Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Užívání antidepresiv ARGOFAN

Diskuse - Užívání antidepresiv ARGOFAN

Danny79, 02.07.2019 11:42:51, IP: ***.***.110.135, #231924
Dobrý den Již 15 let beru Citalec 20 a myslím ze už nezabírá. Tak jsem navštívil doktorku a ta mě zkusila dat Agrofan 75 SR. Mám deprese už dlouho a teď ještě k tomu syndrom vyhoření. Chci se zeptat na přechod a jak prášky zabírají. KdZ jsem začal s Citalecem tak to bylo bomba během týdne super nálada. Tak mám teď strach z novych prášku.
Pro Dany79, 02.07.2019 14:25:03, IP: ***.***.227.103, #231925
.ZKUS JINÉ ........
Pro Dany79, 02.07.2019 14:32:05, IP: ***.***.227.103, #231927
Zkus stabilizátor......
tuzobnik, 14.08.2019 3:25:33, IP: ***.***.234.5, #232235
Je tu niekto kto užíva ARGOFAN.
PRO TUZEBNIK, 17.08.2019 0:45:27, IP: ***.***.227.103, #232251
JÁ ........ HRŮZA MUSÍM VYSADIT.........2X 75MG SR
PRO TUZEBNIK, 17.08.2019 0:45:56, IP: ***.***.227.103, #232252
JÁ ........ HRŮZA MUSÍM VYSADIT.........2X 75MG SR
Marek, 06.02.2020 17:40:33, IP: ***.***.11.138, #233454
Ahoj, no já zatím moc zkušeností nemám, bral jsem rok Trittico na noc, ale ted jsem mel úzkosti a paniku a doktor mi napsal Argofan 75 a po 8 dnech Argofan 150. Beru ho ráno třetí den a mám následující pocity: Zamlžené vidění, pocit jakoby v akváriu, sucho v ústech a nechuť k jídlu, menší závratě a pocení. Chtěl jsem se zeptat, jestli to odezní?
Marek, 06.02.2020 17:41:37, IP: ***.***.11.138, #233455
Ahoj, no já zatím moc zkušeností nemám, bral jsem rok Trittico na noc, ale ted jsem mel úzkosti a paniku a doktor mi napsal Argofan 75 a po 8 dnech Argofan 150. Beru ho ráno třetí den a mám následující pocity: Zamlžené vidění, pocit jakoby v akváriu, sucho v ústech a nechuť k jídlu, menší závratě a pocení. Chtěl jsem se zeptat, jestli to odezní?
Marek, 06.02.2020 17:42:18, IP: ***.***.11.138, #233456
Ahoj, no já zatím moc zkušeností nemám, bral jsem rok Trittico na noc, ale ted jsem mel úzkosti a paniku a doktor mi napsal Argofan 75 a po 8 dnech Argofan 150. Beru ho ráno třetí den a mám následující pocity: Zamlžené vidění, pocit jakoby v akváriu, sucho v ústech a nechuť k jídlu, menší závratě a pocení. Chtěl jsem se zeptat, jestli to odezní?
anonym, 07.02.2020 22:27:39, IP: ***.***.242.240, #233468
Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy: náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamydií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnózu přesně, protože nemoc má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit.
anonym, 07.02.2020 22:30:28, IP: ***.***.242.240, #233469
Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy: náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamydií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnózu přesně, protože nemoc má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit.
Anonym, 06.03.2020 8:15:48, IP: ***.***.161.40, #233600
Je to antidepresivum ktere pomuze kazdemu se dostat z deprese, ale problem je ten ze zpusobuje sexualni problemy. U zen dosahnout orgasmu a libida a u muzu jeste navic nedostatecna erekce, tak pokud neni clovek zrovna z klastera nebo vykastrovany eunuch. Tak to zasahuje do soukromeho zivota tak hodne , ze leky kazdy prestane brat predcasne a spoustu lidi se jim deprese vrati a jelikoz novy nastup leku trva az 6 tydnu a do vymizeni vsech nezadoucich ucinku az 3 mesice , tak spousta lidi to vzda a neleci se vubec. Spolecnosti, ktere vyrabi leky by si to meli uvedomit, ze tohle je vazny problem, ktery zpusobuje ze jdou takove leky vubec na trh. Musi jim prece jasny, ze lide tyhle leky dlouho brat nebudou. Zpusobuji spolecenske problemy. Ktere ustu k rozchodum a rozvodum. A samota neni dobra k lecbe deprese. V zamestnani taky neprihlizi jestli se lecite s depresi nebo ne a hlavne se to taji jinak by Vas ocernili nebo prinejhorsim vyhodili. Stigma teto poruchy je porad stale v nasi spolecnosti. Preji vsem ,kteri depresemi trpi at jim ty stavy prestanou, protoze vim ze prekonat depresivni stavy prekonat nejde.
Rozlobeny muz, 06.03.2020 8:16:40, IP: ***.***.161.40, #233601
Je to antidepresivum ktere pomuze kazdemu se dostat z deprese, ale problem je ten ze zpusobuje sexualni problemy. U zen dosahnout orgasmu a libida a u muzu jeste navic nedostatecna erekce, tak pokud neni clovek zrovna z klastera nebo vykastrovany eunuch. Tak to zasahuje do soukromeho zivota tak hodne , ze leky kazdy prestane brat predcasne a spoustu lidi se jim deprese vrati a jelikoz novy nastup leku trva az 6 tydnu a do vymizeni vsech nezadoucich ucinku az 3 mesice , tak spousta lidi to vzda a neleci se vubec. Spolecnosti, ktere vyrabi leky by si to meli uvedomit, ze tohle je vazny problem, ktery zpusobuje ze jdou takove leky vubec na trh. Musi jim prece jasny, ze lide tyhle leky dlouho brat nebudou. Zpusobuji spolecenske problemy. Ktere ustu k rozchodum a rozvodum. A samota neni dobra k lecbe deprese. V zamestnani taky neprihlizi jestli se lecite s depresi nebo ne a hlavne se to taji jinak by Vas ocernili nebo prinejhorsim vyhodili. Stigma teto poruchy je porad stale v nasi spolecnosti. Preji vsem ,kteri depresemi trpi at jim ty stavy prestanou, protoze vim ze prekonat depresivni stavy prekonat nejde.
Rozlobeny muz, 06.03.2020 8:16:59, IP: ***.***.161.40, #233602
Je to antidepresivum ktere pomuze kazdemu se dostat z deprese, ale problem je ten ze zpusobuje sexualni problemy. U zen dosahnout orgasmu a libida a u muzu jeste navic nedostatecna erekce, tak pokud neni clovek zrovna z klastera nebo vykastrovany eunuch. Tak to zasahuje do soukromeho zivota tak hodne , ze leky kazdy prestane brat predcasne a spoustu lidi se jim deprese vrati a jelikoz novy nastup leku trva az 6 tydnu a do vymizeni vsech nezadoucich ucinku az 3 mesice , tak spousta lidi to vzda a neleci se vubec. Spolecnosti, ktere vyrabi leky by si to meli uvedomit, ze tohle je vazny problem, ktery zpusobuje ze jdou takove leky vubec na trh. Musi jim prece jasny, ze lide tyhle leky dlouho brat nebudou. Zpusobuji spolecenske problemy. Ktere ustu k rozchodum a rozvodum. A samota neni dobra k lecbe deprese. V zamestnani taky neprihlizi jestli se lecite s depresi nebo ne a hlavne se to taji jinak by Vas ocernili nebo prinejhorsim vyhodili. Stigma teto poruchy je porad stale v nasi spolecnosti. Preji vsem ,kteri depresemi trpi at jim ty stavy prestanou, protoze vim ze prekonat depresivni stavy prekonat nejde.
pnjmara, 07.03.2020 4:48:39, IP: ***.***.134.89, #233604
Ahoj, lék nasazen na nepříjemné pocity ůzkosti, před tím na noc Trittico. Po užiti prvního prášku, jsem měl pocit, že musím umřít(nadneseně), lék u mě vyvolal v zesílené míře právě ty pocity, pro které byl nasazen.Pocity, že jsem jako v ,,akváriu,, ,nevolnost, třes, zhoršené vidění a zvracení. Už to nechci.....nesedl mi v žádném případě.
        Předchozí   1 .. 121314151617      Následující
Přidat příspěvek k tématu Užívání antidepresiv ARGOFAN
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.