Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Panická porucha...Bolest krční páteře a mdloby

Diskuse - Panická porucha...Bolest krční páteře a mdloby

Staněk, 03.03.2019 22:03:30, IP: ***.***.33.38, #230970
Čtu tady ty příspěvky a jedno nechápu. Co má PP společného s krční páteří? Je sice fakt že mám trpím oběma problémy, občas se to trochu prolíná, ale pořád je páteř - páteř a hlava - hlava. Vysvětlete mi to někdo prosím. Třeba když se pro něco ohnu a zatočí se mi hlava - to přece nemůže být PP když je to vyvoláno fyzicky ne?
Anonym, 04.03.2019 9:01:53, IP: ***.***.242.240, #230972
no comment
Anonym, 15.03.2019 15:49:30, IP: ***.***.23.154, #231076
Chtěla bych se zeptat je tady někdo kdo tu pp porazil???? Já jsem teď chvilku v této situaci a chci to řešit a hlavně vyřešit díky
yal, 24.03.2019 12:23:43, IP: ***.***.113.143, #231143
Staněk: Já nevím, ale třeba můj názor je ten, že hlavní příčina je v té páteři, resp. svalech a pak z toho začne haprovat psychika. Já mám také ty příznaky co většina tady, ale nepřichází to samo od sebe. U mě je to jednoznačně reakce na stres, stáhnu se mi svaly a pak už to jede....nabalují se na sebe problémy a je ze mě lazar.
Míla, 24.03.2019 12:40:36, IP: ***.***.46.210, #231145
Ahoj,Měla jsem uzkostnou poruchu,panickou, fobie a depky. Je dobré se nechat vyšetřit od rakoviny po všechny zdravotní nesrovnalosti řešit.U mě to nastalo rak.bujením, které bylo v tu dobu neprokazatelné. Měla jsem potíže uplne cely organizmus kolaboval. Stale se mi snazili namluvit ze psychika. Ono to je ale proc. Muze za tim byt i ta borelioza ale tu mam uz 20 let neaktivni. Spíše se dívejte na kolisajici hladiny hormonu a stresu. Zbavujte se strachu aby se vse srovnavalo. Urcite skuste bylinne extrakty v kapkach. Leky jsem nikdy moc antidepresiva nemohla silela jsem z nich. Nekdo je uziva bez problemu me nesedely a nesedely byla jsem zoufala. Mozek se ucit preucovat a zapominat vsechny ataky.Nesnazit se leknout. Pokud je to do rozumne miry, tak se snazit s tim bojovat takhle. Skuste se podivat na videjka jak se zbavit atak a uzkosti. Nekdy to chce delsi dobu. Ono to telicko nam vraci to jak jsme jej dlouho stresovali.Vrati nam to v atakach a staci i nervozita aby se vse spustilo. Ja vymezovala negace ze zivota a veskere veci co me delaly zle jsem si oduvodnovala. Proste jsem zacala pracovat na uvolnovani a verit si. Verit ze to co bylo vcera dnes nebude a hotovo. Je to dlouha cesta ale nekdy se to zarazi a prestane to. Skuste psychologa, ktery vam pomuze naucit zastavovat uzkosti paniky a stres umet zvladnout. Ja jsem si pomahala sama a to jsem uz malem zblbla ze vseho. Nekolik let jsem mela klid. A pokud se neco dalsi roky stane a znova nebojete se toho. Ono to prestane a zvladnete to. Musite se naucit se zaprit. Ale oprvadu hlavni je veškeré zdravotni potize resit a zharmonizovat ty rozkolisane hladiny. Aby jste citili v tele klid a mohli si rici ano, dneska se citim opravdu klidna. Pomohlo mi to. Samozrejme doplnit stravu a pohyb venku.Byt s lidmi kterymi je dobre co cojz kazdy nema moznosti jako ja.Byla jsem velmi sama. Stále tu někdo píše borelioza, chlamidie apod. Ale dál k tomu tady nenapíše nikdo nic. Napište.
Míla, 24.03.2019 12:48:14, IP: ***.***.46.210, #231146
První je psychika a ta nám narušuje zdraví. Je důležité být v pořádku aby i tělo bylo v pořádku. Samozřejmě pokud se někdo stresuje zdravím nemůže se říci, že jsem v pohodě a psychika se tak stejně naruší. Musíte někde brzdit.Zastavit ten kolotoč. Záda cvičit a dodávat minerály a vitamíny i pohyb. Někdo si ani neuvědomuje, že na něj působí stres a začnou bolet záda. Ale je to zase počátek vyčerpání zatížení v obou směrech.
anonym, 24.03.2019 17:30:50, IP: ***.***.242.249, #231149
Míla: piš pohádky pro děti a né do diskusí, nemáš o tom vůbec přehled !
Lucasice, 07.09.2019 8:30:12, IP: ***.***.126.100, #232404
Kdysi mi přesně na tyto problémy známá doporučila cvičení, kloubní výživu a mast od bolesti. Chodila jsem i na rehabilitace, kde mi ukazovali speciální cviky.
Hypochondr, 11.11.2019 15:56:46, IP: ***.***.94.113, #232853
Zdravím,docela by mne zajímalo jestli někdo z diskutujících měl nejaký úraz páteře,třeba autonehodu s nárazem ze zadu.
Nobody, 15.03.2021 9:31:32, IP: ***.***.24.186, #235306
Ahoj všichni. Podle toho, co píšete, možná ani nemáte PP, ale jen nastydlou krční páteř. Také tím trpím už několik let, cca 10 a začalo to v létě, všude byly puštěné ventilátory a foukalo mi celý den za krk. Večer se mi udělalo zničehonic špatně, několikrát jsem zvracel, pot na čele, motání hlavy, ztráta stability, prostě jsem vrávoral jako ožralej, před očima mžitky. Pak mi to dalo nějaký čas pokoj, ale vrátilo se to a vrací se to, teď je ten záchvat slabší. Byl jsem s tím na ORL a diagnóza? Meniérova nemoc. Zánět nervu vnitřního ucha. Beru stabilně lék Betahistin 24.. 1+1 a když cítím, že mi tuhne za krkem a začnou mi "plavat" oči, zvýším dle rady lékaře dávku na dvojnásobek, lehnu a počkám až to přejde. Zkuste jít na ORL, třeba ta AD berete zbytečně. Jinak je ten Meniérův syndrom stejné svistvo nevyléčitelné jako ta PP. Mějte se.
Pajko, 05.06.2021 18:46:53, IP: ***.***.219.8, #237883
Jsem sice už důchodce ale ch i ještě žít jenže - neustále se motám, bolesti hlavy, třes celého těla, nekoordinovaná chůze, časté zvracení, mrazení v nohou. Co s tím ?
Anonym, 05.06.2021 19:35:12, IP: ***.***.242.241, #237884
chlamydie
        Předchozí   1 .. 14151617      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha...Bolest krční páteře a mdloby
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.