Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Motání hlavy/ závratě, slabost, pálení těle, brnění v těle , časté chřipkové stavy , - somatizace ?

Diskuse - Motání hlavy/ závratě, slabost, pálení těle, brnění v těle , časté chřipkové stavy , - somatizace ?

Eva, 11.08.2019 15:08:46, IP: ***.***.20.228, #232214
Ano. To si i myslím že nervová soustava je drazdena toxiny, proto k detoxu, byliny tinktury právě zvažuji antidepresiva na uklidnění nervové soustavy.. Jenže i s bylinama velmi opatrně, s tím mám taky zkušenost, když se to prepiskne, to je herx. Spíš vidím čistit tělo a uklidnovat nervovou soustavu... Dodat ji vitamíny a minerály na uklidnění.
Eva, 11.08.2019 15:10:42, IP: ***.***.20.228, #232215
Ano. To si i myslím že nervová soustava je drazdena toxiny, proto k detoxu, byliny tinktury právě zvažuji antidepresiva na uklidnění nervové soustavy.. Jenže i s bylinama velmi opatrně, s tím mám taky zkušenost, když se to prepiskne, to je herx. Spíš vidím čistit tělo a uklidnovat nervovou soustavu... Dodat ji vitamíny a minerály na uklidnění.
anonym, 11.08.2019 15:48:03, IP: ***.***.242.253, #232216
AD nedoporučuji, byliky jsou mírné a herx se musí vydržet , ale záleží co všechno je v těle, nejíst cukr a hořčík, ATB jenom tetraciklinové řady a nárazově jenom na CPN , opatrně frontin
Eva, 11.08.2019 16:42:55, IP: ***.***.20.228, #232220
No, AD zatím zvažuji. Jinak Frontin je něco jako Lexaurin? Podívám se na složení. Lexaurin doma mám. Ty bylinky, právě asi záleží co bereš. Já toho možná mixuju až moc, Štětka. LICHOŘEŘIŠNICE, PRAVENKA, CRYPTOlepis, Meduňka.. Vilcacora. Pak různý čaje, jaterní. Kopřivy atd.. Tak to různé tocim. Jinak tetracykliny. Doxybene i Minocyklin mám taky doma, ale není mi jasný, jak myslíš brát nárazové? Jako při potížích nebo máš nějaký systém. Ale zase je to monoterapii, tak rezistence, taky jestli tím občasným podáváním jen člověk ty bacily jen necvici do větší agresivity.
Eva, 11.08.2019 16:44:58, IP: ***.***.20.228, #232221
No, AD zatím zvažuji. Jinak Frontin je něco jako Lexaurin? Podívám se na složení. Lexaurin doma mám. Ty bylinky, právě asi záleží co bereš. Já toho možná mixuju až moc, Štětka. LICHOŘEŘIŠNICE, PRAVENKA, CRYPTOlepis, Meduňka.. Vilcacora. Pak různý čaje, jaterní. Kopřivy atd.. Tak to různé tocim. Jinak tetracykliny. Doxybene i Minocyklin mám taky doma, ale není mi jasný, jak myslíš brát nárazové? Jako při potížích nebo máš nějaký systém. Ale zase je to monoterapii, tak rezistence, taky jestli tím občasným podáváním jen člověk ty bacily jen necvici do větší agresivity.
Eva, 11.08.2019 17:00:47, IP: ***.***.20.228, #232222
Teda to vkládání příspěvků na diskuzi je teda šílené. Jak to blbne. Jinak AD zvažuji, ale zatím nevím. Ten Frontin, musím se podívat na složení, jestli je stejne jako Lexaurin, ten doma mám, občas beru. Ohledně bylinek, možná toho beru moc, Buhneruv protokol, Cryptolepis, Štětka, Pravenka, oresak, smilax, vilcacora. Meduňka, ostropestřec, pak čaje jaterní, kopřiva, zelený, atd.. Mixuju řepu, celer, mrkev, atd. Jinak ty atb. Doma mám, ale Doxybene či Minocyklin jsem jedla taky. Máš systém, kdy bereš nárazové? Když je Ti nějak blbě nebo máš systém třeba po 28 dnech pár dní? Ale co rezistence, pokud je to jen monoterapie?
Eva, 11.08.2019 17:04:20, IP: ***.***.20.228, #232223
Teda to vkládání příspěvků na diskuzi je teda šílené. Jak to blbne. Jinak AD zvažuji, ale zatím nevím. Ten Frontin, musím se podívat na složení, jestli je stejne jako Lexaurin, ten doma mám, občas beru. Ohledně bylinek, možná toho beru moc, Buhneruv protokol, Cryptolepis, Štětka, Pravenka, oresak, smilax, vilcacora. Meduňka, ostropestřec, pak čaje jaterní, kopřiva, zelený, atd.. Mixuju řepu, celer, mrkev, atd. Jinak ty atb. Doma mám, ale Doxybene či Minocyklin jsem jedla taky. Máš systém, kdy bereš nárazové? Když je Ti nějak blbě nebo máš systém třeba po 28 dnech pár dní? Ale co rezistence, pokud je to jen monoterapie?
anonym, 11.08.2019 17:08:05, IP: ***.***.242.253, #232224
Bereš toho moc, podívej se na vývoj CPN a na borelie, nedivím se, že je Ti špatně od žaludku, stačí strava dieta, rajčata a pod. ATB třeba ob týden i déle.jenom pro CPN.
Anonym, 11.08.2019 17:30:20, IP: ***.***.20.228, #232225
Zatím zkusím detox, mám přeci jen za sebou fakt dlouhodobou léčbu kombinace atb. Takže musím vyčistit tělo a uklidnit nervy, asi něčím bohužel chemickým. A hořčík píšeš, že ten vyloučit?
anonym, 11.08.2019 18:41:07, IP: ***.***.242.253, #232226
Pupalkový olej, B12, tužebník, trochu třapatka a léčit borelie.
Anonym, 11.08.2019 18:56:23, IP: ***.***.20.228, #232227
Dekuju jju??..... No, borelie, ty jsem teď dolecila rok Wheldon(kombinace minocyklin, sumamed, entizol) další rok Straton(kombinace amoxiclav+klacid+minocyklin+entizol+isoprinosine+imunor+antimykotika). Výsledek nula, takže se mi do dalšich atb nechce. Měla už jsem pocit totální otravy i přes detoxy atd.. Takže 3 rok na atb už to moje tělo nedá...
anonym, 11.08.2019 19:55:14, IP: ***.***.242.253, #232228
Podle příznaků tam asi ještě jsou, pozor na to !
eva, 11.08.2019 21:18:21, IP: ***.***.20.228, #232229
To určitě jsou i po 2 letech léčby, otázka je. kolik ještě snesou moje játra a zažívání.. při kombinaci tolika atb. to není procházka růžovou zahradou. Zřejmě se toho nedá naposto zbavit,je to v cystách ( i když na ně jsem bralaEntizol), schované ve chrupavkách -- takže je možné, že borelie se chechtají a tělo pláče pod několikaletou atb terapií (x druhů atb. najednou). .. Spíše snížit množství patogenů - na 10%, aby pak se imunita postarala sama. Jenže i imunita musí být v kondici, jak bunečná imunitaNK bunky, též lymfocyty , celkově srovnaný krevní obraz.. teorie je to pěkná, ale v reálu velmi těžce proveditelné (aby se tělo chovalo podle tabulek). Takže já ted na nějakou dobu určitě byliny, detox, chemické uklidnění rozbrnkaných nervů. Dál se uvidí.
Anonym, 02.01.2023 19:46:50, IP: ***.***.241.249, #240333
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Motání hlavy/ závratě, slabost, pálení těle, brnění v těle , časté chřipkové stavy , - somatizace ?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.