Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Agomelatin / Valdoxan /

Venuše, 29.11.2017 14:12:00, IP: ***.***.110.56, #213083
Valdoxan je jedovatý a neúčinný. Zničí vám játra, ještě více, než alkohol! Proto se musí chodit tak často na jaterí testy. Na spaní stejně nezabírá. Zkuste raději melatonin. Je to přírodní hormon spánku. Dá se koupit i v lékárně.
Ella, 04.01.2018 21:13:15, IP: ***.***.248.228, #214229
Majte sa na pozore pri užívaní Valdoxanu. Pôvodne som mala 2 tablety, stavy hrozné, nespavosť, únava, tak mi znížili na jeden plus Tritico 75mg. Najprv boli pečeňové testy v norme, dnes strašné -zvýšené o 100%. Takže aj po štyroch mesiacoch od začiatku užívania môžu tieto lieky "odpáliť" pečeň. Nezabudnite na kontrolné pečeňové testy! Tento liek je údajne stále v štádiu skúšania.
Rya, 31.01.2018 16:33:53, IP: ***.***.47.98, #215234
Je to moje první AD, beru to měsíc, pomohlo na deprese, spánek taky, zabralo hned po pár dnech, alepo měsíci strašná bolest střev a páteře, asi to vysadím. Taky jsem přibrala , na hmosti jen 2 kg za měsíc, ale v pase 5 cm, což je moc.
Rya, 31.01.2018 16:34:04, IP: ***.***.47.98, #215235
Je to moje první AD, beru to měsíc, pomohlo na deprese, spánek taky, zabralo hned po pár dnech, alepo měsíci strašná bolest střev a páteře, asi to vysadím. Taky jsem přibrala , na hmosti jen 2 kg za měsíc, ale v pase 5 cm, což je moc.
Anonym, 31.01.2018 18:54:14, IP: ***.***.242.248, #215237
špatná léčba !
Janka, 27.02.2018 22:23:09, IP: ***.***.73.229, #216311
Minule jsem za Valdoxan velké balení 84 tabletek platila 97 korun v lékárně Dr. Max v OC Nový Smíchov, dnes jsem neměla čas a vyzvedla jsem si lék v lékárně, která je v domě mé psychiatričky (ul. Ke Koulce, Praha 5) a překvapivě bez doplatku!!! Přitom v Dr. Max mám zákaznickou kartu a mám mít slevu 50 % na doplatek... Máte v tom bordel soudruzi...!!
Milan Petr, 25.04.2018 11:21:21, IP: ***.***.48.27, #219489
Polikaní prášků není léčba, lék na potlačení bolesti zubů znamená jen jedno, zub shnije až do čelisti, ve vašem případě problém též pokračuje. Kolik z vás je ještě naživu a nebo poškozuje život svou nevyrovnaností celé rodině? Mluvím z vlastní zkušenosti s podobně nemocným jako jste vy. Uzdravujte duši, nezacpávejte svědomí pusu.
Milan Petr, 25.04.2018 11:22:06, IP: ***.***.48.27, #219490
Polikaní prášků není léčba, lék na potlačení bolesti zubů znamená jen jedno, zub shnije až do čelisti, ve vašem případě problém též pokračuje.
Dandenka, 24.08.2018 12:52:25, IP: ***.***.222.66, #227139
Beru Valdoxan cca dva roky. Ze začátku jsem pociťovala zlepšení, ale teď se začíná vracet stav pocení ve společnosti a při stresových situacích. Ráda bych zkusila bylinky a nějakého léčitele. Prosím máte někdo typ? Moc děkuji
Dandenka, 24.08.2018 13:01:41, IP: ***.***.222.66, #227140
Beru Valdoxan dva roky. Nejdříve jsem pociťovala pozitivní změnu. Přestávala jsem mít stavy pocení a třesu při strřsových situacích, což pro mě bylo např. jen oběd s kolegy, porada nebo vyřizování na úřadech atd... Nyní se však stavy začínají vracet. Ráda bych zkusila bylinky a léčitele. Máte prosím nějaké doporučení? Typ? Moc děkuji.
Anonym, 24.08.2018 16:08:34, IP: ***.***.242.248, #227145
podívej se na tinktury, je potřeba vyčistit tělo od bakterií a toxinů, najdeš i poradnu Nadě..
Kamil, 13.11.2018 0:47:30, IP: ***.***.131.237, #229350
Ja mam celkove uzkosti od panicke poruchy po ocd. Zezacatku jsem bral arketis 20mg (paroxetine). Tato latka byla vyvinuta v roce 1994. Na uzkosti mi zabral fantasticky, fungoval jsem jako predtim, ovsem ucinek je u tohoto stareho leku vykoupen vydlejsimi ucinky. Pribirani na vaze, sexualni dysfunkce a predevsim zavislost, nebot pri vysazeni budete pravdepodobne zazivat terno. Takze jsem dokotorce rekl hele, funguje to, ale takovou sr*cku budu brat az nebudu mit na vyber. Takze snizeno na 10 mg a k tomu nasazeni 25mg Valdoxanu (agomelatine). Tento lek je velmi moderni, na trhu od 2009, a ma obrovskou vyhodu v tom, ze se po nem nepribira, pokud tomu nepujdete vylozene naproti, nekazi vam chut na sex a HLAVNE!! MUZETE VYSADIT ZE DNE NA DEN!!! Coz u ostatnich ssri neexistuje... agomelatine funguje pozitivne na spanek a zaroven potlacuje uzkosti a posiluje pozitivni emoce = potlacuje depresi. Bohuzel kvuli zatezi jater nedoporucuji brat dele nez dva roky. Zatim ho beru pet dni a pekne po nem spim. Bohuzel celkovy dojem kazi prave snizeni arketisu, protoze je mi diky tomu mizerne.. verim, ze valdoxan tomu pomuze. Ucinek nejcasteji prichazi kolem 14 dne uzivani a dle nejvetsi (vyjimecne nezavisle) studie na antidepresiva z roku 2018 ktera kdy vznikla jde o jedno z nejucinnejsich antidepresiv a zaroven jedno z antidepresiv s nejmenne vedlejsimi ucinky. Rozhodne doporucuji dat tomuto ad sanci. Preji vsem mnoho sil v boji s temnymi zakoutimy nasich dusi.
Kamil, 13.11.2018 0:51:27, IP: ***.***.131.237, #229351
Ja mam celkove uzkosti od panicke poruchy po ocd. Zezacatku jsem bral arketis 20mg (paroxetine). Tato latka byla vyvinuta v roce 1994. Na uzkosti mi zabral fantasticky, fungoval jsem jako predtim, ovsem ucinek je u tohoto stareho leku vykoupen vydlejsimi ucinky. Pribirani na vaze, sexualni dysfunkce a predevsim zavislost, nebot pri vysazeni budete pravdepodobne zazivat terno. Takze jsem dokotorce rekl hele, funguje to, ale takovou sr*cku budu brat az nebudu mit na vyber. Takze snizeno na 10 mg a k tomu nasazeni 25mg Valdoxanu (agomelatine). Tento lek je velmi moderni, na trhu od 2009, a ma obrovskou vyhodu v tom, ze se po nem nepribira, pokud tomu nepujdete vylozene naproti, nekazi vam chut na sex a HLAVNE!! MUZETE VYSADIT ZE DNE NA DEN!!! Coz u ostatnich ssri neexistuje... agomelatine funguje pozitivne na spanek a zaroven potlacuje uzkosti a posiluje pozitivni emoce = potlacuje depresi. Bohuzel kvuli zatezi jater nedoporucuji brat dele nez dva roky. Zatim ho beru pet dni a pekne po nem spim. Bohuzel celkovy dojem kazi prave snizeni arketisu, protoze je mi diky tomu mizerne.. verim, ze valdoxan tomu pomuze. Ucinek nejcasteji prichazi kolem 14 dne uzivani a dle nejvetsi (vyjimecne nezavisle) studie na antidepresiva z roku 2018 ktera kdy vznikla jde o jedno z nejucinnejsich antidepresiv a zaroven jedno z antidepresiv s nejmenne vedlejsimi ucinky. Rozhodne doporucuji dat tomuto ad sanci. Preji vsem mnoho sil v boji s temnymi zakoutimy nasich dusi.
Kamil, 13.11.2018 0:51:36, IP: ***.***.131.237, #229352
Ja mam celkove uzkosti od panicke poruchy po ocd. Zezacatku jsem bral arketis 20mg (paroxetine). Tato latka byla vyvinuta v roce 1994. Na uzkosti mi zabral fantasticky, fungoval jsem jako predtim, ovsem ucinek je u tohoto stareho leku vykoupen vydlejsimi ucinky. Pribirani na vaze, sexualni dysfunkce a predevsim zavislost, nebot pri vysazeni budete pravdepodobne zazivat terno. Takze jsem dokotorce rekl hele, funguje to, ale takovou sr*cku budu brat az nebudu mit na vyber. Takze snizeno na 10 mg a k tomu nasazeni 25mg Valdoxanu (agomelatine). Tento lek je velmi moderni, na trhu od 2009, a ma obrovskou vyhodu v tom, ze se po nem nepribira, pokud tomu nepujdete vylozene naproti, nekazi vam chut na sex a HLAVNE!! MUZETE VYSADIT ZE DNE NA DEN!!! Coz u ostatnich ssri neexistuje... agomelatine funguje pozitivne na spanek a zaroven potlacuje uzkosti a posiluje pozitivni emoce = potlacuje depresi. Bohuzel kvuli zatezi jater nedoporucuji brat dele nez dva roky. Zatim ho beru pet dni a pekne po nem spim. Bohuzel celkovy dojem kazi prave snizeni arketisu, protoze je mi diky tomu mizerne.. verim, ze valdoxan tomu pomuze. Ucinek nejcasteji prichazi kolem 14 dne uzivani a dle nejvetsi (vyjimecne nezavisle) studie na antidepresiva z roku 2018 ktera kdy vznikla jde o jedno z nejucinnejsich antidepresiv a zaroven jedno z antidepresiv s nejmenne vedlejsimi ucinky. Rozhodne doporucuji dat tomuto ad sanci. Preji vsem mnoho sil v boji s temnymi zakoutimy nasich dusi.
Kamil, 13.11.2018 0:51:37, IP: ***.***.131.237, #229353
Ja mam celkove uzkosti od panicke poruchy po ocd. Zezacatku jsem bral arketis 20mg (paroxetine). Tato latka byla vyvinuta v roce 1994. Na uzkosti mi zabral fantasticky, fungoval jsem jako predtim, ovsem ucinek je u tohoto stareho leku vykoupen vydlejsimi ucinky. Pribirani na vaze, sexualni dysfunkce a predevsim zavislost, nebot pri vysazeni budete pravdepodobne zazivat terno. Takze jsem dokotorce rekl hele, funguje to, ale takovou sr*cku budu brat az nebudu mit na vyber. Takze snizeno na 10 mg a k tomu nasazeni 25mg Valdoxanu (agomelatine). Tento lek je velmi moderni, na trhu od 2009, a ma obrovskou vyhodu v tom, ze se po nem nepribira, pokud tomu nepujdete vylozene naproti, nekazi vam chut na sex a HLAVNE!! MUZETE VYSADIT ZE DNE NA DEN!!! Coz u ostatnich ssri neexistuje... agomelatine funguje pozitivne na spanek a zaroven potlacuje uzkosti a posiluje pozitivni emoce = potlacuje depresi. Bohuzel kvuli zatezi jater nedoporucuji brat dele nez dva roky. Zatim ho beru pet dni a pekne po nem spim. Bohuzel celkovy dojem kazi prave snizeni arketisu, protoze je mi diky tomu mizerne.. verim, ze valdoxan tomu pomuze. Ucinek nejcasteji prichazi kolem 14 dne uzivani a dle nejvetsi (vyjimecne nezavisle) studie na antidepresiva z roku 2018 ktera kdy vznikla jde o jedno z nejucinnejsich antidepresiv a zaroven jedno z antidepresiv s nejmenne vedlejsimi ucinky. Rozhodne doporucuji dat tomuto ad sanci. Preji vsem mnoho sil v boji s temnymi zakoutimy nasich dusi.
        Předchozí   1 .. 78910111213      Následující
Přidat příspěvek k tématu Agomelatin / Valdoxan /
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.