Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Panická porucha

Anonym, 24.5.2017 15:40:46, IP: ***.***.242.242, #206768
jenom aby ti to vydrželo :-)
evina, 25.5.2017 7:58:05, IP: ***.***.244.196, #206776
jirko,me taky zkouseli nasadit antidepresiva cipralex a asentru ale vubec jsem je nesnesla/strasne stavy/,tak s tema mojema stavama bojuju bez nich,sem tam opatrne lexaurin/vim ze je navykovy/taky bylinky,tinktury,vitaminy,ale hlavne prace s psychikou.jde to pomalu,jednou je lip jindy hur,ale snazim se.preji ti at se dari
Květinka, 25.5.2017 16:17:22, IP: ***.***.247.3, #206784
Dobry den, chtela bych se zeptat, jestli nekdo mate opravdu silne buseni srdce, ktere trva i pul hodiny. Bije mi tak silne, ze se nemuzu ani zvednout z postele a jsem uplne spocena. Dekuji
evina, 25.5.2017 17:45:27, IP: ***.***.244.196, #206787
pro kvetinku .takhle silne ne,u me je to spis takove silne chveni v hrudi a srdce citim busit jakoby v krcnich tepnach nebo v zaludku.potim se taky,hlavne po probuzeni.ale ja jsem v letech a to poceni mam uz nekolik roku.zkousis to pomaloucku prodychavat?
evina, 25.5.2017 17:52:56, IP: ***.***.244.196, #206789
kvetinko,jakou mas diagnosu?cim se lecis?
Janca, 25.5.2017 18:23:15, IP: ***.***.40.27, #206791
Ahojky,už jsem psala do jiné diskuse,ale bohužel tam nikdo..jo vlastně zapomněla jsem na anonym a chlamýdie:-/ budu ráda,když budu moct sdílet s vámi ty naše stavy a budu vděčná za rady..moje dg.je úzkostně-depresivní syndrom.Nasazený Cipralex.Ze začátku to bylo celkem k vydržení ale po měsíci u mě došlo k pálení těla,bušení srdce,celkově divně a slabo a pak panická ataka co se to děje..tyto stavy dají na nějaký den pokoj a třeba po týdnu znova..Vzbudí mě to i v noci.Jinak co se týká deprese tak ta ustupuje,úzkosti ještě přetrvávají.Cipralex beru skoro dva měsíce .Děkuju a zdravím
Anonym, 25.5.2017 18:42:30, IP: ***.***.242.242, #206792
Ahoj Janča, kam jsi psala ? je to chlamydie, ta se nikde na světě neléčí :-)
Anonym, 25.5.2017 18:47:12, IP: ***.***.242.242, #206793
platí to i pro Květinku a další, jedine léčit chlamydiozu
Janca, 25.5.2017 19:34:03, IP: ***.***.40.27, #206795
ANONYME toto nebylo pro tebe,ale evinu a Květinku...ty jsi ale koukám všude..jinak dík
evina, 25.5.2017 19:45:58, IP: ***.***.244.196, #206797
ahoj vespolek,taky jsem rada,ze mohu sdilet-mne dali cipralex a melajsem po nem strasne stavy.zacaly asi tri hodiny po vzeti prvni tabletky/pulky/atrvalo to nekolik dni nez jsem je vysadila.nemela jsem vubec sliny,neslo jist,rano jsem si musela opatrne odlepovat ocni vicka od oci-zadna vlhkost v ocich-nemohla jsem skoro chodit,tlak vzavratnych vyskach silene uzkostia huceni v usich,ktere mi zustalo i po vysazeni.to mi doporucil muj kamarad lekar,protoze ma mudra byla na dovolene.tyden jsem se davala do puvodniho stavu.ale ja obecne leky spatne snasim.tak zatim bojuju za pomoci tradicni cinske mediciny a vlastni hlavy-coz neni moc jednoduche.nekdo pry tyto leky nesnese.co se udelalo venku lip,mam uzkosti trchu mensi.zdravim vsechny
Janca, 25.5.2017 21:17:47, IP: ***.***.40.27, #206801
Mně se právě při té depresi zhoršovalo hučení v uchu(mám dva roky bez nálezu naORL)a byla jsem hrozně vnitřně napjatá.Ted při braní Cipralexu je to hučení snesitelné.Jinak ty ataky s tím pálením a bušením jsou děs..Evino ještě zkusim radu s Mudr a uvidím..Ty stavy před braním hnus a při té atace taky.Možná bych to čekala na začátku,jako jsi to měla ty,ale po měsíci je mi to divné..zkusila jsem si snížit dávku na půl.Jestli na mě není silný,protože půlka byla v pohodě..Já i po operaci nesnesla dolsin a jine pacoušky v pohodě a já jak feták mimo tři dny než jsem byla schopná říct at mi ho nepíchají,že ho nechci,tak pak výměna a já už vnímala a dobrý..
evina, 25.5.2017 21:42:22, IP: ***.***.244.196, #206803
janci,je docela mozne,ze ti budou stacit mensi davky to chce asi vyzkouset.pokud pri te pulce ti budou odchazet i ty ataky a uzkosti tak to asi staci.ja mam za sebou tri gynekologicke operace-2xmimodelozni a jeden cisar,plno srustu v brise-po cisari se mi bricho hojilo dva mesice ale narkozy a dolziny jsem kupodivu snasela dobre.i ten lexaurin ktery ob cas zobnu kdyz je nejhur mi nic nedela.lektorka prez tradicni cinskou medicinu to sice u mne poklada za zbytecne/brat treba lexaurin/mam cinske byliny ale znas to,nekdy nevydrzim a ulevim si.jsem jen clovek.a to jezdim asi k te nejlepsi tady v cechach.prednasi i na institutu tradicni cinske mediciny v praze.byla jsem i na diagnosticke reflexologii u manzelu patakyovych a lektorka i oni rikaji furt to same-to bricho-bolesti je od psychiky.asi nervy umeji sve.
Janca, 25.5.2017 22:46:40, IP: ***.***.40.27, #206804
Tak to jsi si také užila své...já si mám brát prý ( občas i ted beru )při atakách Frontin,jako neurol.Ten jsem si brávala i dřív a zabral.Moje Mudr nechtěla snížit tu dávku,ale já to dneska udělala ,tak snad to bude snesitelné.Za 14 dní jdu na psyndu a uvidím.S tou čínskou medicinou máš dobré zkušenosti?Já chci začít chodit na KBT,ale najít dobrého psychologa,teda raději bych psycholožku,bude kumšt a bude mít tutově plno.Já měla od prosince zase bolesti žaludku,žlučníku a horní části břicha a nakonec výsledky v pořádku...takže taky od psychiky..na gastru fajn lékař a přesně říkal co ty :nervy umeji sve a chce to klid a zase klid a možná i nějakou změnu o které víte a někdy je dobře vše přehodnotit a pokusit se aspon trochu něco změnit..jinak moc děkuji za podporu a budu ráda,když si tu budeme psát co a jak.člověk aspon ví,že v tom neni sám..ještě jednou díky a at je ti lépe
Anonym, 26.5.2017 5:01:01, IP: ***.***.242.242, #206810
nejdřív si o chlamydiích něco přečti, nitrobuněčná infekce, toxiny působí na celou CNS, nikdy se nevyléčíte !
evina, 26.5.2017 8:45:37, IP: ***.***.244.196, #206812
janci,s tou cinskou medicinou -zkratka je tčm-mam zkusenosti dobre,aleterapeutka je prisna nesmlouvava,rekne cloveku natvrdo co dela i jak premysli blbe.je to pry hlavne nase rozhodnuti,zda vezmeme zivot do vlastnich rukou/mluvim ted o psychice/nebo budeme spolehat jen na leky.tčm samozrejme take pouziva leciva-bylinne caje,tinktury a tak,ale kdyz pry nepochpime kde v zivode delame chybu,budeme se v tom placat dal.je to hodne tvrda prace na sobe a svem zivote a nekdy dlouhodoba.tak mi bylo nekolikrat receno.jinak ona spolupracuje i se zapadnimi lekari,vydala nekolik knih a ma videa na yutubku-zadej si na yutub eva joachymova,videa-budes-li chtit.jinak ja k obvodni chodim taky,i kdyz s doktorama mam spis spatne zkusenosti,ale tčm bohuzel pojistovna nehradi.tčm mne u ni jeste nezlkamala,i kdyz casto tapu mezi pochybnostma a virou.jsem toti uz od mala ustraseny clovicek a od te doby co mi mamka zemrela jako padesatileta na rakovinu,je to se mnou uz uplne v .....vis kde.jsem moc vdecna za pokec zde-"normalni lidi" mi totiz moc nerozumeji.diky za tebe a at je jenom lip.
        Předchozí   1 .. 751752753754755756757      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:48
3 reakcí

Nabídka půjček mezi jednotlivými upřímný

Proveďte bezplatnou žádost o půjčku v Česku kathleencassand80@gmail.com Dobrý den, madam a pane. Nabízím rychlou půjčku za 72 hodin Abych... (zkráceno)

kathleencassand
dnes12:36
562 reakcí

Zápach z úst

HOW I GOT MY LOAN FROM THIS GREAT COMPANY CALLED SLIVINU MARKO LOAN COMPANY Hello to All across the globe, I am Martha Loiussa, currently living... (zkráceno)

LOAN OFFER
dnes11:44
1 636 reakcí

dráždivý tračník

Greetings to the entire public, PLEASE EVERYONE BEWARE OF THE DUPLICATE OF THIS POST BY FAKE AND NON-REGISTERED LOAN FIRM THAT WILL JUST CHANGE THE... (zkráceno)

derekbarlowloans@gmail.com
dnes11:27
55 reakcí

Nachlazení

Karlo ano, seženeš v lékárně, zeptej se na to ;)

Danča
dnes11:27
3 617 reakcí

Kartářky

Hodně lidí si zde chválí a doporučují Petra K z Brna, a já se k nim musím přidat, protože ten pán je opravdu dle mne nejlepší v oboru. Navštívila... (zkráceno)

Renata
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení