Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Lucie, 3.3.2018 13:21:01, IP: ***.***.60.142, #216495
Zdravím, mám řidičák 2 měsíce, snažím se jezdit alespoň 2x týdně, ale musím jezdit jen s manželem, neumím se odhodlat jet sama. Mám strach a hrůzu, že to nezvládnu. Samozřejmě poslouchám, že jedu pomalu pak naopak zase rychle a proč brzdím atd, připadám si neschopná.
Ogundele, 15.3.2018 21:21:46, IP: ***.***.152.196, #217355
MUSÍŠ ČÍST: Jmenuji se Sandra jsem z Los Angeles, jsem zde, abych svědčil o skvělé práci velkého kouzelníka, který mi pomohl se všemi svými problémy dnes jsem šťastný kvůli němu, všechno začalo v roce 2002, kdy jsem byl ženatý s mužem Johanem Smithem UK, mě po 15 letech manželství unavuje a není žádné dítě a věci jsou pro nás obtížné, finančně jsme nebyli v pořádku a můj manžel se snaží o rozvod jen proto, aby mě žil sám a tvářil se životu, modlil jsem se k Bohu abych ho vrátil, až do roku 2016, kdy jsem se setkal s přítelem, který mě vedl k doktoru Ogundeleovi kouzelníkovi, který jí pomohl s vlastními problémy, povzbudil jsem ho a kontaktoval ho, první věc, kterou řekl, bylo, že moje problémy jsou u konce od kontaktovali ho za pomoc. Věřím mu a zeptám se ho, co mám dělat dál, řekl mi, co mám dělat, a poté řekl, že se můj manžel vrátí ke mně, aby mě prosil o kolena za 24 hodin, to bylo po 10 letech rozvodu, překvapivě po jeho práci, můj manžel přišel prosit na kolena, naléhavě ho přijal a informoval o tom Dr. Ogundele, řekl, že pro mě bude hodit Money Spell, aby moje rodina byla finančně výhodná, a pracoval jsem s ním po 48 hodinách všude jít lidé milují mě a mé podnikání se pohybuje dopředu za to nejlepší, teď jsem šťastná a ráda informovala svět, že je to nejsilnější člověk, se kterým jsem se setkal kdekoliv na světě, že má řešení jakéhokoliv problému, který máš, on není peníze vědomí, že pomůže a počkat, dokud jste v pořádku před očekáváním jeho ocenění, takže moji bratři a sestra, pokud jste v jakékoli situaci a potřebují pomoc i poradenství, měli byste kontaktovat Dr. Ogundele dnes a vaše problémy vyřešeny. Zde je jeho email: ogundeletempleofsolution@gmail.com a jeho číslo Whatsapp: +2349065101630 a Viber číslo: +27638836445. pro vás, kteří potřebují pomoc, a pro ty, kteří mi chtějí poděkovat za dobrou práci.
Anonym, 16.3.2018 1:03:23, IP: ***.***.96.92, #217367
Do you need a loan? If yes! Contact FIFO Capitals and Mortgages Limited ® for small and large loans amount. We give out loan at 2% interest rate. Contact us today via E-mail at,,,((FIFOCapitals@gmail.com)),,, We also give out from. L5 thousand Pounds to 100 million Pounds for individuals and companies, the credit is open to all regardless of nationality....
anana, 20.3.2018 11:37:57, IP: ***.***.40.251, #217514
Můj manžel a já jsme byli ženatí asi 7 let. Jsme šťastně ženatí se dvěma dětmi, chlapcem a dívkou. Před třemi měsíci jsem si od něj všiml nějakého zvláštního chování a pár týdnů později jsem zjistil, že můj manžel někdo vidí. Začal se vrátit domů pozdě z práce, už se o mě ani s dětmi moc nezajímá. Někdy jdou ven a ani se nevrátí domů asi 2-3 dny. Udělal jsem vše, co jsem mohl, abych tento problém napravil, ale to všechno bezvýsledně. Stal jsem se velmi znepokojen a potřeboval pomoc. Hádám o tom, jak doktor Goko, jak dobrý a milý, pomáhá lidem v jejich manželských záležitostech, jako je například obnovení zlomených vztahů a manželství ještě více. Tak jsem se s ním spojil a vyprávěl mu své problémy a on mi řekl, že se nemusím bát, že o 48 hodin později vrátí svého manžela zpět. tak přesně 48 hodin můj manžel přišel ke mně a omluvil se za špatnosti, které udělal, a sliboval, že to nikdy neudělá. Od té doby se všechno vrátilo do normálu. moje rodina žít šťastně znovu. Všechno díky Dr. Goko. Máte-li nějaký problém, kontaktujte ho a zaručuji vám, že vám pomůže. On tě nezklame. Pošlete jej na adresu: dr.gokosspiritualcaster@gmail.com Whatsapp a Viber ho přímo na +2348056398964
Lucka, 28.7.2018 18:30:45, IP: ***.***.192.92, #225948
Ahoj, ja nemam uplnou fobii z rizeni, ale ve stredu jsem jela pro segru, jelo se mi dobre, ale chciplo mi to na STOPCE a uz jsem se nemohla rozjet. Zamnou kolona aut, tak jsem zapla vystrazny a ukazala jim, ze muzou jet. Rozjela jsem se asi na 6 ty pokus, ale to se mi nestalo ani v uplnych zacatcich. Mam RP 3 mesice a 2 mesica jezdim 4 - 5 tydne do prace, do kramu... Uz jsem byla na sebe trochu pysna, ze mi to jde a ze uz se nebojim a pak se mi stane tohle. Jsem ztoho rozhozena jeste trochu, ale zitra uz musim jet do kramu, tak snad to bude zase v poradku.
Šárka, 9.8.2018 19:08:02, IP: ***.***.149.107, #226488
Ahoj, vždycky jsem se bála jezdit v autě i jako spolujezdec, ale letos jsem se rozhodla, že ten strach zkusím překonám, a začala jsem dělat řidičák. Je mi 56 let. Hrozně jsem se bála vůbec sahnout na volant. První jízdy, když jsme jezdili mimo město docela šly, ale jak jsme začali jezdit v hustém provozu, byl konec.Měla jsem hrozný strach že nezastavím, že se někam nevejdu, že nedokážu správně zařadit atd. Pořád jsem doufala, že ten strach překonám, ale nepovedlo se to. Čtrnáct dní před zkouškama jsem to vzdala. Teď si připadám jako zbabělec,řidičák byla věc, kterou jsem si moc přála ale ten strach je tak velký, že jsem si nemohla pomoct. Nevíte někdo, jestli neexistuje nějaká terapie, jak se strachu zbavit. Většina lidí říká, že je to jen v hlavě, ale v tý mojí je to asi dost hluboko.
        Předchozí   1 .. 180181182183      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes10:52
2 228 reakcí

dráždivý tračník

* Chcete úvěr na investice * * Spíte v noci, jak získat půjčku? Hledáte osobní půjčku? * Hledáte půjčku k zahájení vlastního podnikání? * Hledáte... (zkráceno)

Maria
dnes10:51
3 reakcí

Vybavení koupelny

Já jsem zastánce nákupu z internetu a mám vyzkoušeno, že opravdu kvalitní věci mají na eshopu Kulina.

Monika
dnes7:47
463 reakcí

Praskající žíly

Obraťte se na nás! Zajišťujeme nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti. Nevadí nám exekuce či negativní záznamy v rejstříku. Zabezpečujeme služby... (zkráceno)

kdfin11@gmail.com
včera23:10
16 reakcí

Mléko pro alergiky

Mléko i příkrmy máme také tyhle https://www.sunar.cz/prikrmy-do-rucicky/

Sára
včera22:42
42 reakcí

Početí Dítěte

Tak chci jít a uvažuji právě nad www.ivf-zlin.cz. Byla jste některá konkrétně na této klinice? Jak jste byly spokojené?

Johana
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.