Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Řešení pro všechny nemocné

Diskuse - Řešení pro všechny nemocné

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Lukáš, 17.02.2011 10:56:18, IP: ***.***.111.65, #126957
Nedělám si z Vás legraci a opravdu Vám chci pomoct!!!!!!!!
Již mnoho vědeckých výzkumů a mnoho osobností potvdilo a stále potvrzuje,že naším největším nepřítelem v oblasti zdraví je STRES!!!!!
Já moc dobře vím o čem mluvím,to mi věřte!!
Vyřešil jsem zdánlivě neřešitelné finanční problémy v hodnotě statisíců,zdravotní a psychické problémy plynoucí s této situace a nakonec také rodinné zázemí a zdraví mé krásné dcerušky.
Vyzkoušel jsem na těchto stránkách malý testík,který potvrdil to o čem mluví spousta vědců a osobností.Oni tvrdí že to na co se soustředíme to v podstatě přidává na síle,tj.roste.
Před nedávnem jsem zde umístil příspěvek s nadpisem Tajemství spokojeného a zdravého života,kterého si bohužel nikdo ani nevšiml,jak to?
Vysvětlení je jednoduché.Lidé se soustředí na své problémy,místo toho aby se soustředili na řešení těchto problémů,to jen dokazuje pravdivost teorie vědců,mudrců a osobností.
Takže se ptám,CO SI VYBERETE VY?
Pěkný a úspěšný den.
Dědek, 17.02.2011 12:48:24, IP: ***.***.209.251, #126970
stres = chlamydie
Lukáš, 19.02.2011 20:28:26, IP: ***.***.218.3, #127306
Samozřejmě,stres je startér všech nemocí a nerovnováhy v lidském těle,což bohužel je příčina kterou někteří doktoři neřeší!!!
Mám zákaznici,kde stres a imunitní systém byla příčina toho,že váha dotyčné holčičky byla o 10kg méně než měla být vzhledem k věku dotyčné.
Tudíž jsme společně zapracovali na podpoře imunitního systému a vytvoření ideálního klimatu v těle.
Na vše ostatní jsem upozornil a radil co by bylo možné,a i to dokázali sami zlepšit,protože CHTĚLI!
Konkrétně Chlamydie,je všeobecně způsobena poruchou imunitního systému,mám pravdu?
Dědek, 19.02.2011 20:51:51, IP: ***.***.209.251, #127316
chlamydie str. pomerancovakuze.cz
Lukáš, 20.02.2011 10:37:51, IP: ***.***.218.3, #127351
Podle dostupných informací se domnívám,že je to především o oslabeném imunitním systému,který se nedokáže dostatečně bránit.Je na něj vyvíjen velký tlak samotnou nemocí,stresem a vedlejšími účinky ATB léčby.
Doporučil bych vám doplnit léčbu o tekuté colostrum,které obsahuje jedinečné množství imunoglobinů,na podporu a regeneraci imunitního systému,a obranných látek.
Tyto látky jsou inteligentní molekuly,které dokážou najít,identifikovat a pomocí imunitního systému tyto bakterie zničit.Hlavní je to,že colostrum je čistě přírodní,takže ublížit vám to nemůže.
Je důležité si uvědomit,že při jakékoli léčbě ATB,dochází k oslabování imunity.
Věřím že se rozhodnete správně ať už se rozhodnete jakkoliv.
DAGMAR, 03.03.2011 13:05:41, IP: ***.***.234.218, #128560
co se prosím používá za bylinky na chlamidie děkuji
Dědek, 03.03.2011 14:15:21, IP: ***.***.209.251, #128573
Dagmar,pokud je chlamydie chronická tak se dá jenom omezit jeji množství,pokud chceš napiš e-mail
Lukáš, 04.03.2011 8:33:35, IP: ***.***.111.65, #128662
Dobrý den Dagmar,
s bylinkami nemám velké zkušenosti a ve vztahu k chlamydiím vůbec,nicméně jak jsem se již zmínil,z dostupných informací jsem přesvědčen že je potřeba pomoci imunitnímu systému.
Pokusím se vysvětlit:
Chlamydie jsou zřejmě takové inteligentní viry,které napadnou buňku,ukryjí se v ní a postupně ji ničí.
Na antibiotika reagují agresivně a tudíž je to ještě horší.
Lidské tělo má imunitní systém kterým léčí samo sebe.Tento imunitní systém má imunoglobiny,což jsou vlastně strážci(inteligentní molekuly),kteří vyhledají viry a bakterie v těle(v buňkách) a zničí je.
Jsem přesvědčen že potřebujete přírodní vysokou dávku imunoglobinů,imunitních regulátorů,stopových prvků,vitamínů,minerálů a dalších prvků a můžete se uzdravit.
Navíc antibiotika jak známo ničí bakterie ale bohužel taky imunitní systém a obranyschopnost.
Doporučuji Vám,vyzkoušejte alespoň dva měsíce užívat při léčbě Colostrum v tekuté formě(co nejkvalitnější,účinkuje okamžitě) a sledujte vývoj vaší nemoci,výsledky by měli být patrné již po 3 týdnech.
Věřím že to stojí za zkoušku.
Držím palce a přeji hodně zdraví.
DTDRCqvBxyQuJusT, 25.07.2012 23:08:18, IP: ***.***.7.9, #166124
Everyone would benefit from ranedig this post
MkgjexfAlFozNIw, 26.07.2012 0:00:42, IP: ***.***.144.176, #166131
Very true! Makes a change to see somneoe spell it out like that. :)
uWnxFxSbBbPGXjsp, 26.07.2012 14:09:08, IP: ***.***.232.12, #166397
Heck of a job there, it absuoletly helps me out.
hORRAxWujrm, 28.07.2012 5:38:25, IP: ***.***.233.244, #166545
Great post with lots of improtant stuff.
rsMRwgafyHMTscfNIW, 28.07.2012 6:39:06, IP: ***.***.232.12, #166613
At last, smoeone who knows where to find the beef
Přidat příspěvek k tématu Řešení pro všechny nemocné
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.