Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - pálení těla

Anonym, 12.3.2018 10:46:47, IP: ***.***.115.18, #217104
5let beru antidepresiva a ted se mě začali vracet všechny stavy zpět,šílené pálení celého těla uvnitř,v tu dobu čekám že to je moje poslední vteřina v životě má s tím někdo taky problém? děkuji moc za odpověd
Anonym, 12.3.2018 10:46:54, IP: ***.***.115.18, #217105
5let beru antidepresiva a ted se mě začali vracet všechny stavy zpět,šílené pálení celého těla uvnitř,v tu dobu čekám že to je moje poslední vteřina v životě má s tím někdo taky problém? děkuji moc za odpověd
SuiteCapitals@gmail.com, 19.4.2018 4:05:17, IP: ***.***.149.131, #219189
We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) We Have Loan Programs Tailored For Any Profile And Youve Come To The Right Place To Satisfy Your Business Needs. If Your Company Or You Know Of Any Company With Viable Projects / Proposals That Needs Financing, Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us For More Information: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) You Will Hear From Us. Well Nice To Meet You And I look forward to our Business Acquaintance. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )
Mirks, 10.5.2018 20:25:50, IP: ***.***.107.54, #220404
Na paleni zad pomaha neorol 3mg. Zajit na neurologie a udelat si test emg,elekromiografie
Nesnesitelný, 31.5.2018 19:43:52, IP: ***.***.2.30, #222655
Ahoj lidičky..již druhým rokem mě trápí pálení predkožky na penisu...začalo to návštěvou urologa, kdy jsem tam šel s problemem "kondyloma" měl jsem tam vřídek většího zrustu,který nešel jen, tak vyskrabnout..tak pan doktor pouzil tzv čistý lih, který jsem musel na to "kondyloma" dávat týden..po týdnu se zdařilo "kondyloma" vyskrabnout..(když tam bylo to kondyloma, tak mě kůže nepalila) po jejim vyskrabnuti mě začala strašně pálit predkozka..o5 jsem vyhledal pomoc urologa,nasadil mnoho mastí, které ale nezabrali...tak jsem navstivil kožní kliniku následně stery,kde se ukazalo že mám streptokoka, dostal sem antibiotika podstoupil nasledni další stery,kde se ukazalo ze je vse v pořádku..již další rok neustale navstevuji urologa,který si již neví rady a doporucuje mi psychosomatickou léčbu, což mi přijde v tomhle směru jako blbost abych se dopoval antidepresivy,skrz pálení ke kterému doslo potom lihu co mi tam dával..najde se tady nějaká zkušenost??děkuju moc..
Žena, 1.6.2018 0:27:13, IP: ***.***.194.118, #222683
Pane Nesnesitelný, mohla bych Vám pomoci, pokud máte zájem. Napište mi na e-mail zlatareiki@centrum.cz.
Neuronka, 18.6.2018 18:24:56, IP: ***.***.238.129, #223789
Anonym: znám.. právě tím procházím.. zatím jen pár týdnů ale tuším že mě to bude otravovat dlouho.. V anamnéze mám panické ataky, úzkostnou poruchu. Těhotenství mi spustilo srdeční neurózu a jeden měsíc stavy trvalé nesnesitelné úzkosti. Dali mi Lyriku, tu jsem nejedla, brala jsem hořčík a modlila se. Hořčík pomohl. Po porodu to vyšumelo, poté jsem ale měla operaci a následně musela pozřít silný hormonální prášek a najednou kde se vzala tu se vzala šílená únava. Doktorka říká že je to po tom všem přirozené, ale nevím. Únava je chvílemi nesnesitelná a k tomu se přidalo to pálení těla o kterem tu zřejmě všichni píšete. Pocit chilli je výstižný. Předpokládám že jde o jakysi zkrat v nervových drahách zapříčiněný hormonálními změnami. Únava zřejmě plyne z toho. Kdo chcete si o tom popovídat, pište esemes na 774 100 779.
SAULO, 23.6.2018 17:46:27, IP: ***.***.221.183, #224102
Ponuka pôžičiek medzi jednotlivcami avocatsaulo@gmail.com WhatsApp: 0033 605 5488 96 ponúkame jednoduché, rýchle a spoľahlivé peňažné pôžičky v rozpätí od 1 000,00 Euro / $ do 900 000,00 Euro / $ na vážnych a čestných ľudí, ktorí potrebujú peniaze s úrokovou sadzbou 3% ročne , Pre viac informácií kontaktujte ma iba e-mailom: avocatsaulo@gmail.com
        Předchozí   1 .. 16171819      Následující
Přidat příspěvek k tématu pálení těla
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes11:13
2 462 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Hladáte úver, ktorý bude riešit vaše problémy a pomôže vám? *Pôžicka od 1000 do 200000 eur *Splatnost pôžicky 3 – 25 rokov *Dá sa získat rýchlo... (zkráceno)

Jacques
dnes11:10
70 reakcí

Zkušenost s doplňky stravy Revitanerv?

Já mám tu zkušenost že když jsem se přihlásila do programu ve světě zdraví tak sem ani nemusela brát žádné doplňky abych zhubla a šlo to i bez nich... (zkráceno)

Vavříková
dnes10:20
1 reakcí

Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici

Jsem nezávislý věřitel. Můžete si vypůjčit až 1 500 000 Kč. Kontakt: marysadinero@gmail.com

Marysa dinero
dnes10:19
1 reakcí

Jsem nezávislý věřitel. Můžete si vypůjčit až 1 500 000 Kč. Kontakt: marysadinero@gmail.com

Marysa dinero
dnes10:18
1 reakcí

Marysa dinero
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.