Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Panická porucha

evina, 28.5.2017 17:36:35, IP: ***.***.244.196, #206877
tak tady je:vildjos@seznam.cz
Janca, 28.5.2017 17:47:29, IP: ***.***.42.243, #206878
Určitě..můžeme si klidně zavolat..Evino písni mi teda tu mailovku a já se ozvu,zatím pa
Andy228, 16.6.2017 21:49:39, IP: ***.***.85.85, #207243
Zdravim lidicky! Ja som mala uzkostno-panicku poruchu a bola som na tom uz velmi zle, myslela som ze nastal moj koniec. Nechodila som takmer nikam lebo som sa neustale citila napata, v strese, spustali sa mi panicke ataky, strach, triska, no proste hrozne hroznee...bolo to fakt najhorsie obdobie v mojom zivote. Skusala som hocico ale nic nepomahalo a tak som nakoniec nasadila AD (Paretin), ktore uzivam necely rok. Som znova v pohode a citim sa zdrava. Samozrejme, nemam este vyhrate, stastna budem, ked lieky vysadim a ostanem v pohode. Kazdopadne moja rada pre vsetkych Vas, ktori sa trapite.. nebojte sa AD, mne pomohli. Hlavne treba verit, ze vas vyliecia. A dalsia vec: spomalte. Najdite si cas hlavne pre seba, zite kludne a robte to co vas bavi a pri vom sa citite dobre. Vsetkych Vam prajem zdravie! Drzte sa
Lucie, 28.8.2017 18:46:25, IP: ***.***.217.13, #209069
Zdravím, měla bych dotaz na všechny, kterým se a to bohužel, usadila do života panická porucha. Aby jste pochopily proč hledám právě Vás, jsem studentkou a rozhodla jsem se psát školní práci právě o této psychické nemoci. Zajímalo by mě jak se u Vás projevila, kdy byla diagnostikovaná, jaké metody Vám pomáhají k lepšímu zvládání stavů, atd. Hledám tedy 4-6 lidí, kteří by byly ochotni odpovědět mi na pár otázek a pustit mě do jejich životů. Kontaktujte mě prosím na email: lucieschusserova@seznam.cz a můžeme se dále domluvit. Předem děkuji za odpověď a přeji všem hezké chvíle. Děkuji. L. S.
Lucie, 28.8.2017 18:46:34, IP: ***.***.217.13, #209070
Zdravím, měla bych dotaz na všechny, kterým se a to bohužel, usadila do života panická porucha. Aby jste pochopily proč hledám právě Vás, jsem studentkou a rozhodla jsem se psát školní práci právě o této psychické nemoci. Zajímalo by mě jak se u Vás projevila, kdy byla diagnostikovaná, jaké metody Vám pomáhají k lepšímu zvládání stavů, atd. Hledám tedy 4-6 lidí, kteří by byly ochotni odpovědět mi na pár otázek a pustit mě do jejich životů. Kontaktujte mě prosím na email: lucieschusserova@seznam.cz a můžeme se dále domluvit. Předem děkuji za odpověď a přeji všem hezké chvíle. Děkuji. L. S.
Anonym, 21.9.2017 14:16:21, IP: ***.***.133.3, #209936
Anonym, 21.9.2017 14:16:24, IP: ***.***.133.3, #209937
        Předchozí   1 .. 754755756757      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:55
5 reakcí

Padání vlasů, kouty

A jak se mu to osvědčilo ?

Radek
dnes19:41
43 reakcí

dlouhodoby prujem

Mě potěšilo, že colonfit mohou užívat těhotné, což je můj případ. Trpím zácpou a ráda bych předešla dalším problémům, jako jsou hemoroidy.

novica
dnes19:00
103 reakcí

ROZCHOD A DEPRESE

Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
dnes17:53
1 043 reakcí

Vyhřezlá ploténka

Nemáte někdo zkušenosti s Disco gelem na vyhřezlé plotýnky? Provádí to klinika v brně . pokud ano prosím pište..

zare87
dnes14:50
388 reakcí

MINERVA

We provide following types of services: Email Hacking Social Media Account Access Hire a hacker for Facebook, Hire a hacker for Twitter Website... (zkráceno)

Kate Morgan
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení