Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - tlaky v krku....???

Misa, 15.8.2017 15:57:59, IP: ***.***.54.130, #208679
Take časté tlaky v krku kolem štítné žlázy až okolo uzlin. Samozřejmě jsem hned sla lékaři orl pak sono a vše v normne . U orl.jsem.dostala.leky na uklidnění žaludku že mám ničem podráždění ž kyselin. Na knedlik.v krku mi to.pomohlo ale.taky v krku mi zůstali někdy to.je v pohodě a někdy se to objeví castonse kvůli tomu sttesuji soudím ty cviky na tu první páteř a uvidíme. Také že mě dělali blázna že to mám vsugerovany takže vás tady všechny naprosto.chapu.
Misa, 15.8.2017 15:58:19, IP: ***.***.54.130, #208680
Take časté tlaky v krku kolem štítné žlázy až okolo uzlin. Samozřejmě jsem hned sla lékaři orl pak sono a vše v normne . U orl.jsem.dostala.leky na uklidnění žaludku že mám ničem podráždění ž kyselin. Na knedlik.v krku mi to.pomohlo ale.taky v krku mi zůstali někdy to.je v pohodě a někdy se to objeví castonse kvůli tomu sttesuji soudím ty cviky na tu první páteř a uvidíme. Také že mě dělali blázna že to mám vsugerovany takže vás tady všechny naprosto.chapu.
peony, 9.9.2017 7:24:50, IP: ***.***.27.214, #209440
Tak proč se těmi chlamydiemi nikdo nechce zabývat??? Tolik lidí trpí úplně zbytečně!!!
peony, 9.9.2017 7:25:18, IP: ***.***.27.214, #209441
Tak proč se těmi chlamydiemi nikdo nechce zabývat??? Tolik lidí trpí úplně zbytečně!!!
m.k, 1.10.2017 20:25:53, IP: ***.***.220.230, #211281
Chlamidie??? Vytrvale se tu o tom píše, máte někdo nějakou zkušenost? Už devět let trpím tlakem v krku a dušností, mívám to nárazově.
m.k, 1.10.2017 20:26:46, IP: ***.***.220.230, #211282
Chlamidie??? Vytrvale se tu o tom píše, máte někdo nějakou zkušenost? Už devět let trpím tlakem v krku a dušností, mívám to nárazově.
Anonym, 2.10.2017 6:26:55, IP: ***.***.242.248, #211294
Vybít chlamydie je strašně složité, nikdo to neléčí a neumí léčit i potom jsou trvalé následky. Neléčí se to také proto, že by zdravotnictví přišlo na buben, je potřeba si o tom něco nastudovat, léčba trvá roky a záleží to na každém jedinci, dá se hovořit o nitrobuněčné infekci, která se bude za těchto sociálních podmínek rychle šířit !
m.k, 4.10.2017 22:57:26, IP: ***.***.220.230, #211365
vyděl jsem několik Vašich příspěvků, snažíte se o tom ostatní informovat, proč mi teda neřeknete co mám udělat? Pak potvrdím zda to cesta je, nebo není. Co vy nato?
m.k, 4.10.2017 22:58:28, IP: ***.***.220.230, #211366
vyděl jsem několik Vašich příspěvků, snažíte se o tom ostatní informovat, proč mi teda neřeknete co mám udělat? Pak potvrdím zda to cesta je, nebo není. Co vy nato?
Anonym, 5.10.2017 7:16:16, IP: ***.***.242.248, #211369
Informací je na netu plno, musí se chtít hledat, celostní medicina a pod. léčit se musí celé rodiny, tady se nedá víc psát.
Gabriela, 12.10.2017 19:52:41, IP: ***.***.210.202, #211577
Dobrý den, od června mám problém s dýcháním. Postupně se to zhoršuje a zhoršuje. Byla jsem u praktického lékaře, kardioložky, alergoložky a na plicním. Všechny krevní testy v pořádku, dvojí EKG v pořádku, spirometrie OK, rentgen na plicním v pořádku, sono srdce OK. Beru antihistaminika na alergie, inhaluju dvakrát denně Seretide. Dále beru prášky na vysoký tlak a vysoký cholesterol a antikoncepci Ayreen. Dýchání se horší a horší. Mám velké problémy i při pomalé chůzi. Vyjít schody znamená dlouhé vydýchávání se poté. Mám pocit, jako by mi někdo svíral krk a na hrudník mi položil betonovou desku. Nemůžu už dělat vůbec nic. Kamkoliv dojít mi trvá dvojnásobně dlouhou dobu. Důchodci o holi chodí rychleji než já. Je mi 35 let, jsem obézní, 170 cm, 97 kg. I pomalá chůze znamená zadýchávání se. Lidé kolem mě už o mne mají velký strach. Jsem permanentně vyčerpaná z nedostatku kyslíku, ve středu jsem v práci téměř zkolabovala. Jenže všechny testy vyšly negativní, žádná patologie. Bojím se, že mi plicní lékařka nevěří, když nic nevidí na testech. Také beru antidepresiva Brintellix a na spaní Quetiapine. V červnu jsem nezačala brát žádné nové léky. Prosím pomozte, jsem na konci sil. Byla jsem i na nukleární medicíně, plicní embolie to taky není. Na ergometrii jsem nebyla, nevidím v tom smysl, když se dusím i při pomalé chůzi.
Gabriela, 12.10.2017 19:56:29, IP: ***.***.210.202, #211578
Dobrý den, od června mám problém s dýcháním. Postupně se to zhoršuje a zhoršuje. Byla jsem u praktického lékaře, kardioložky, alergoložky a na plicním. Všechny krevní testy v pořádku, dvojí EKG v pořádku, spirometrie OK, rentgen na plicním v pořádku, sono srdce OK. Beru antihistaminika na alergie, inhaluju dvakrát denně Seretide. Dále beru prášky na vysoký tlak a vysoký cholesterol a antikoncepci Ayreen. Dýchání se horší a horší. Mám velké problémy i při pomalé chůzi. Vyjít schody znamená dlouhé vydýchávání se poté. Mám pocit, jako by mi někdo svíral krk a na hrudník mi položil betonovou desku. Nemůžu už dělat vůbec nic. Kamkoliv dojít mi trvá dvojnásobně dlouhou dobu. Důchodci o holi chodí rychleji než já. Je mi 35 let, jsem obézní, 170 cm, 97 kg. I pomalá chůze znamená zadýchávání se. Lidé kolem mě už o mne mají velký strach. Jsem permanentně vyčerpaná z nedostatku kyslíku, ve středu jsem v práci téměř zkolabovala. Jenže všechny testy vyšly negativní, žádná patologie. Bojím se, že mi plicní lékařka nevěří, když nic nevidí na testech. Také beru antidepresiva Brintellix a na spaní Quetiapine. V červnu jsem nezačala brát žádné nové léky. Prosím pomozte, jsem na konci sil. Byla jsem i na nukleární medicíně, plicní embolie to taky není. Na ergometrii jsem nebyla, nevidím v tom smysl, když se dusím i při pomalé chůzi.
Ivana, 15.10.2017 20:06:51, IP: ***.***.81.231, #211654
Tiež som mávala tlak v krku, pocity strachu, nočné dusenie a tiež problémy s dýchaním - mávala som častú potrebu hlbokého nadychovania, ktoré mi stále nedávali dostatok kyslíka. Toto skončilo, keď som úplne vylúčila mlieko a mliečne výrobky. NAOZAJ. Pľúca mám plné kyslíku, je to veľmi príjemný pocit. Tlak v krku a ostatné problémy vymizli začatím bezhistamínovej diéte. Žiadne jogurty, žiadne kysnuté koláče, žiadne oprážanie a vyprážanie, žiadne zohrievané jedlo, vždy iba čerstvé, vlastnoručne uvarené. Na internete je zoznam zakázaných a povolených potravín (pri bezhistamínovej diéte), ale neplatí na každého. Niekomu vadí to, inému iné, ale taký základ sú rajčiny, jahody, baklažán, cuketa, avokádo, tekvica, zázvor, zohrievané... Tiež je tam aj zoznam zakázaných liekov, a medzi nimi ako prvé je antikoncepcia. Mne veľmi robili zle lieky na štítnu žľazu. Po vysadení a nastúpení diéty sa zo mňa stal celkom iný človek. Aj myšlienky mám iné. Komu sa moje rady zdajú pritiahnuté za vlasy, odporúčam jeden - dva dni (cez víkend) sa riadiť bezhistamínovou diétou bez hormonálnej liečby. Mne to za to stálo.
Ivana, 15.10.2017 20:11:32, IP: ***.***.81.231, #211655
Tiež som mávala tlak v krku, pocity strachu, nočné dusenie a tiež problémy s dýchaním - mávala som častú potrebu hlbokého nadychovania, ktoré mi stále nedávali dostatok kyslíka. Toto skončilo, keď som úplne vylúčila mlieko a mliečne výrobky. NAOZAJ. Pľúca mám plné kyslíku, je to veľmi príjemný pocit. Tlak v krku a ostatné problémy vymizli začatím bezhistamínovej diéte. Žiadne jogurty, žiadne kysnuté koláče, žiadne oprážanie a vyprážanie, žiadne zohrievané jedlo, vždy iba čerstvé, vlastnoručne uvarené. Na internete je zoznam zakázaných a povolených potravín (pri bezhistamínovej diéte), ale neplatí na každého. Niekomu vadí to, inému iné, ale taký základ sú rajčiny, jahody, baklažán, cuketa, avokádo, tekvica, zázvor, zohrievané... Tiež je tam aj zoznam zakázaných liekov, a medzi nimi ako prvé je antikoncepcia. Mne veľmi robili zle lieky na štítnu žľazu. Po vysadení a nastúpení diéty sa zo mňa stal celkom iný človek. Aj myšlienky mám iné. Komu sa moje rady zdajú pritiahnuté za vlasy, odporúčam jeden - dva dni (cez víkend) sa riadiť bezhistamínovou diétou bez hormonálnej liečby. Mne to za to stálo.
Anonym, 15.10.2017 21:04:05, IP: ***.***.242.248, #211656
(N)
        Předchozí   1 .. 20212223      Následující
Přidat příspěvek k tématu tlaky v krku....???
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes5:58
868 reakcí

Wobenzym

i was referred to a great hacker named jeajamhacker@gmail.com cause i wanted to know what my wife was up too cause she receives late calls,her phone... (zkráceno)

Johnny Alonso
dnes5:49
1 635 reakcí

dráždivý tračník

Jsem věřitel Austine Barry z vládou schválené a certifikované úvěrové společnosti. Potřebujete osobní nebo podnikatelský úvěr, jste v oddělení a... (zkráceno)

austine barry
dnes4:34
548 reakcí

Zápach z úst

Do you seek funds to pay off Credits and Debts? RMPCapitals@gmail.com ( RMPCapitals@usa.com ) is here to put a stop to your financial problems. We... (zkráceno)

RMPCapitals@gmail.com
dnes1:20
825 reakcí

Interupce

Testimony of financial breakthrough from GOD through the help of Funding Circle Loan INC. (fundingcapitalplc@gmail.com OR Call/Text ... (zkráceno)

Evelyn Russell
včera23:41
1 308 reakcí

sarkoidoza

?PROTOCOLHACKS/SHIELDERS? In this message, we will explain you how our service works. Read it carefully. Its reading will not take more than 10mins.... (zkráceno)

Corey
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení