Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Agomelatin / Valdoxan /

Lenka, 20.7.2019 11:14:50, IP: ***.***.115.204, #232050
Ahoj Láďo, já užívám teprve i dní. Spánek zatím nic, za to jak píšeš ty bolest zad u mě teda krční páteře, taky nevolnost od žaludku, únava jasně když špatně spím. Já se teď objednala na psychoterapii aby jsme se dopátrali příčině.
Lenka, 20.7.2019 11:17:51, IP: ***.***.115.204, #232051
Ahoj Láďo, já užívám teprve i dní. Spánek zatím nic, za to jak píšeš ty bolest zad u mě teda krční páteře, taky nevolnost od žaludku, únava jasně když špatně spím. Já se teď objednala na psychoterapii aby jsme se dopátrali příčině.
Lada, 22.7.2019 11:24:34, IP: ***.***.222.210, #232070
Tak jak jsem tu už psala, Valdoxan mi na nespavost moc nepomohl, moje pani doktorka mi doporučila ať užívám dvě tbl., ale vzhledem k tomu, že mně hodně začaly bolet záda a myslím si, že z Valdoxanu jako vedlejší účinek, oddalovala jsem to. Na doporučení známé jsem si koupila v lékárně Max malé balení tablet Melatoninu Forte, 30 ks po 5 mg. Vyzkoušela jsem před tím kdejaký bylinný doplněk a nic, takže jsem skeptik ke všemu, a tady to účinkuje ! K 1 tbl Valdoxanu před spaním, jsem si vzala půl tablety Melatoninu (2,5mg) a za chvíli mi padala knížka z ruky a zavíraly se oči. Takže jsem pár dní bez prášku na spaní :) což je super a uvidíme jak dlouho to vydrží. Bohužel i přes léčbu a rehabilitace bolesti zad a sedacích kostí trvají.
        Předchozí   1 .. 9101112      Následující
Přidat příspěvek k tématu Agomelatin / Valdoxan /
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:44
1 reakcí

Vitamín D

Zdravím, potřebovala bych mamce koupit doplněk stravy s vitamínem D. Jaký mi doporučíte?

Markéta
včera16:53
557 reakcí

zkušenosti s léčitely u rakoviny

Opravdu?? Co to je za přípravek? Kde si pro něj chodíte?

Petra
včera16:41
80 reakcí

Léky-závislost

Byl jsem dlouhá léta závislý na Tramadolu, po jeho vysazení jsem krátkodobě přešel na opium, protože se to psychicky nedalo vydržet, trpěl jsem... (zkráceno)

Gilles
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.