Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - ZÁCPA

Anonym, 2.1.2017 11:24:20, IP: ***.***.242.250, #203777
za ty prachy jistě :-p
KAMI, 2.1.2017 12:02:17, IP: ***.***.6.77, #203779
já toho rozhodně nelituji, když to dceři tolik pomohlo a o to víc, když se jedná hlavně o její zdraví, které je nenahraditelné. Vážím si zdraví, a proto udělám vše možné.
Veverčák, 18.1.2017 17:38:52, IP: ***.***.64.15, #204076
Zácpa je hodně nepříjemná. Kdo to nezná, ať je rád. Já vyzkoušel všechno možný, ale nejvíc mi pomohl Probiolact. Teď si ho občas dám a problémy jsou pryč.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu ZÁCPA
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes1:56
1 053 reakcí

dráždivý tračník

Do you need a loan? Do you need financial help? Does your firm, company or industry need financial assistance? Do you need finance to start your... (zkráceno)

musak justry
včera23:27
179 reakcí

JESLE, skvělá věc!

Já zase mohu doporučit jesle v Českých Budějovicích ve školce Abacus. Po jesličkách navazuje klasická školka společně s výukou angličtiny, což je... (zkráceno)

Jiřina
včera22:31
27 reakcí

Chorobné lhaní a vychloubání

Reaguji na to co napsal Malec Pavel. Nevím jestli to příjde jen mě, ale vždyt ty píšeš o sobě. Přece si nemůžeš myslet , že jsou všichni úpní pitomci... (zkráceno)

xxx
včera22:27
249 reakcí

moroznik

Áno, je to pravda... Morožnik sa na Ukrajine "stratil" ako viacero ďalších produktov pochádzajúcich z Ruska. Ja som ho kúpil v Bielorusku... :o)

Tony
včera22:06
37 reakcí

náplasti Durogesic

Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile: Please, Interested applicants should... (zkráceno)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení