Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Stres a cukání svalů

Anonym, 3.6.2017 16:32:49, IP: ***.***.163.99, #206979
Anonym, 3.6.2017 16:32:50, IP: ***.***.163.99, #206980
Marek, 3.6.2017 16:49:17, IP: ***.***.163.99, #206981
v roce 2015 jsem neodemkl - slabost mezi palcem a ukazováčkem EMG a to- špatně ukázalo, že je to karpál, který mi odoperovali, je to ještě horší. Později neurolog zjistil, že mi vychudla ruka - odoperovaná, tak že se nenajím, nepodepíšu a začínám mít problem se zvednutím ruky, zabírá mi krční páteř a namáhám si tedy ruku zdravou. mám fascikulace HKK,břišní svaly,nadměrně se potím,tak že v noci mám uplně vyprahlo v ústech,ráno jsem rozlámanej,/chodím denně s psem tak 5km,někdy 20 km na kole/ a bývám více unaven než to bývalo. Neurolog mi předepsal sclefic, což mě obrovsky vyčerpávalo, tak jsem to musel vysadit. Nic jiné mi nepředepsal, že nic jiné není. No tak jsem zoufalej, nevím, za jakým doktorem jít, připadám si, že na mě ... udělali mi analyzu krve,/měl jsem v tom roce 2015 boreliozu,ale to přeléčili,tak že krev byla neg. mozkomizní mok protilátky na CA plic, tumor tlustého střeva-to bylo vyloučeno/ jediný nález byl na magn. rezonanci-krční páteř. nevím nevím nevím, díky za reakci
Anonym, 3.6.2017 21:00:05, IP: ***.***.242.242, #206985
chlamydie a borelioza se tady neléčí , neumí a nechce léčit, potíže jsou od toho !
        Předchozí   1 .. 9101112      Následující
Přidat příspěvek k tématu Stres a cukání svalů
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:27
4 951 reakcí

rakovina slinivky břišní

Tak se s vámi už asi rozloučím. Tuto zprávu uz nepisu ale diktuji, bolesti jsou i přes velké davky morfia stále silnejší, už ztrácím pojem o času a... (zkráceno)

Honza
dnes11:56
50 reakcí

Průjem

Take je mame doma v lekarnicce a kdyz to prijde, jak u nas s muzem tak deti tak rychle pomohou

Pavlina
dnes11:55
5 reakcí

Nafouklé břicho a příšerné bolesti

Ano ano presne ten

Milena
dnes11:45
1 381 reakcí

dráždivý tračník

Are you in any financial problem? If you are really ready to get your financial problems solved,Then search no further and apply for a... (zkráceno)

derickregina478@gmail.com
dnes10:45
531 reakcí

zkušenosti s léčitely u rakoviny

zdravotnictví je byznys, pacienti naivní :-)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení