu unavených očí a při prudkém pohybu hlavy se mi rozhoupal svět, ale už bych neměnil. Vidím perfektně a opravdu se na to dá zvyknout během 2-3 týdnů i přes počáteční pocit, že přes tyhle brýle se koukat nedá. Doporučuji všem! Ignorujte pseudorady reklamních trollů.
        Předchozí   1 .. 175176177178179180181 .. 188      Následující
Přidat příspěvek k tématu Multifokální brýle - zkušenosti
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.