Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Panická porucha...Bolest krční páteře a mdloby

Diskuse - Panická porucha...Bolest krční páteře a mdloby

Sally, 20.9.2016 11:01:48, IP: ***.***.212.18, #202249
Zdravím, jsem tady také poprvé a chci přispět do diskuse. Mim diagnostikovanou úzkostnou poruchu se všemi projevy, které tady všichni opakovaně uvádíte, takže nebudu vyjmenovávat.....Byly mi postupně nasazena troje antidepresiva, ze všech mi bylo hodně špatně, měla jsem snad veškeré vedlejší účinky. \Nevím, zda to bylo léky, nebo tou nemocí, nemocí, nicméně AD neberu žádné, ale moc dobře se necítím. Byla jsem na regresní terapii, abychom našli s terapeutkou problém a odblokovala se.Nevím, ale teď mám velké bolesti bederní páteře a ztuhlé krční svaly, je mi často na zvracení. Tak nevím, jak dál, jestli to souvisí s úzkostí, zda si mám říct opět o AD, ale už teď se bojím tím procházet znovu, je mi z nic strašně špatně. Poraďte.
Anonym, 20.9.2016 12:37:14, IP: ***.***.242.248, #202251
nevím co řešíte, jsou to mikroparaziti, jste naivní :-)
Mánička, 18.2.2017 17:58:38, IP: ***.***.153.142, #204753
Ahoj lidičky,jsem jedna z vás.Také tím trpím.Jsou to hrozné stavy.Jsem na tom jako Sasha už se nedokážu ani radovat.Nejhorší je to pro rodinu.Tak vám všem držím palečky ať tu potvoru společně porazíme.
Pépá, 23.3.2017 14:57:51, IP: ***.***.49.171, #205518
Před asi sedmi lety diagnostikována po opakovaných vyšetřeních EKG a podobně PP. Dařilo se mi to držet na uzdě a vždycky tak pul roku AD (2x asi po dvou letech) a pak jen občas Neurol 0,25, když jsem se necítil nejlépe...ale nemohu říct, že by mi bylo i dříve nějak extra fajn, zhruba od těch 23let, tedy od prvních problémů se vyhýbám zbytečným stresům, zbytečně namáhavé aktivitě a podobně (to mě dost štvalo). Teď po chřipce v průběhu vánoc neustálé pocity na omdlení, bolesti páteře, bušení srdce při sebemenší aktivitě, celková zchvácenost...zase vyšetření a zase vše (asi - ještě všechno není) negativní...začínám si myslet že vůbec PP nemám, že je všechno od zad, jelikož jediné co částečně pomůže je svalový relaxant Dorsiflex....co dál???
Jirka, 7.4.2017 13:39:35, IP: ***.***.158.226, #205729
ANONIM-CHLAMIDIK JE PROSTĚ KUSAN!!! A DIVIM SE ,PROČ NEMÁ JEŠTĚ OTEVŘENOPU ORDINACI PRO NÁS PRO VŠECHNY MAGORY.JE TO PROSTĚ BŮH. Ahoj všem cíťům.Psychycky jsme v Prdeli.Proto to odsírá hlavně naše Duše a na to navazuje ta -krční,hrudní páteř s příznakama Infarktů.Což,těžce poleká a vznikne PP,a už v tom lítáme.Přecitlivělost,vyděšenost,těžké Nesebevědomost a strach.Nic se nám nechce,je nám furt blbě,jsme unaveni a na všechno se ptáme jak malí děti svých protějžků,které tim obtěžujem a serem a oni k nám strácí důvěru,protože nechápou,že je to NEMOC za kterou nemůžem.I když to vypadá,že jsme jen divný a líní.Mám to už cca 7Let.Chlamídie mám negativní.Prošel spoustou chocholoušků,Kineziologů,rehabilitací,Fizioterapií-k ničemu.Jenom jsem chudší a to převážně na duši.Poslední naděje-Psychiatr.napsal mi ASENTRU a je to po 14 dnech o 15% lepší.Pomáhájí dlouhé procháyky a fyzická zátěž a dlouhé procházky se psem i chlast.ale jen na chvíli(Nedoporučuji),ale provádím.Páček všem a držte se.S pozdravem Jiří 45-Liberecko.
Anonym, 7.4.2017 14:38:50, IP: ***.***.242.242, #205730
není to pravda, že jsou CPN neg.
relax-meditace, 21.4.2017 23:57:27, IP: ***.***.248.229, #206035
Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ? Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-) https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1
Kamca, 8.4.2018 20:04:01, IP: ***.***.89.195, #218713
Prave lezu do sprchy a predtim si kvůli ucpanemu nosu striknu olynth.sprchuju se a najednou predklonim hlavu a přichází pocit ze je něco špatně zalehni v uších tlak do hlavy a pocit na omdleni.zatuhly krk mám ale to chronicky.vsechna vyšetření negativní. Beru zpátky cipralex 20 po neúspěšném vysazování kdy jsem měsíc jela v desítce .dve malé děti no co budu vykládat.zarazil mě fakt ze jsem najednou zvedla hlavu a v klidu hluboce začala dýchat a soustředila se na dýchání.ted lezim a usinam s dětmi.nesnasim tyto stavy??
Kamca, 8.4.2018 20:04:04, IP: ***.***.89.195, #218714
Prave lezu do sprchy a predtim si kvůli ucpanemu nosu striknu olynth.sprchuju se a najednou predklonim hlavu a přichází pocit ze je něco špatně zalehni v uších tlak do hlavy a pocit na omdleni.zatuhly krk mám ale to chronicky.vsechna vyšetření negativní. Beru zpátky cipralex 20 po neúspěšném vysazování kdy jsem měsíc jela v desítce .dve malé děti no co budu vykládat.zarazil mě fakt ze jsem najednou zvedla hlavu a v klidu hluboce začala dýchat a soustředila se na dýchání.ted lezim a usinam s dětmi.nesnasim tyto stavy??
SuiteCapitals@gmail.com, 15.4.2018 17:40:50, IP: ***.***.77.165, #219026
We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) We Have Loan Programs Tailored For Any Profile And Youve Come To The Right Place To Satisfy Your Business Needs. If Your Company Or You Know Of Any Company With Viable Projects / Proposals That Needs Financing, Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us For More Information: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) You Will Hear From Us. Well Nice To Meet You And I look forward to our Business Acquaintance. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )
        Předchozí   1 .. 13141516      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha...Bolest krční páteře a mdloby
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes11:12
2 113 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Anonym
dnes9:02
1 reakcí

Pavilon 18 c je obrovská šikana a ještě zákazy kouření pomstichtivost nemůžete vyjádřit svůj názor nebo dotaz pomlouvání intriky a rozbroje mezi... (zkráceno)

Maňas
dnes8:59
1 reakcí

Gembler

Pavilon 18 c je obrovská šikana a ještě zákazy kouření pomstichtivost nemůžete vyjádřit svůj názor nebo dotaz pomlouvání intriky a rozbroje mezi... (zkráceno)

Maňas
dnes8:11
388 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

?????If Truly you Are In Need Of A PROFESSIONAL LEGIT HACKER Who Will Get Your Job Done Efficiently, Congratulations. You Have Met the Right... (zkráceno)

Michael Anthon
dnes7:08
31 reakcí

zdravá výživa

Neznervozňuje tě, že tady vidět jak si povídáš sama se sebou?

Hanka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení