Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Vysazení Cipralexu

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Zdeněk, 10.7.2016 19:29:09, IP: ***.***.209.23, #201094
3 roky jsem bral Cipralex na nespavost. Nespavost se zlepšila, přibral jsem na váze, což jsem vítal a vedl jsem relativně spokojený život. Neustále jsem si ale uvědomoval, že je to uměle navozená spokojenost a toužil být zcela bez léků. Vysazení Cipralexu jsem prováděl na několik pokusů. Vždy mne odradily projevy jakoby chřipky a vysoká emoční citlivost - tekly mi slzy při dojemných scénách ve filmech a zase jsem to honem začal brát. Asi na třetí pokus jsem dokázal Cipralex vysadit úplně. Nicméně první 2 týdny po vysazení Cipralexu byly úžasné - cítil jsem radost, což při braní Cipralexu nebylo, tehdy byla jen jakási umělá spokojenost. Po Cipralexu mi zůstala emoční nestabilita. Trpím plačtivostí, lék mi asi hrozně chybí. Stal jsem se vznětlivým a vyhodili mne z práce. 3/4 roku po vysazení Cipralexu přišel pokus o sebevraždu. Po čtyřech měsících další. To jsem ale před Cipralexem neměl a neznal. Cipralex jsem začal původně brát na nespavost. Jeho užívání mne ale jednou pro vždy připravilo o schopnost prožívat radost. Život bet radosti a bez účinku Cipralexu vedl po čase k sebevražedným pokusům. Lék mi způsobil závislost, změnil moji osobnost, připravil mne o radost ze života. Mám se k tomu léku vrátit a užívat ho doživotně? Jaké jsem Vaše zkušenosti s Cipralexem, se životem před Cipralexem, na Cipralexu a po Cipralexu?
Anonym, 10.7.2016 19:44:20, IP: ***.***.242.248, #201095
léč si chlamydie..
Viva, 15.7.2016 11:38:52, IP: ***.***.110.60, #201187
Tak jak popisujete, že Vás Cipralex zbavil radosti atd., jsem já měla po Lexaurinu. Byla jsem i tvrda a necitlivá ke svému okolí a v prái jsem najednou zacala při psaní psát nesprávná čísla. Požádala jsem o Diazepam, je uněho taské upozornění na možnost závisloti. Beru ho hlavně na spaní, ale i sem tam půlku při zátěžové situaci. Mám na sobe oveřeno, že smutní, nebo se raduji podle situace(u Lexaurinu toto vymyzelo.) Také, když jsem na dovolenéné, nebo je nějaká jiná pohodová situace, na Diazepam si několik dní ani nezpomenu. ale zmírnili se mě stresové pocity, vnímám je, ale jsnejdou tak nějak do hloubky, takže mně nedesí. Možná by to pro Vás bylo řešení. Lékaři sice tentolék maji za zastaralý, ale to víte, asi pro ně tzv. levný. Možna je Cipralex něco obdobného jako Lexaurin u mně. Zkuste změnit léky.
Anonym, 15.7.2016 13:10:56, IP: ***.***.242.248, #201192
Chronický průběh chlamydie pneumoniae se projevuje nejčastěji škálou subjektivních, ale někdy i objektivních dlouhodobých potíží jako jsou náhlé rýmy, častější tvorba hlenů v horních i dolních cestách dýchacích, afty, alergie, různá kožní onemocnění (vznik aberací – bradavice, névy, mateřská znaménka, ztráta pigmentu, PIGMENTOVÉ SKVRNY), zvýšená citlivost zubů (může přecházet občas i v bolest zubů), bolesti páteře, bolesti a ztuhlost, někdy až otoky kloubů i svalů, revmatizmus, svědění kůže, mrtvení a brnění prstů i končetin, paréza končetin, třes rukou, únava, ospalost, malátnost, záněty žlučníku, poruchy srdeční činnosti, pokašlávání, nutkání ke zvracení, náhlá nevolnost, závratě – stavy jakoby opilosti, může se objevit i porucha stability, pálení a škrábání v krku, pocit cizího tělesa v krku, stavy jakoby začínající chřipky či angíny, rizikové těhotenství, odumření plodu, onemocnění prostaty, drobné krvácení do podkoží, pocity chladu i bolesti v kostech, svědění a slzení očí, onemocnění očí, občasné – zejména noční pocení, pocity tepla či zimy nezávisle na teplotě prostředí, pocity bolesti v různých částech těla – projevující se někdy jako tlakové bolesti, cukání ve svalech, bolesti celého těla, bolesti vnitřních orgánů, žaludeční i dvanácterníkové vředy, stěhovavé bolesti v těle, občasné i dlouhodobější zvýšení tělesné teploty, občasné častější nutkání ke stolicím, občasné i chronické průjmy, poruchy střevní peristaltiky, bolesti hlavy, přechodné problémy s hlasivkami, poruchy spánku, škála nervových potíží – někdy i psychiatrického rázu (nervozita, podrážděnost, náhlá agresivita pocity úzkosti a strachu) a pravděpodobně ještě další potíže, zejména výskyt různých bolestivých i jinak nepříjemných stavů. Při dlouholeté latentní infekci se může objevit škála na tlak bolestivých lokálních míst, zejména na chodidlech, ale-i jiných částech těla. U postižených osob se projevují jen některé, u jiných i více, z uváděných potíží. Počet a intenzita projevů potíží je odvislá od individuality organizmu, délky působení infektu v organizmu člověka a zejména tyto potíže jsou vázány na změny počasí. Uváděné potíže se nemusí vyskytovat u všech lidí s latentní infekcí a jsou zřejmě lidé, kteří jsou řadu let nositeli infektu a nemají žádné resp. téměř žádné potíže. Tyto potíže se mohou objevit u některého z rodinných příslušníků.
Lily, 22.11.2017 10:59:05, IP: ***.***.188.8, #212658
Kecy v kleci
Přidat příspěvek k tématu Vysazení Cipralexu
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:46
90 reakcí

Krémy na celulitidu

Je no vidíte, moc jsem vám o tom nenapsala. Nechám vám tu odkaz, jak zábal probíhá a kam si na zábal můžete zajít www.bodywraps.cz/anticellulite/

Mia
včera23:27
1 252 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Hľadáte veľmi pravý úver? Dobrou správou je tu! ! ! Ponúkame úvery v rozmedzí od 5, 000,00 dolárov na 30, 000, 000,00 dolárov v ročnej úrokovej... (zkráceno)

MRS PEACE
včera23:01
11 reakcí

Bolesti svalů

vybít nežádoucí bakterie, pohyb !

Anonym
včera22:11
9 reakcí

Umělá strava

Ono je stejně nejlepší, když se o tom člověk přesvědčí sám :). Mně zase pořád cpali Nutrilon pro malou, ale udělal jí tak zle, že jsem přešla zpátky... (zkráceno)

Adél
včera19:52
145 reakcí

Praskající žíly

XMAS LOAN OFFER. APPLY NOW Email:sunloancompanyfinancialservice@gmail.com Phone: +14146005357 Apply for a low interest Business/Personal loans... (zkráceno)

Garry
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení