Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Rodina a děti > Muj manzel cholerik

Diskuse - Muj manzel cholerik

titanic, 24.12.2013 14:31:04, IP: ***.***.9.30, #181805
af ty budes asi taky cholerik af znamena v nemcine zkratku affe coz je opice takze pasuje ty jsi asi nikdy neudelal chybu mistre perfekt
iva, 01.12.2015 22:43:03, IP: ***.***.143.205, #197777
Co je lecba AD...co jsem četla mam doma uplne to stejne navic me ted partner zacal po 2 roky mlatit hlava nehlava rozcili ho i pitomy drobek na podlaze prosim moc o pomoc jak mu pomoci a me ulehcit zivot...mam s nim dost závazků jinak bych uz davno odesla...laska je pryc
iva, 01.12.2015 23:13:21, IP: ***.***.143.205, #197781
Dekuji moc jsem fakt zoufalá nevim jak ho donutim tam jit pry nemocný neni ja z neho delam blazna museli by jste to zazit co musím vydrzet za nadavky ponizovani a byti pred detmi
Ivo, 01.12.2015 23:25:40, IP: ***.***.96.6, #197783
Zavolejte na tu linku, jsou tam lidé, kteří Vám poradí, tato diskuse není místem, kde by jste mohla své problémy řešit. Ivo, jste osobnost a nikdo nemá právo Vás týrat, ponižovat a bít, Nebojte se tam zavolat a hlavně se za nic nestyďte a neobviňujte se. Já pro Vás víc udělat nemohu, ale Vy pro sebe můžete udělat hodně, vy můžete najít cestu, ale i při tom hledání cesty je dobré se mít o koho opřít a oporou v počátcích vám může být přítel z bílého kruhu bezpečí. Přeji Vám co nejkrásnější noc a věřím Vám, Vy to zvládnete. Karlík
iva, 02.12.2015 1:38:57, IP: ***.***.143.205, #197784
Dekuji Karliku...??vam take...mam to opsane hned jak me pusti z nemocnice zavolam tam.diky moc
Ivo, 02.12.2015 8:21:16, IP: ***.***.96.6, #197785
Věřím, že to zvládnete. Jste šikovná ženská. Přeji Vám Ivo co nejrychlejší uzdravení a držím Vám palečky. Karlík
Anina, 16.01.2019 12:47:58, IP: ***.***.213.167, #230413
Také máme v rodině cholerika-tchána,bohužel to dospělo tak daleko,že se už téměř nestýkáme.Snažil se rozeštvat i svoje děti proti sobě a potom se tvářil jako by se nic nestalo.Tchýně časem převzala jeho názory,brání ho proti všem i když on lže a vymýšlí si.Dělá mu radost rozhádat lidi kolem sebe,když je klid není to ono.Je to smutné,ale asi se nic nezmění.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Muj manzel cholerik
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.