Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Panická porucha

Janca, 26.5.2017 21:22:55, IP: ***.***.40.27, #206835
Já jsem z vesnice na Českobudějovicku..já taky už mám i chut k jídlu(někdy trochu mín)ale už nehubnu.Já taky pak zjistila,že skladba jídla je úplně jedno,protože mi bylo po všem nic moc.Bylo období,kdy jsem byla týden živa na tvarohových dvou koláčcích denně a další týden na vánočce,která byla taky na celý týden po dvou štráfcích denně.Nic jiného bych nedala-Fakt bylo mě lepší živit než šatit:-)
evina, 27.5.2017 7:00:55, IP: ***.***.244.196, #206843
ahoj,nevis proc mi tvuj prispevek naskoci na pocitaci az se spozdenim rano,kdyz je vlozen vecer?mas to taky tak?jinak jak to mas se spanim?ja spim blbe,malo hodin.zalehnu v 11,uspim se knzkou,potom se zrazu proberu a jsem totalne vzhuru,tak spolknu pulku hypnogenu,tak v pul jedne,pak spim asi do 5 a pak uz vetsinou nezaberu-nekdy male zdrimnuti.toto mi zacalo taky pri tom pokusu s ad a ty dny jsem tedy spala tak 2hod vic ne.po vysazeni to mam aspon takhle.to moje hubnuti by mi taky vubec nevadilo-za jinych okolnosti bych jasala,ale s tim mym brichem mam furt pocit,ze mam nejakou vaznou nemoc.lektorka z tčm rika ze je to blbost,ze to mam psychicke bolesti a at pry klidne hubnu,ze mi moje klouby podekuji.a ze to bricho prestane az ty strachy pustim doopravdy z hlavy a nebudu se tim zabyvat.muj manzel ma ten samy nazor,spis ho stve,ze to pry porad nechapu.o ad nechce ani slyset po tom co videl,co to se mnou delalo.pry je nepotrebuji-mam pry zmenit pristup a mysleni a budu mit po problemech
Anonym, 27.5.2017 7:07:38, IP: ***.***.242.242, #206844
popisuješ stále chlamydiové příznaky, máš CPN a CTR, jinak to nemá cenu komentovat !
evina, 27.5.2017 7:22:22, IP: ***.***.244.196, #206846
opravdu to nema cenu komentovat-az to pochopis tak si pohovis-tak nekomemtuj.chlamky nemam
Janca, 27.5.2017 9:56:48, IP: ***.***.42.243, #206848
Ahoj,mně to asi chodí v pořádku..S tím spaním jsem ted lepší.V noci,když se vzbudím tak celkem brzo zase zaspím.To dřív nebývalo,strašila jsem brzo ráno,nebo se převalovala a už neusnula..Brala jsem ten neurol občas,aby mě to dalo aspoň trochu do klidu.Ale i tak to někdy nepomohlo.Já taky závidim těm chlapům,jak lehnou a hned chrní,zatím co mi ne a ne usnout.Spíš mám ještě problémy s usínáním.Evino chodíš do práce?Já právě měla práci tak trochu na nervy a myslím si,že i to mi nepřidávalo..Čím víc mě to až degradovalo,čím jsem starší..
evina, 27.5.2017 10:31:49, IP: ***.***.244.196, #206849
do prace ted nechodim,jsem na up.mam jenom gympl a stejne jsem delala vzdycky manualne.dcerka byla casto nemocna,tak jsem uklizela na kulturnim stredisku/pruzna prac. doba/.pak materska s klukem,pak nekolik let pecovani o nemohouciho tatu,pak prace nadoma-šiti,vyroba bizuterie-mela jsem na to zivnost,to padlo,zacala jsem vselijak klempirovat-takze doma ,zahrada,chov zvirat,i koz,vyroba kozich syru,zavarovani peceni kvaskoveho chleba a sezonni zdobeni pernicku.to neni vychloubani,ale jen ze jsem se neflakala-stejne mne pritelkyne pomlouvaly,ono kdyz zije nekdo trochu mimo proud,je pro vetsinu lidi divnej.pro nas s manzelem to byl fajn zivot,az ted se to jaksi pos....lo.takze ani pohodovej zivot te neuchrani tatovychto udalosti.chteli jsme posmrti me mamky zit jinak a zdraveji a dopadla jsem takto.asi je to osud-nevim.ted jsem doma sama,cekam az se srazi mleko,tak napis-diky moc
Janca, 27.5.2017 18:41:06, IP: ***.***.42.243, #206859
Ahojky píšu se zpoždění,odjeli jsme na narozeniny mé tety-Je jen ale o 9let starší než já tak je to pohoda.Byla to velká oslava,plno,lidiček,ale fajn.Docela jsem si to i užila.V posledních měsících jsem ani o žádné akce nestála a byla nejradši sama..No vidíš,já zase celý čas dělám v provozu kde je od rána do večera člověk pořád mezi lidma,až mě to tak totálně vyštavilo,protože,co si budem povídat,jsou dobrý ale i kre...i a musíš s nimi vycházet a být nad věcí,až jednoho dne už toho máš plný zuby a tělo vypovídá nějak službu..Začalo to u mě únavou jak jsem už psala,jako bych vyfárala z dolu,pak pořád bolesti žaludku,pocity na zvracení,nechutenství,noční buzení bud nespavost nebo bolesti-takže vybílená lékárnička anacidem počínaje a cholagolem konče a houby platný.Pak se stupňovaly ty úzkosti a pak totální nezájem o nic,i když jsem měla výsledky o.k.pořád knedlík v krku,pocit na zvr.a čím dál horší rána s myšlenkou,že to přejde..nepřešlo..My taky právě s mužem udělali určitou změnu na kterou jsmese těšili,on úplně v pohodě nadšen a já místo abych si to užívala tak v p......Tak ted doufám,že bude líp věřím tomu..Jinak koukám,že jste takový hospodáři šikovní..
Anonym, 28.5.2017 5:44:05, IP: ***.***.242.242, #206865
je to jasná chlamydioza, doktor to nepřizná a neumí léčit a nechce léčit, trvalé následky :-)
evina, 28.5.2017 8:37:57, IP: ***.***.244.196, #206866
ahoj,u nas byl odpoledne syn se svou druzkou,a pak jsem s premlouvanim se sla s manzelem vedle k sousedce chvili posedet na grilovacku-zapijeli narozeni vnoucka.lupla jsem brufen na zada a dve a pul hodiny jsem to tam dala.ja pila vodu snedla troch jidla-slo to,manzel sel dnes do prace,ma sluzbu,tak to stejne nemohlo byt nadlouho.v lednu a unoru jsem nesnesla ani navstevu kamaradky u nas,jit nekam,to vubec a moc lidi pohromade uz vubec ne.pozdeji jsem zase mela obdobi,tak brezen duben kdy jsem potrebovala nebyt sama kvuli uzkostem-zvlaste kdyz mel manzel odpoledni a najednou uz na mne nikdo moc chut nemel.a ani se nedivim.prezivala jsem samotu s klepackama,uzkostma,bolestma a myslenkama na smrt.hruza.rodina uz mne mela taky plny zuby.kdo si to neprozije-nepochopi.neco jako:nic ti neni,tak prestan blbnout,nebo:nesnazis se,proto te to furt boli-byly i hadky-coz mi vzdycky prihorsilo.nekdy jsem mela pocit,ze uz do tohohle sveta a zivota tzv.normalnich lidi ani nepartim.ze by jim beze mne bylo lip.vsude jsem videla neudelanou praci/moji/hlavou mi bezelo jak jsem neschopna a jak je to mozny,vzdyt jsem jeste vloni byla normalni stastna zenska se spoustou planu.a jak to snasi tvoji blizci?a moc ti preju,ze sis to vcera uzila a s tou praci bacha,asi to bylo nejake varovani-clovek by mel asi vic to svoje telo a dusi poslouchat.jinak je pak zle
evina, 28.5.2017 8:59:33, IP: ***.***.244.196, #206867
jo,a taky jsem zkousela anacid,febichol,magnezium,laktobacilly,piju bylinkove caje,snad hektolitry caje,b12,b6,kys. listova,b-komplex-ze by se uz s tim dala vylecit snad i lepra a bez vysledku
Anonym, 28.5.2017 12:06:43, IP: ***.***.242.242, #206868
je to chlamydioza, ale musí se také použít ATB a je to léčba na roky, doktoři to neuznávají, jsou trvalé následky a léčit do konce života, jsou promořené celé rodiny, ale na každého to působí jinak a proto je spousta diagnoz, nemáte o tom ani představu, je to byznys :-)
Janca, 28.5.2017 12:43:58, IP: ***.***.42.243, #206869
Ahojky,tak koukám,že jsme včera měly obě docela dobrý den:-)No moji blízcí asi takto:nejdříve jsem si myslele,že to bude něco s tím břichem a tověděla i rodina,že je mi blbě.Nejdřív jsem i já,mezi svátkama,myslele že mám virozu ,blicí,ta tady řádila..tak jsem nasadila dietní režim a čekala,že to přejde.Na chvíli ano,ale ty stavy se vracely,až mi to bylo divný a v lednu,někdy koncem k lékaři.Pak ty vyšetření Dostala jsem lék na žaludek a na ty ukrutný bolesti pomohly.Brala jsem při nich i algifen.Ale pořád ten knedlík a pocity na zvr.a nechut k jídlu.Uvnitř stažená,jak by se mělo něco stát,nejhorší ráno.To bylo do toho března,kdy se přidaly ty stavy nervozity,ale hrozný-vadila mi i přítomnost právě blízkých co jsou doma a nechtěla jsem aby mi někdo třebai volal a někdo,třeba kamarádka přijela,zkrátka at mi daji pokoj,já chci být sama.A pak ty ranní stavy nezájmu o nic,úzkost,nezájem o nic-přečíst si jen noviny,no to vůbec a knížka ani nezkoušet,úkol pro mě nemožný..a tak nějak utíkal čas a já vydržela jen sedět a čumět..To jsem ale všem tajila,věděli jen o žaludku..A snažila se přetvařovat,že jsem redy,ale já věděla,že ne.Pak mi muž řekl,že jsem hrozá,pořád nervozní at se srovnám,žejsem na palici...ale to nic nevěděl,že i to vím a že si nemůžu pomoct..A když už jsem měla dojem,že to neni normální,co se mi od rána děje,že takhle dál nemůžu,že chci ještě zažít těšení se z hezkého dne,prožít příběh z knížky a cítit aspon něco když zasadím kytku,prostě aby mě to uspokojovalo tak jak dřív,svěřila jsem to Mudr. a asi po týdnu mužovi..jinak s tou leprou jsi mě rozesmála:-)já taky všechno možný-např.manukový med,konopný olej,lněný olej atd..no prostě apatika hadr
Anonym, 28.5.2017 15:02:27, IP: ***.***.244.196, #206870
evina, 28.5.2017 15:19:45, IP: ***.***.244.196, #206871
janci,stala bys o to,abychom si telefonovaly?jestli ano,napis a ja bych ti poslala nas mail,a ty bys na nej poslala sve tel. cislo.mne se zas zobrazil tvuj prispevek az po vic jak hodine po tvem vlozeni.ja mam neomezene volani,tak by te to nic nestalo-stacilo by prozvonit
Janca, 28.5.2017 17:06:40, IP: ***.***.42.243, #206876
Určitě..můžeme si klidně zavolat..Evino písni mi teda tu mailovku a já se ozvu,zatím pa
        Předchozí   1 .. 753754755756757      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:48
3 reakcí

Nabídka půjček mezi jednotlivými upřímný

Proveďte bezplatnou žádost o půjčku v Česku kathleencassand80@gmail.com Dobrý den, madam a pane. Nabízím rychlou půjčku za 72 hodin Abych... (zkráceno)

kathleencassand
dnes12:36
562 reakcí

Zápach z úst

HOW I GOT MY LOAN FROM THIS GREAT COMPANY CALLED SLIVINU MARKO LOAN COMPANY Hello to All across the globe, I am Martha Loiussa, currently living... (zkráceno)

LOAN OFFER
dnes11:44
1 636 reakcí

dráždivý tračník

Greetings to the entire public, PLEASE EVERYONE BEWARE OF THE DUPLICATE OF THIS POST BY FAKE AND NON-REGISTERED LOAN FIRM THAT WILL JUST CHANGE THE... (zkráceno)

derekbarlowloans@gmail.com
dnes11:27
55 reakcí

Nachlazení

Karlo ano, seženeš v lékárně, zeptej se na to ;)

Danča
dnes11:27
3 617 reakcí

Kartářky

Hodně lidí si zde chválí a doporučují Petra K z Brna, a já se k nim musím přidat, protože ten pán je opravdu dle mne nejlepší v oboru. Navštívila... (zkráceno)

Renata
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení