Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Bolesti v oblasti bricha

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Michal, 16.01.2019 18:18:00, IP: ***.***.39.166, #230423
Zdravim. Jiz 3 roky mam bolesti v oblasti bricha. Nekdy pod zebry,nekdy v pravem podzebri. Nekdy zase podbrisek atd. Cestuje to po celem trupu. Je to jak by vas nekdo tlacil rukou. K tomu mam bolest patere pri prohnuti. Nejvic kdyz spim a pretacim se. Snazim se to vyresit jiz 3 roky a nic. Nemam zlucnik vzali mi ho. Mel jsem tam kamen. Od te doby mivam zachvaty v neurcitych intervalech. 1 za 3 mesice nekdy 2x za 14 dnu. Je to silena bolest strilici od zaludku do hrudniku az patere (je to jako kdyby vam polozili tunu na hrudnik). Trva cca par minut. Posledniho pul roku mivam semtam prujmy. Stolice svetlejsi,moc tmava. Jemne nazloutle koutky oci. Az ted pred tydnem mirne zvysene jaterni testy bilirubin konjugovany. A mirne zvyseny calprotectin ve stolicu. Mel jsem CT brichaMR ,endokriolisu,MR skloubeni,hadice,krev,rentgen plic atd a nic! Jsem alergik,mam zvysenou krvacivost ze sliznice nosu,na trupu mam docela velke viditelne zily,spatne spim jiz 10let!!,nekolikrat za den jakoby musim kaslat jako bych byl zahleneny (nejaky hlen vychazi). Mivam exemy. Konecnik me svedi 20let! Zkousel uz jsem spousty veci a nelepsi se nic!! Ma nekdo podobne problemy nebo nemuze poradit!!
anonym, 16.01.2019 18:30:19, IP: ***.***.242.255, #230424
Nejspíš je to chlamydioza, antibiotika, bylinky lichořeřišnice , celík zlatobýl a pod.
anonym, 19.01.2019 19:58:13, IP: ***.***.242.240, #230453
Nepodceňujte chlamydii Bohužel v případě chlamydie se často setkáváme s jejím podceněním. Je to dáno tím, že v první fázi nejsou příznaky nijak závažné a člověku spíše obecně není dobře, což zase po čase přejde. Bakterie však z těla nezmizí a po čase může udeřit mnohem větší silou. Pacient je přitom pro své okolí velmi nakažlivý a nemoc – třeba nevědomky – šíří dál.
Přidat příspěvek k tématu Bolesti v oblasti bricha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.