Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > starší žena a mladší muž

Diskuse - starší žena a mladší muž

JANA, 7.10.2017 0:23:43, IP: ***.***.80.177, #211398
Ahoj,také jsem se rozešla po třech letech s partnerem o 16 let mladším,bylo to krásné,vášnivé a já se po dvaceti letech zamilovala.Jsou to dva měsíce a stále na něj myslím.Jiná osoba do našeho vztahu zasahovala a jen se přetvařovala.Byl to můj nejkrásnější vztah,měli jsme stejné koníčky-rybaření,cestování,humor atd.Škoda má už jinou také starší....Co dělat už jen vzpomínat.
        Předchozí   1 .. 42434445      Následující
Přidat příspěvek k tématu starší žena a mladší muž
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes22:25
172 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Ahoj ! Potřebujete legitimní a rychlou půjčku? Použijte nyní a získejte své peníze! * Pozice mezi 5000 až 50 miliony * Vyberte splátku od 1... (zkráceno)

THOMPSON GARY
dnes21:55
6 reakcí

Vložky do bot

A mají i nějaký přípravek na kozačky, který odpuzuje vodu, tak aby mi na nich nezůstávaly mapy ?

Hana
dnes20:29
3 705 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

co je to tupozrakost (nemoc líného oka) - Amblyopie neboli tupozrakost (z řeckého „amblys“ = tupý a „ops“ = oko) je klinicky definována jako snížení... (zkráceno)

Davide, Davide
dnes19:34
11 reakcí

Imunita

Důležité jsou i probiotika.

Ája
dnes18:26
1 552 reakcí

dráždivý tračník

Finding a genuine provider of financial instrument is very challenging but we are certified Financial Instrument providers in Ireland. Presently,... (zkráceno)

Hugh
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení