Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - dráždivý tračník

Bishop Berry Smith, 4.1.2018 22:22:41, IP: ***.***.227.25, #214230
Ahoj všichni čtení tohoto pravdivý příběh mého života. Jmenuji se Monica z České republiky, svobodná matka se dvěma dětmi. Byl jsem zapojen do tolika podvodníci na internetu, a budeme tvrdě pracovat, vydělávat peníze, chtějí konsolidovat úvěry do jednoho věrného noci jsem se modlit a věřit, že Bůh mě má ve skutečnosti, že společnosti vydávající kreditní karty na internetu pod názvem biskupa Smith Berry, e -mail bishopberrysmith@gmail.com oni mi pomohli s kvalitou 1000000 Kč po osmi měsících v kontaktu s tolika falešných věřiteli na internetu, prosím, moji lidé, buďte velmi opatrní získat úvěr bez poplatků za záruky v předstihu nebo potvrdit, že společnost je důvěryhodně. Úvěr společnost přišel do mé záchraně, když jsem potřeboval nejvíce, nejdřív jsem nikdy věřit jim, ale po splnění svých požadavků, byla jsem šťastná žena. Co je nejdůležitější věc v životě. Dnes jsem konsolidovat můj dluh a jsem také hrdý na jeho vlastním bytě. moje matka a dva přátelé těžil z této nabídky a také chtějí, aby svět prospěch z tohoto velkorysé nabídky. To je moje osobní e-mailové monikakrajciovage@seznam.cz a družstevní záložny, která mi pomohla tady je jejich kontaktní informace bishopberrysmith@gmail.com
Johnson Hatton, 6.1.2018 1:51:14, IP: ***.***.184.134, #214283
We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. Contact : Mr. Johnson Hatton Email:johnsonhatton@gmail.com Skype ID: johnson.hatton007 Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs: Complete contact information: What exactly do you need? How long do you need it for? Are you a principal borrower or a broker? Contact me for more details. Johnson Hatton
Stella Ramires, 6.1.2018 16:53:24, IP: ***.***.47.160, #214292
Potřebujete finance? Hledáte finance? Hledáte peníze na rozšíření svého podnikání? Pomáháme jednotlivcům a firmám získat úvěr na podnikání rozšiřovat a nastavovat novou firmu v rozsahu jakéhokoliv množství. Získejte půjčku za přijatelnou úrokovou sazbu ve výši 3%. Potřebujete tuto hotovost / úvěr pro podnikání a vyúčtovat své účty? Pak nám pošlete e-mail nyní pro více informací kontaktujte nás nyní e-mailem: stellaramiresloancompany@gmail.com
inquiry.barkerfinancial@gmail.com, 8.1.2018 13:07:56, IP: ***.***.28.179, #214342
We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. FOR LEASING OF BG/SBLC MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M LEASING FEE = 4%+2% FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC PRICE = 32%+2% MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information. Contact: Name: WARREN GARY Email: inquiry.barkerfinancial@gmail.com
Jamesolsen Terrazas, 8.1.2018 15:46:00, IP: ***.***.18.220, #214345
IQ FINANCE PLC provides a full financial planning service to both the commercial and domestic markets. At IQ FINANCE PLC we believe that financial planning is about two things: creating wealth and protecting wealth. These two objectives are at the heart of everything we do. And, as a member of IQ FINANCE Services, we give you a small-company service but with a large-company set up – the best of both worlds. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges and any other turnkey project(s) etc. Our terms and Conditions are reasonable. Leasing Price : 4%+1% Buying Price: 32%+2% Contact us for more details on our terms and procedure of transaction. Jamesolsen Terrazas email : info.iqfinanceplc@gmail.com skype: cpt_young1
randywilliam0000@gmail.com, 8.1.2018 17:23:01, IP: ***.***.97.219, #214346
Hi friends am so happy today because i can now pay my bills and also do business and help my family too, i just got my loan and it was so quick and fast. you can get yours too if you need loan email him via: willianloanfirm6@gmail.com
Brian Fitzgerald, 9.1.2018 23:54:27, IP: ***.***.149.175, #214383
Dear Sir/Ma, We Facilitate Bank Guarantee (BG) & Standby Letter of Credit (SBLC) Instrument Direct Mandate Provider of Fresh Cut Bank Instrument for Lease/Purchase such as BG, SBLC, MTN. We are a Finance Industry Company professionals with over 15 Years Experience and a focus on providing Bank Guarantee (BG),Standby Letter of Credit (SBLC), MTN (Mid Term Note) and LTN (Long Term Note) from some of the World Top 25 Prime Banks primarily from Barclays, Deutsche Bank, HSBC, Credit Suisse e.t.c. FEATURES: Bank Guarantees & SBLC’s in Standard Formats from Major Banks! Amounts from $1 million to 5 Billion+ Euro’s or US Dollars Great Attorney Trust Account Protection Delivered via MT760 Swift with Full Bank Responsibility MT799 and MT103 preadvice included. Brokers Always Protected. Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Minimum Face Value = EUR/USD 1M-5B Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+1% Minimum Face Value = EUR/USD 1M-5B We will be glad to share our working procedures with you upon request. Name : Brian Fitzgerald Email: secureinquiryfinance@gmail.com Skype: secureinquiryfinance
miss rose, 10.1.2018 18:05:04, IP: ***.***.39.58, #214398
Ahoj, Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Rose, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com aplikací Název: Datum narození: Rod: Stav: Adresa: umístění Postavení: Poštovní směrovací číslo: Země: Telefon: E-mailem: Uveďte účel úvěru: Částka půjčky: Doba trvání úvěru: Měsíční čistý příjem. Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací. Slečno Rose
mr paul, 12.1.2018 11:47:12, IP: ***.***.251.95, #214438
OPPORTUNITY FOR YOU TODAY DONT MISS OUT Join the great Illuminati today and become rich, famous and wealthy in business, music, political, social and economic world and also get sum of 3 million dollars with a free home of your choose to live in the world. And also be receiving 1 million dollar as monthly income and also be given money to start up a business of your choice… If you are interest fill the following information to this email below casterpaul12345@gmail.com Full name……………………………… Country……………………? ?………… State of origin………………………. Date of birth…………………………. Sex……………………………? ??………. Address………………………………. Phone………? ??……………………….. Email address……………………… containing your full details Tell us little about your self and human sacrifices and No evil…is a cult of Illuminati group of the prominent. OUR EMAIL: casterpaul12345@gmail.com
Johnson Hatton, 13.1.2018 6:07:48, IP: ***.***.184.153, #214458
We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. Contact : Mr. Johnson Hatton Email:johnsonhatton@gmail.com Skype ID: johnson.hatton007 Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs: Complete contact information: What exactly do you need? How long do you need it for? Are you a principal borrower or a broker? Contact me for more details. Johnson Hatton
wood gate credit, 14.1.2018 1:20:51, IP: ***.***.35.205, #214497
Potřebujete půjčku. Jsme legitimní a garantujeme půjčku. Jsme společnost s finanční podporou. My půjčujeme finanční prostředky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání. Chci použít toto médium, abych vás informoval o tom, že poskytneme spolehlivou podporu pro příjemce, protože Vám rádi poskytneme půjčku. Kontaktujte nás na adrese woodgatecredit@outlook.com
Jamesterra, 14.1.2018 22:55:00, IP: ***.***.94.87, #214506
IQ FINANCE PLC provides a full financial planning service to both the commercial and domestic markets. At IQ FINANCE PLC we believe that financial planning is about two things: creating wealth and protecting wealth. These two objectives are at the heart of everything we do. And, as a member of IQ FINANCE Services, we give you a small-company service but with a large-company set up – the best of both worlds. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges and any other turnkey project(s) etc. Our terms and Conditions are reasonable. Leasing Price : 4%+1% Buying Price: 32%+2% Contact us for more details on our terms and procedure of transaction. Jamesolsen Terrazas email : info.iqfinanceplc@gmail.com skype: cpt_young1
Izabelka, 15.1.2018 22:28:16, IP: ***.***.245.169, #214523
Jsem Izabelka z Ostravy ČR. Slíbil jsem, že s tímto svědectvím sdílím Boží přízeň v životě. Před 3 měsíci jsem byl zoufale potřebovat peníze, tak jsem si myslel, že půjčku pak jsem narazil do špatných rukou, kteří tvrdili, že půjčky věřitel nevěděl, že byl podvod. Sbíral ze mě 10 000 kc a odmítl mi poslat e-mail, protože jsem byl zmatený a ztratil, ale Bůh mi přišel zachránit. Jednou věrnou neděli jsem chodila do církve po službě a sdílela jsem myšlenku s členem církve a představila mě úvěrové agentuře Laura Smith Loan Firm. ona mi řekla, že ji půjčila agentura 400 000,00 kc. Vybrala jsem si e-mailovou adresu úvěrové agentury a v pondělí ráno mi poslala e-mailovou zprávu, řekla mi pravidla a předpisy a následovala jsem ji. Po zpracování dokladů mi poskytli půjčku ve výši 1 000 000 Kč. Kdokoliv je může kontaktovat a já vím, že musí vám půjčit, protože jsou skutečné a důvěryhodné. Opět děkujeme společnosti Laura Smith Loan Firm, kontaktujte je na (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) nebo napište na webové stránky (laurasmithloancompany.yolasite.com) Izabelka
ANDREW KELVIN, 16.1.2018 2:49:59, IP: ***.***.18.46, #214527
TRUSTEE ACCOUNT LIMITED is a British based financial consulting company with years of experience in the international and local finance market. Be it lease bank guarantee, Stand by letter of credit or any type of refinancing, talk to our team at TRUSTEE ACCOUNT LIMITED and certainly we will set your business on the right path with our sound and quality financial advice and services. Our bank instrument can be help you fund you projects in Trading, funding project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects.Having years of professional, invaluable experience in the banking and finance industry, and having access to dozens of different prominent trusted and reliable providers, our Financial Services consultants will crawl through hundreds of products to find one that perfectly matches your needs. Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut =5M- 10B EUR/USD Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = 5M- 10B EUR/USD DESCRIPTION OF INSTRUMENTS: 1. Instrument: Bank Guarantee (BG / SBLC) (Appendix A) 2. Total Face Value: Eur 5M MIN and Eur 10B MAX (Ten Billion USD). 3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Barclays, Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt. 4. Age: One Year, One Month 5. Leasing Price: 6% of Face Value plus 2% commission fees to brokers. 6. Delivery: Bank to Bank swift. 7. Payment: MT-103 or MT760 8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days. Name;ANDREW KELVIN Email;trusteeactlmt@gmail.com Skype;trusteeactlmt
Yanez Campos Yvixa Karina, 16.1.2018 3:35:45, IP: ***.***.39.52, #214528
Ahoj, Potřebujete naléhavou půjčku k vyřešení vašich finančních potřeb? Nabízíme půjčky od 2 000,00 do 100 milionů, spolehlivé, výkonné, rychlé a dynamické, bez úvěrových šeků a 100% záruku za zahraniční půjčky v období převodu. Také jsme vydali úvěr přes jméno 2% sazby pro všechny půjčky a zálohy ne .... Pokud vás zajímá nás zpět prostřednictvím tohoto .via e-mail: yanezcamposyvixakarina@gmail.com S pozdravem, Yanez Campos Yvixa Karina E-mail: yanezcamposyvixakarina@gmail.com
        Předchozí   1 .. 108109110111112      Následující
Přidat příspěvek k tématu dráždivý tračník
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes5:39
880 reakcí

Interupce

We have direct and efficient providers of Bank Guarantee (BG’s), Insurance Guarantees,Confirmable Bank Drafts, Standby Letters of Credit (SBLC)... (zkráceno)

Yusuf Adams
dnes3:07
567 reakcí

MINERVA

I strongly recommend the service of a GREAT Hacker to you and his email is hackersolution89@gmail.com. I have used him quite a number of times and... (zkráceno)

Sharon
dnes2:27
909 reakcí

Wobenzym

I sincerely didn’t like the idea, but this is my way of saying thank you to the Quora user that recommended a hacker (ETHICALHACKERS009@GMAIL.COM)... (zkráceno)

JASON SMITH
včera22:28
59 reakcí

Masáž prostaty-prevence rakoviny

Ja si koupil v sexshopu analni kolik na masáž prostaty a to je jízda doporučuji všem

Honza
včera22:03
13 reakcí

Nabídka půjček mezi jednotlivými upřímný

ahoj Že jsi otcem, mistrem, dělníkem ... teď už nemusíte mít žádné starosti, protože jsem zde, abych vám pomohl. Poskytuji půjčky všem čestným a... (zkráceno)

Fitz Fortier
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení