Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - panický strach ze smrti

Patrik, 23.9.2015 1:18:42, IP: ***.***.226.222, #196177
Mam to samy asi treti rok a vetsinou me to prepada pred spanim... kazdopadne prez den vetsinou pohoda a i prezto ze taky mivam tyhle panicky stavy tak si pak rikam jakej mental kdyz se zamyslim s cim vsim mnohem horsim se musej lidi na svete smirit... myslim ze tohle potkava prevazne citlivejsi jedince kteri maji tendenci se zbytecne nad necim zaseknout natolik az si navodej takovouhle paniku... zivot je krasnej tak si ho nekazte debilnima myslenkama... sou i taci co se musej naucit zit bez rukou a nohou nebo sou slepy...tak se zamyslete co ste za srace... me to hodne pomaha...;)
Jordan, 26.9.2015 15:55:01, IP: ***.***.52.63, #196342
Patriku kolik Ti je,ze nazyvas lidi,ze jsou sraci?Jake mas pravo,Ty vis nebo znas,co my lidi jsme zazili?
Martin, 29.9.2015 14:16:07, IP: ***.***.114.51, #196474
Mívam taky stavy uzkosti ze smrti, teda krom toho ze uzkosti trpim i z vicero veci. Co ale pomaha je fakt promluvit si s odobornikem, nehledej nejdrazsi, dokazi poradit i levni. Pomuze ti najit duvod obavy. Ted uz i existuji vouchery za rozumnou cenu. Prave jsem si jeden koupil na portalu slev.
kia, 30.9.2015 10:26:15, IP: ***.***.52.63, #196499
Jake vouchery?co toje.Muzes byt konkrentejsi?A kde ho dostanu?Prave nevim v cem je pointa?
Anonym, 30.4.2016 0:28:16, IP: ***.***.101.140, #199937
Mám to stejné...
Arte, 11.11.2016 22:37:49, IP: ***.***.148.19, #202971
Usinani je fakt hruza hlavne kdyz vas prepadne myslenka ze uz je konec . Pak se v posteli schoulim do klubicka a s brekem se tresu. Nejde myslet nanic jineho jen to par hodin pretrpet a pak unavou usnu. Kdyz je muz doma tak to nechape a je nestastny a ikdyz se me snazi uklidnit tak marne. Kdyz jsem doma sama je to jeste mnohonasobne horsi.
Anonym, 11.11.2016 23:36:07, IP: ***.***.242.250, #202972
Arte: léčíte se všichni špatně , je to poškození CNS působením mikroparazitů v každém těle, proto se všechny nemoci stále nmoží, vyléčení trvá roky, ta antidepresiva která berete nic neléčí, jen maskují vážný zdravotní stav !
Pravda, 4.1.2017 19:06:29, IP: ***.***.196.145, #203837
Lidi nebojte se smrti. Naopak se jedná o krásný zážitek- návrat k Jednotě společenstva. Žijte dobře podle svého svědomí, vězte že nejste nikdy sami. Přečtete si nějaké knihy např. Cesty duší. Tam je vše odhaleno díky regresním hypnózam. Pro mnohé bude velkým překvapenim až se dozví že jsou nesmrtelni a žili tisíce životů. Říká se tomu prozření neboli duchovní osvícení. Je to důležitý okamžik v životě člověka. Nenechte si od nikoho napovídat hlouposti že smrt je definitivní konec. Většinou jde o materiální lidi, kteří si to uvědomí také, ale až později. Důvěřuje své intuici, protože to jsou vzkazy od Jednoty. Záměrně nepoužívám slovo Bůh, kvůli zažitým předsudkům za které může hlavně totalitní režim. Většina křestanu tvrdí že smrt je konec. Jedná se především o lidi vychováne v křesťanské rodině, kde žádná víra nebyla, ale bylo výhodné být členem církve.
Anonym, 25.4.2017 17:31:17, IP: ***.***.49.131, #206162
Ahoj lenis. Nakouknes sem jeste nekdy? Jak.se vede?
Terka, 11.10.2017 19:38:13, IP: ***.***.177.52, #211534
Já sama thanotofobií trpím, a není to nic příjemného. Často mám deprese, v noci se budím, nemůžu usnout, když se mi povede na smrt nemyslet, jsem strašně šťastná. Teď zrovna depresi nemám, ale několikrát za den ji prožívám určitě.
        Předchozí   1 .. 23242526      Následující
Přidat příspěvek k tématu panický strach ze smrti
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera22:31
5 071 reakcí

rakovina slinivky břišní

Manžela po jídle bolelo břicho, bylo mu těžko a míval průjem. Ještě ho boleli záda a ty ho bolí po celou dobu nemoci. Byl na CT , tam už viděli nádor... (zkráceno)

evys
včera21:08
237 reakcí

Klouby, kosti

Arkokapsle jsou přírodní,měli by se maximálně brát 4 týdny,já po 14 dnech měla zlepšení více info na www.flexiharpan.cz

Tina
včera20:40
1 134 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Dobrý deň, volám sa DR. daniels, som lekár z nemocnice daniels, som občan Spojeného štátu americkej, chcem svedčiť o dobrom úverovom pôžičke, ktorý... (zkráceno)

daniels
včera20:20
1 reakcí

Podpora imunity

Dáváte něco dětem na podporu imunity ? Přemýšlela jsem jestli v lékárně koupit nějaké ty marťánky nebo je to zbytečné ?

Debora
včera17:40
1 057 reakcí

Vyhřezlá ploténka

V únoru tohoto roku jsem se přidal mezi ploténkaře. Je mi 25 let úraz se mi stal při sportu. Po magnetické rezonanci jsme zjistili že ploténka je... (zkráceno)

Honza
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení