Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici

Diskuse - Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici

Přeskočit na nejnovější příspěvek
marysa.dinero, 14.6.2018 10:47:06, IP: ***.***.214.20, #223543
Jsem nezávislý věřitel. Můžete si vypůjčit až 1 500 000 Kč. Kontakt: marysadinero@gmailm.com
Přidat příspěvek k tématu Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes21:50
97 reakcí

vyčerpáni,unava,oslabena imunita

Mohla bych se zeptat ohledně guarany jak často se může pít ? Chtěla bych ji vymměnit za kafe, protože je to rozhodně zdravější varianta, ale nevím... (zkráceno)

Barbora
dnes21:48
22 reakcí

Detoxikace těla

To já si z guarany dělám čaj protože nemám ráda pilulky. Ještě se chystám z guaranyplus vyzkoušet tu jejich čokoládu s guaranou jsem na to docela... (zkráceno)

Andrejka
dnes21:44
402 reakcí

Zánět močového měchýře

Nemáte zkušenost jak velký vliv má kotvičník ?

Sabina
dnes21:24
23 reakcí

Nutriční poradenství

Do světa zdraví jsem dostala poukázku darem, objednala jsem se k nim na základní diagnostiku organismu a pak uvidím.

Draha
dnes21:07
10 reakcí

zadní rýma

My teda používáme spreje od nasivinu, nevím jak na zadní rýmu s tou zkušenosti nemáme, ale na klasickou zabírá velmi dobře a hlavně rychle

Andrejka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.