Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

Majolenka, 02.11.2015 17:51:57, IP: ***.***.112.73, #197265
Tak jsem ráda,že jsi spokojená v práci.Vidíš,máš tam kamarádku a to je bezva. Já dnes ráno celkem fajn,ale po krutém víkendu jsem volala doktorce,že jsem stále špatná a jestli je to o.k.Jsem ráda,že jsem to udělala,protože nastupuje 14denní dovolenou.Tak mi zvedla prášky a ať ji věřím,že to zabere.Mám moc fajn doktorku.Dnes se mi ozval i psycholog a jdu koncem listopadu na terapii,čekala jsem 8 měsíců.Na jaře jsem chodila k psychologovi,ale to bylo něco.Stále mi rušil sezení,nic mi nepomohl,šílené výmluvy proč mi ruší terapie.Ten člověk místo aby mi pomáhal se mi vysmíval.Tak jsem hledala dalšího psychologa a ten měl plno a vezme mě až teď,tak doufám,že to bude dobré.Dnes jsem měla pocit,že se něco děje.Mám lepší náladu,smála jsem se,mám chuť něco dělat,je to pro mě takové povzbudivé.Ale stojím nohama na zemi,propady asi ještě budou,ale doufám,že mi i ta terapie pomůže.
myšak, 03.11.2015 16:34:09, IP: ***.***.200.142, #197281
Majolenko,tak to jsou super zprávy.Hlavně to,že jsi zavolala té dr.S tím psychologem to je mazec,ale je vidět,že je spousta lidí s psych,problémy.Bude to dobrý,uvidíš.Já jsem dnes domú došla z práce jak spráskaný pes.Strašně unavená.Ne že bych byla zedřená,v práci v pohodě.Asi ještě dozvuky po operaci.Manžel mi nadal,že jsem už lezla do práce.Dala jsem se na boj,tak musím bojovat.Do práce chodím pěšky,je to 20min,Potřebuji něco shodit,po tom válení na neschopence.Po obídku jsem se pěkně natáhla,zdřímla,i se psem.
Majolenka, 03.11.2015 17:33:37, IP: ***.***.112.73, #197282
Tak dnes trochu propad,ale zvládám.Měla jsem jít odpoledne za kámoškama,ale vzdala jsem to,nemám náladu. Malou radost mi udělala kamarádka,sehnala lístky na Duška 4dohody,tak se těším. Snad to zítra bude zase lepší.
myška, 05.11.2015 17:42:34, IP: ***.***.200.142, #197299
Majolenko,jak jsem nastoupila do práce,už nemám čas tolik být na počítači.Ty propady ještě budou,ale jak ti dr.zvýšila dávku,bude určitě líp.Já jsem v práci zatím spokojená,je to sice jen pár dní,co jsem tam,ale dobrý.Už se na nás řítí vánoce,a tak jsem je začala řešit,a vúbec nevím co koupit.Jako každý rok.Dcera má jasno,chtěla by nový mobil,za 7.tis.No nevím.Manžel je pro,já váhám,jsem prý jak žába na prameni,teda co se týká peněz.....
Majolenka, 05.11.2015 23:24:38, IP: ***.***.112.73, #197303
Ano,to chápu,źe jak jsi nastoupila do prace a tak nemáš tolik času,chápu to. Vánoce mě děsí,jak jsem je měla ráda,ale letos se jich bojím.Mrazí mě až v zádech,jak je zvládnu?Nechce se mi dárky kupovat,uklízet,nic ať už jsou pryč. Přítel bude slavit kulatiny,tak připravuji oslavu.Nic slavit nechtěl,tak to pro něho bude překvapení,snad příjemné!!!
myška, 12.11.2015 19:56:18, IP: ***.***.200.142, #197398
Majolenko,tak jak ti je?Je to už lepší?Já jsem v práci spokojená.I když večer jsem totálně unavená,ale snad to časem přejde.Až budu delší dobu po operaci.Manžel s dcerou to chápou a snaží de mi ulehčit v domácnosti.Jen nevím,na co se budu vymlouvat až budu delší dobu po operaci.........
Majolenka, 12.11.2015 23:57:47, IP: ***.***.112.73, #197407
Ahoj,je mi už daleko líp.Začala jsem se smát,bavit je to úleva,ale ještě to není na 100%.Doufam,źe to nejhorší už mám za sebou.Hodně mi pomohl přítel. Ta únava u tebe je pochopitelná,jsi po operaci a nějakou dobu jsi byla doma,ono se to určitě zpraví.Pokud tě to uklidní tak spousta lidí si stěžuje na únavu.Brzy je tma,mlhy,změny počasí.Co vánoční přípravy,uź začaly?Já jedu s kamarádkama příští týden na vánoční trhy a punče,už se těším.Už jsem koupila první vánoční dárky.Jen se letos na vánoce nějak netěším,ale doufám,že se to ještě změní.
Majolenka, 15.11.2015 8:37:50, IP: ***.***.112.73, #197456
Ne,ne nemám odvahu to příteli říct. Bože,snad to nezakřiknu,ale cítím se líp.Včera přítel slavil narozeniny měli jsme na oslavě známé a bylo to moc fajn.Odreagovala jsem se,jen jsem zjistila,že už nevydržím ponocovat.Taky je to možná těma lékama. Tak ty nákupy ti nezávidím!!!Sotva jsem vymyslela dárek pro přítele k narozeninám,budu vymýšlet na vánoce a opravdu nevím co!Slečna má opravdu velkou nohu,mám kamarádku a ta má tu samou velikost a má problém koupit lodičky. Co v pondělí,máš volno?Já ano,má i přítel,tak si ho trochu aspoň užiju!
myška, 15.11.2015 11:17:23, IP: ***.***.200.142, #197459
V pondělí jdu do práce,ale nevadí mi to.Múj jde taky,Markét do školy.A byla jsem dlouho doma.V úterý mám volno.Jedem na další nákup bot.....Tentokrát jede s náma i múj,no sám to chce.Já ho varovala.On tvrdí,že v koupi bot nevidí problém,to jen my z toho děláme vědu.Tak at si to užije s náma.
Majolenka, 15.11.2015 15:20:16, IP: ***.***.112.73, #197461
Tak to je manžel borec,že jde s váma na nákupy!To většina chlapů nedává!Já ale uznávám,že já už to nakupování zkracuju jak se dá.V nákupních centrech vydržím stěží 2 hodiny včetně posezení na kávě!!!Nebaví mě to a je mi hned horko,každý obchod vyhrává jinou hudbou a každý má svůj zápach,který je mi mnohdy nepříjemný.Čím jsem starší tak ty centra nemusím,ale je fakt,že se tam dají sehnat zajímave a za slušnou cenu dobré věci.My program ještě nemáme.Příteli bolí záda,sotva chodí,tak ho ošetřuju a dnes je u nás škaredě,prší tak provozuji gaučink!!!! :-) :-)
myška, 15.11.2015 17:22:42, IP: ***.***.200.142, #197463
Múj jede jen proto,že po cestě je HORNBACH,tak se tam chce stavit.U nás je dnes také gaučing,venku je hnusně.Celý den prší.Ty obchodáky též nemusím.A v začátcích té Naší hnusné diagnozy jsem do obchodu nemohla vúbec.A stát ve frontě u pokladny bylo peklo.Začala se mi točit hlava,pocit na omdlení.Dlouho jsem obchody odmítala.Musel nakupovat manžel.Vím,že u tebe je to jiné,když jsi přes týden sama,a ještě chodíš do práce.Pak mě začal čekávat u obchodu,a šel se mnou dovnitř,no fakt jak s bláznem.....Ale pomohlo mi to.
Majolenka, 15.11.2015 20:18:34, IP: ***.***.112.73, #197468
Já nemám problem s obchodama,ale nebaví mě to,kdyžtak jen chvilku. Máte to dobře vymyšlene,pak napiš jak jste nakoupili!!!!!Držím pěsti. Je moc dobře,že máš v manželovi oporu.Já doufám,že mi bude přítel taky oporou.Dnešek jsem se proválela a zítra musím ven nebo mě hrábne!!!!!Snad bude zítra lepší počásko.
myška, 17.11.2015 15:46:51, IP: ***.***.200.142, #197493
Tak huráááááááá,mladá má boty!!!!!!!!a já nakonec taky.S mojim jsme si koupily Nording hole.Prý budeme chodit více ven,a delší trasy.Ráda chodím na výlety pěšky,s náma i pes,tak uvidím.Byly ve slevě za 500kč,z 1000kč.No,nekup to.
Majolenka, 17.11.2015 20:48:18, IP: ***.***.112.73, #197495
Tak to je super!!!!Dobrej nákup! Jsi moje krevní skupina,miluju turistiku,to si užijete super zážitky.Já jsem tu měla na 4dny přítele.Od soboty ale ležel,protože ho bolely záda.Dnes odjížděl,ale spíš se bojím,bolí ho dál.Je palice a nechce k doktorovi.Jsem zvědavá co bude dal.Včera mu bylo líp,tak jsme jeli omrknout sedačku,chceme kupovat a dnes mu bylo hůř.Tak nám drž palce ať je mu líp!!!!
myška, 18.11.2015 20:08:41, IP: ***.***.200.142, #197510
Múj je taky palice,co se týče doktorú.Mě posílá okamžitě,když mi něco je,a on nejde.Jednou chodil 3 týdny do práce se zlomenýma žebrama.Spadl na lyžích,na druhý den jsem mu obouvala ponožky,ale v pondělí šel do práce.Jen když si večer lehal do postele tak hekal,že si sousedi museli myslet jak si užíváme každý den.Majolenko,ze které části republiky jsi,já morava,zlínsko.Tady je hodně míst na túry.Najraději mám výšlap na sv. Hostýn.
        Předchozí   1 .. 327328329330331332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.