Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Užívání antidepresiv ARGOFAN

Diskuse - Užívání antidepresiv ARGOFAN

Tina, 14.06.2011 18:35:10, IP: ***.***.19.194, #136585
No, doktorka mi to napůlila, že všechno špatně snáším.Tu cestu z práce a zpět si vůbec nedovedu teď představit, sotva doma něco udělám.Měj se , jdu dělat něco k večeři, tak zítra,pá
Tina, 15.06.2011 18:08:12, IP: ***.***.19.194, #136684
Ahojky,dneska mně je něja líp, asi má vliv i počasí a zjistila jsem, že nemůžu brát argofan současně s rivotrilem, potm mně bylo včera dost zle. Ale cítím, že to jde pomaloučku k lepšímu, zhroutila jsem se po operaci, v té době jsme vysazovala neurol, měl už na mě opačné účinky a to vypětí z operace a bylo to.
Měj se a držím palce, co bych za to dala, chodit mezi lidi i třeba na chviku do práce, páááá,zatím jsem stále doma a nikam nemůžu
Lída, 15.06.2011 18:30:36, IP: ***.***.25.97, #136690
Lucko,bylo ti v začátcích užívání také špatně?Já mám úzkostnou poruchu a agoru.Po Triticcu my bylo šíleně až depresivně,ikdyž deprese jsem nikdy neměla.Vyzkoušela jsem už několik léků,ale na ty moje problémy nic snad nikdy nezabere.Nesnáším autobusy,metro.
Ahojky Lído, 15.06.2011 19:48:07, IP: ***.***.152.204, #136699
Já mám taky úzkostnou poruchu, ze začátku mi bylo hrozně,přímo šíleně, přesně jak píšeš až depresivně, prostě děs a hrůza,brala jsem zoloft 7 měsíců a doktorka tvrdila, že se to srovná, někdy jsem šla i s brekem do práce a stále jsem si říkala, jak se to má srovnat, když je mi hůř a hůř, občas jsem si musela vzít i dovolenou a to jsem před tím byla na neschopence půl roku. Teď mi to změnila na argofan a hned od prvního dne, jsem se cítila úplně jinak, je to daleko lepší.Tak se drž a musíme doufat, že to bude jednou o.k.
luca, 15.06.2011 19:53:23, IP: ***.***.152.204, #136700
Ahojky Tino,
já jsem dneska na tom docela taky lépe, akorát mě hrozně bolí záda, nikdy jsem na to netrpěla, až teď co beru AD. Ale mám kamarádku a ta má taky při braní AD problémy se zádama, tak to asi k tomu patří. Jinak já jsem si taky myslela, že už nikdy nepůjdu do práce, hlavně by nás manžel neuživil. Teď už chodím, někdy dost trpím. Tak se měj krásně a bojuj.Pa
Olča, 15.06.2011 20:24:20, IP: ***.***.107.102, #136703
Ahoj Tino,myslim,že léčebny se bát nemusíš.Já sama jsem nekolikrát v léčebně byla a můžeš mi věřit,že tě tam nic hrozného nečeká.Vždycky jsem se vracela hodně zklidněná a odhodlanější.Vím,že když se řekne lečebna každý si představí blázinec,ale tak to opravdu není.Je tam spousta aktivit,které ti pomohou naučit se nemoc zvládat.Takže to není jen o lécích.Mě osobně se tam docela líbilo protože doma není všechno jak by mělo být.Poznala jsem spoustu báječných lidí,které bych asi normálně nepotkala.Držím ti palce .Měj se hezky
Tina, 20.06.2011 14:49:45, IP: ***.***.19.194, #137154
ahoj Oli, argofan jsem musela vysadit, brněli mně po něm celé ruce, jsem na rivotrilu,, ale to doktorka nechce, abych si zase vypěastovala závislost, jak na neurolu, tak mně opravdu posala na léčení, zítra se mám hlásit. Díky za podporu pak a i ty se drž
Tina, 20.06.2011 14:54:44, IP: ***.***.19.194, #137156
Ahojky Luco, tak jsem musel argofan vysadit, po několikáté půlce mně strašně brněly celé ruce a kdž jsem to řekla doktorce, tak ta už mně poslala na léčení, zítra bych měla nastoupit. To je strašný, mně snad nic nesedne, jen tat tak snáším rivotril o,25 2x denně, ale jsem po něm jak praštěná a to ho beru už 14 dní, že bych si mohla zvyknout.
Měj se a taky se drž
Luca, 21.06.2011 14:58:53, IP: ***.***.34.59, #137308
Ahojky Tino, držím ti moc palečky ať to tam zvládneš a dáš se do kupy, určitě ti tam pomohou a neboj se, jezdí tam plno lidí a pomůžou jim tam. Pa pa a drž se
Martin, 21.07.2011 1:48:33, IP: ***.***.47.234, #141019
Mám úplně stejné léky jako ty. Xanax už si vezmu opravdu jen vyjímečně. Léčím se s panickou atakou,byl to opravdu mazec.Kdo si tím neprošel,tak nemůže pochopit.Léčím se 9 měsíců a je to stále lepší. Šlo to pomalu,ale s argofanem to už zvládám. To že občas někde zabrní,je sranda. Jako první jsem dostal zoloft,a bylo to ještě horší. Držím všem palečky,chce to trpělivost. Pa Martin
David, 04.09.2011 10:51:06, IP: ***.***.56.5, #146362
Ahoj všichni, mám panickou poruchu už 12 let, dostal jsem ji z tetanických záchvatů a je to hrůza. Bojuji s tím pořád a pořád mě to poráží. Užíval jsem dlouho Citalec 20mg a Buspiron a jako obchoďák jsem se strachem vyjížděl denně do práce.V dubnu tr. po 5 létech boje se mi začala tak točit hlava, že mě poslali na vyšetření a nic. Vypadá to že to snad mám z těch léků, ale kdo ví, psychiatři jen odhadují nikdy nioc neví jistě. DR. mi napsal Vellbutrin a ten a z toho mi bylo hrozně a tak mi teď napsal Argofan a jak jsem četl nežádoucí účinky tak se mám asi na co těšit. Jak argofan působí na Vás?
dáda, 27.09.2011 13:06:21, IP: ***.***.113.175, #148609
dnes jsem poprvé vzala argofan po 4 hodinách se u mě dostavil celkový útlum,tak jsem zvědavá jak si na něj zvyknu.Nemám žádné psychické problémy,ale mám fibromialgii
Marta, 19.11.2011 19:51:10, IP: ***.***.73.186, #154985
Ahoj Hani.
Už 5let se léčím s panicko-úzkostnou poruchou. Brala jsem už Zoloft- v těhotenství a 3léta při kojení. Bylo to na mě slabé, tak jsme to po kojení změnili na Ixel, ale ten mi teď bohužel přestali vyrábět, tak jsem před asi 5 dny začala přecházet na Argofan. Neboj, píšou tak hrozné věci, ale můj kardiolog říkal, že u jednoho člověka tisíce se to vyskytne a američani to tam hned musí mít napsané jako nežádoucí účinek... Taky jsem se zhrozila, ale ok. Teď beru Ixel 5Omg a ještě 75mg Arfofanu a první den jsem byla děsně spavá a musela jsem jít spát odpo na 3hodiny. 2. den jsem zas byla asi 5hodin v kuse nabuzená, nervózní, podrážděná a v takovém vnitřním presu, že jsem měla sto chutí se rozpůlit. Pak to přestalo a je to ok. Buď v klidu!! Hlavní je, že to zabere a pak člověk funguje!!:-) Jen do toho!! Začátek přežiješ.
kormidlo, 23.11.2011 14:51:44, IP: ***.***.14.116, #155133
Muzete mi napsat jake jste meli nezadouci ucinky pri brani argofanu,protze ho mam druhy den a je mi na nic :o((( porad zivam busi mi srdce trepou se me ruce ,navaluje se me ,no des bes ....
Marta, 08.12.2011 20:58:53, IP: ***.***.72.216, #155707
Ahoj. Taky užívám Argofan. Mám úzkostnou poruchu-už asi skoro 5 let. Předtím jsem brala Sertralin, při kterém jsem ale pociťovala vnitřní neklid. Přešla jsem na Argofan. Musím říct, že jsem měla obavy(jako hodně lidí tady) z nežádoucích účinků atd. Musím říct, že první dny byly perfektní, cca 10.den krize, ale potom zase dobrý. Teď ho užívám 4 týdny a cítím se víceméně v pohodě:-)Přeji všem co nejméně špatných dní!
        Předchozí   1234567 .. 17      Následující
Přidat příspěvek k tématu Užívání antidepresiv ARGOFAN
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.