Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Co pro miminko?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Wanda88, 11.10.2017 9:44:21, IP: ***.***.145.164, #211516
Dobrý den, především maminky. Čekám první mimi a tak nakupuji výbavičku a tak nějak všechno snad mám, na první týdny. Ale přemýšlím v čem nebo na čem máte mimčo už třeba tršoku straší nebo hned od narození? Třeba nějak podložka nebo tak něco? A taky jsem se chtěla zeptat na nosítko, jestli jste měli nebo neměli?
Přidat příspěvek k tématu Co pro miminko?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes8:09
363 reakcí

moroznik

Ja som tiež tomu neverila že to môže zabrať ale je to celkom fayn.... No ja ho beriem pol roka teraz mam pauzu schudla dom skoro 17kg...prve try... (zkráceno)

Anonym
včera21:33
336 reakcí

Klouby, kosti

Dobrý den, ráda bych se informovala na kloubní výživu Alavis. Jak to s ní je? Je to veterinární přípravek, ale viděla jsem, že se doporučuje i lidem.... (zkráceno)

Terko
včera14:55
104 reakcí

Zdravé jídlo?

říkáte Relax džem, po tom se podívám, velice to zní lákavě

Klárka13
včera14:29
14 reakcí

ucpaná nos u dítěte

Ahoj nevím co mám koupit pro naše dítě na ucpaný nos.

Jarka
včera14:23
80 reakcí

Zkušenost s doplňky stravy Revitanerv?

Ahoj ráda bych nějaký dobrý vitamín.Bývám často unavená z práce.

Vilma
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.