Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Rodina a děti > Potrebujete naliehavú pôžičku?

Diskuse - Potrebujete naliehavú pôžičku?

Zaini, 26.9.2018 8:56:01, IP: ***.***.61.142, #227981
Ahojte všetci! Volám sa Zaini, som zo Slovenska, som ženatý, hľadal som úprimnú úverovú spoločnosť za posledné 3 mesiace a to, čo som dostal, bolo veľa podvodu, vďaka ktorému som im dôveroval a nakoniec vzali všetko moje peniaze a ponechal som menej peňazí, stratil som všetku nádej, bol som zmätený a frustrovaný, stratil som svoju prácu a pre mňa bolo veľmi ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcela robiť nič, nepožičovala by som viac spoločnosti , a tak som sa pýtal, ako mi požičať peniaze priateľovi, povedal som mu všetko, čo sa stalo, a povedal, že mi môže pomôcť, že vedel, že úverová spoločnosť, ktorá by mi mohla pomôcť, že od nich dostal pôžičku, povedal ako som požiadať o pôžičku, urobil som to, čo mi povedal, spýtal som sa ho, nikdy som to neporušil áno, ale skúsil som to a bol som prekvapený, že som dostal úver do 24 hodín, neverím tomu, čo vidím, dnes som šťastný a bohatý a ďakujem Bohu, že takéto úverové spoločnosti stále existujú aj v podvodoch na všetkých miestach a sľubujem, že budem zdieľať dobré správy s ľuďmi zo slovenčiny, prosím, každému, kto potrebuje pôžičku, aby sa obrátil na Dante Paola, majiteľ Dante Družstva Pomocou e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com, pre rýchly rozhovor sa môžete dostať na Dante cez Whatsapp: +393511067514 Nikdy nezlyhajú, ale zmeniť svoj život ako môj. Ďakujem Zaini
Perry mark, 26.9.2018 13:28:35, IP: ***.***.106.120, #227994
Ahoj všetci, že som z USA v štáte Alabama, chcem poďakovať Williamovi Rogersovi za to, že mi poskytol pôžičku vo výške 45.000 USD, modlím sa, aby Boh aj naďalej žehnával vám a vašej rodine. Ak máte naliehavú potrebu pôžičky, neváhajte a kontaktujte ich e-mailom suntrustfinancialhome@gmail.com
Wendy, 1.10.2018 21:59:53, IP: ***.***.214.196, #228186
Máte nejaké finančné ťažkosti? Potrebujete úver vyčistiť svoje dlhy? Ste podnikateľ alebo žena, ktorá potrebuje finančné prostriedky na rozšírenie svojho podnikania? Ak áno, kontaktujte nás rýchlo a cenovo za veľmi nízku úrokovú sadzbu vo výške 2%. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte. kontaktný e-mail: info.wendy@financier.com
Anita, 3.10.2018 23:46:32, IP: ***.***.21.218, #228264
Moji mená je pani Anita, pred niekoľkými mesiacmi som bol nasávaný do zlej finančnej situácie a potrebujem urgentnú pôžičku na zaplatenie účtov a návrat na nohy finančne kvôli mojej súčasnej finančnej situácii, moja banka mi odmietla dať úver potom kontaktujte spoločnosť Wendy Finance Inc. za úver a mi ponúkli úver vo výške 75 000 EUR pri veľmi nízkej úrokovej sadzbe. Tu je kontaktný e-mail: wendyfinance04@gmail.com
WE OFFER ALL KIND OF LOANS, 8.10.2018 12:50:59, IP: ***.***.147.157, #228348
Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )
Hope elinal, 10.10.2018 21:03:16, IP: ***.***.151.91, #228399
Potrebujete urgentnú pôžičku na financovanie vášho podnikania alebo na akýkoľvek účel? sme certifikovaní a legitímni a medzinárodne licencovaní veritelia úverov Ponúkame úvery podnikateľským firmám, firmám a jednotlivcom za prijateľnú úrokovú sadzbu 2%, môže to byť krátkodobý alebo dlhodobý úver, alebo dokonca aj vtedy, ak máte zlý úver. požičiavate ihneď po prijatí vašej žiadosti. sme nezávislou finančnou inštitúciou. Máme vybudované vynikajúce povesť v priebehu rokov pri poskytovaní rôznych druhov úverov tisícom našich zákazníkov. Ponúkame garantované úverové služby v ľubovoľnej výške pre občanov a ne-občanov, ponúkame ľahké osobné pôžičky, komerčný / obchodný úver, požičiavanie automobilov, leasing / financovanie zariadení, úver na konsolidáciu dlhu, úver na bývanie atď. Pre všetkých občanov a občanov bez dobrá alebo zlá úverová história. Ak potrebujete našu firemnú e-mailovú adresu: (kplender@outlook.com), pošlite nám e-mail s vašimi informáciami. Pošlite mi e-mail a dnes budete ra
Hope elinal, 10.10.2018 21:06:24, IP: ***.***.151.91, #228400
Potrebujete urgentnú pôžičku na financovanie vášho podnikania alebo na akýkoľvek účel? sme certifikovaní a legitímni a medzinárodne licencovaní veritelia úverov Ponúkame úvery podnikateľským firmám, firmám a jednotlivcom za prijateľnú úrokovú sadzbu 2%, môže to byť krátkodobý alebo dlhodobý úver, alebo dokonca aj vtedy, ak máte zlý úver. požičiavate ihneď po prijatí vašej žiadosti. sme nezávislou finančnou inštitúciou. Máme vybudované vynikajúce povesť v priebehu rokov pri poskytovaní rôznych druhov úverov tisícom našich zákazníkov. Ponúkame garantované úverové služby v ľubovoľnej výške pre občanov a ne-občanov, ponúkame ľahké osobné pôžičky, komerčný / obchodný úver, požičiavanie automobilov, leasing / financovanie zariadení, úver na konsolidáciu dlhu, úver na bývanie atď. Pre všetkých občanov a občanov bez dobrá alebo zlá úverová história. Ak potrebujete našu firemnú e-mailovú adresu: (kplender@outlook.com), pošlite nám e-mail s vašimi informáciami. Pošlite mi e-mail a dnes budete ra
Melissa, 16.10.2018 17:53:41, IP: ***.***.66.40, #228558
Dobrý deň, všetci tam, dúfam, že ste všetci v poriadku ??? Moji mená sú pani Melissa Nicholasová, pred niekoľkými mesiacmi som sa dostala z Kansasu do mizernej finančnej situácie a potrebovala som urgentnú pôžičku na zaplatenie mojich účtov a finančnú návratnosť na mojej nohe z dôvodu mojej súčasnej finančnej situácie, ktorú moja banka odmietla aby mi dal pôžičku, takže som nechal s inou možnosťou ako hľadanie nezabezpečenej úvery online, v procese môjho výskumu som bol obeťou podvodu a stratil som takmer 750 dolárov a bol som v ťažkostiach a takmer som dal že som dostala pôžičku, kým nenájdem on-line príspevok, príspevok bol zdieľaným svedectvom od pána Franka z Charlestonských štátov, ktorý svedčí o tom, ako získal 50 000 dolárov od Kathy Finance Inc. po prečítaní príspevku som sa rozhodol kontaktovať Kathy Finance Inc. email (kathyrichardfinance@hotmail.com) kontakt zdieľaný v príspevku, moje nezabezpečená požičiavanie žiadosti vo výške 350.000 dolárov bola schválená do 72 hodín od mojej žiadosti a moja pôžička bola vyplatená na môj bankový účet bez akéhokoľvek opomenutia. Chcem vyjadriť svoju hlbokú vďačnosť a tiež odporúčam uchádzačom o úvery, aby tam boli veľmi ostražití, pretože tam je veľa podvodníkov s jediným cieľom podviesť nevinných uchádzačov o pôžičky, takže si musíte byť opatrní a ostražití .. pre tých ktorí potrebujú úver odporúčam Kathy Finance Inc, môžete kontaktovať spoločnosť e-mailom: (kathyrichardfinance@hotmail.com) Ďakujem, že ste si prečítali svoje svedectvo, želám vám šťastie. tvoj Melissa Nicholas.
        Předchozí   1 .. 167168169170      Následující
Přidat příspěvek k tématu Potrebujete naliehavú pôžičku?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes15:26
415 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Jsem pan Marck Pomozím lidem nalézt dobré půjčky a pomůže jim dostat se do kontaktu Získat půjčku, kterou chtějí ve velmi krátké době To myslím, že... (zkráceno)

Marckon
dnes11:32
54 reakcí

Nabídka půjček mezi jednotlivými upřímný

Nabízím vám výhodný finanční úvěr pro celou Českou republiku s rychlým vyřízením už do 24 hodin včetně vyplacení financí. Můžete žádat o úvěr od... (zkráceno)

Harry Bale
dnes10:59
1 reakcí

Vybavení koupelny

Poradíte mi prosím, kam se zajít podívat pro kvalitní vybavení do koupelny?

Anda
dnes4:07
1 747 reakcí

Wobenzym

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
dnes3:40
837 reakcí

Zápach z úst

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.