Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - DÍTĚ S ADHD

Jana, 5.11.2017 20:18:42, IP: ***.***.146.39, #212195
Dobrý den, prosím o vyplnění mého dotazníku o povědomí rodičů o ADHD. Předem děkuji . Dotazník je anonymní a netrvá ani 10 minut. https://www.survio.com/survey/d/J6C5D6H2F8S1J6F4Q
Jana, 5.11.2017 20:19:16, IP: ***.***.146.39, #212196
https://www.survio.com/survey/d/J6C5D6H2F8S1J6F4Q
Mark Philip, 5.12.2017 7:08:02, IP: ***.***.172.98, #213257
Hello Dear, We issue all financial/bank instrument such as: BG/SBLC, BANK DRAFT, MT103, MT103/202, MT799 POF/BLOCK FUND ETC. The issuing bank moves first with bank to bank email (RWA). Email me for procedure and DOA. Name: Mark Philip Email: markphilip1973@gmail.com
Bára, 20.3.2018 8:19:50, IP: ***.***.96.38, #217506
Zdravím, mám syna 6.5 letého, má už jeden odklad vzhledem k datu narození. Teď mi byl doktorkou doporučen další odklad nebo logopedická škola. Syn má diagnostikovanou vývojovou vadu řeči. Špatně mluví, je zhruba tak rok pozadu. Bylo mi řečeno, že je to obdoba ADHD, soustředěnost má špatnou. Takže jsem ho chtěla dát do nultého ročníku, že tedy půjde od osmi. Bohužel ve spádové škole nultý ročník není, takže vůbec netuším kam jít. Bydlíme v Praze, jsem s ním sama a jezdit někam přes celou Prahu a pak do práce není možné zvládnout. Nemáte maminky nějaký tip? Děkuji všem a všem také držím palce
studentka, 25.4.2018 17:13:43, IP: ***.***.173.217, #219512
Dobrý den, jsem studentkou gymnázia a v rámci své ročníkové práce bych ráda shromáždila nějaké informace přímo od rodičů, kteří mají s ADHD zkušenosti. Chtěla bych Vás tedy poprosit o vyplnění krátkého dotazníku. (Vše je zpracováváno anonymně) https://www.survio.com/survey/d/N7Q4U6A7M9R9I6O4N Děkuji za Váš čas :)
        Předchozí   12345      Následující
Přidat příspěvek k tématu DÍTĚ S ADHD
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes9:26
174 reakcí

Bylinky na hubnuti?

Nechám ti tu Adriano odkaz, kde je to všechno kompletně popsáno, protože je toho opravdu hodně, co můžeš absolvovat za testy a rozbory... (zkráceno)

Mirka
dnes9:25
69 reakcí

Buy Registered Passport, driver license,ID card[quickdoccuments@gmail.com](+237673581889)

Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your... (zkráceno)

Mrs.Carol Anderson
dnes8:12
7 reakcí

Bolest kolen při chůzi do schodů

To máš Honzo pravdu, tady tento přípravek je úplně někde jinde a nedá se vůbec srovnávat s tím, co se dnes na trhu prodává. Když si vezmu jaké měl... (zkráceno)

Alena
včera23:55
111 reakcí

Regresní terapie

Je to skvělá příležitost obrat lidi co neví kudy kam o pár zlatých

Asma
včera23:06
254 reakcí

Plastika prsou

Alžbětko na které té klinice on dělá plastiku? V kontaktech má dvě uvedené..

Majka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.