Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Rybí olej

Alča, 3.10.2018 10:35:01, IP: ***.***.102.165, #228237
Není lepší vitamíny doplňovat díky jídlu jako jsou ryby a vajíčka než takhle uměle ?
Hanka, 26.10.2018 22:00:33, IP: ***.***.113.14, #228903
To není, protože z potravin ten vitamín D tělo vstřebává a zpracovává hůř a dýl a hlavně stejně ho nedostane v takovém množství v jakém by ho potřebovalo. Můžu ti tady nechat odkaz kde o tom najdeš víc www.vigantolvit.cz
        Předchozí   123      Následující
Přidat příspěvek k tématu Rybí olej
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes8:02
2 579 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Potrebujete úver: Osobné pôžicky - úver pre vlastnú spotrebu - Financovanie - realitné úvery - investicné úvery - Auto úver - druhé hypotéky. Je... (zkráceno)

Olivess
včera22:58
338 reakcí

Klouby, kosti

alavis kupuji přes jejich eshop, tam mi to vyjde nejvýhodněji

Hanka
včera22:36
98 reakcí

vyčerpáni,unava,oslabena imunita

Kamarádky mi doporučila Stelkor, podzim a zimu jsem byl pořád nachlazenej, teď držíme všichni včetn dětí. Startuje imunitní systém, fakt to funguje.

Jeník
včera21:55
13 reakcí

Zdravé hubnutí

Tento džem si také kupujeme domů. Objednávám ho z rohlík.cz, je opravdu skvělý, chutná celé rodině

Majka
včera21:47
24 reakcí

dieta

Kde bych si ten džem mohla koupit prosím?

Eliška
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.