Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - lečení Vitiligo

petra, 14.9.2016 21:33:02, IP: ***.***.179.213, #202114
lidičky vitiligo je autoimunitní onemocnění, jsem dokonce tříbarevná -označkována - od narození znaménkem, pigmentovým névem ,v dospělosti dorostlým na velikost 8x17 cm úplně tmavě hnědé barvy, naštěstí na břiše, vitiligo se mi objevilo od 12 let - je mi 38 a naštěstí se mi za ta léta rozšiřuje pomalu, mám za sebou porod 2 zdravých dětí a paradoxně v těhotenství a po porodu se mi vždy stav zlepšil, mam jinak imunitu v pořádku, žádná štítná, žádná alergie, ekzem - prostě nic,pohledy lidí mi nikdy nevadily, pouze jako malá jsem občas nechápala proč děti čumí na skvrnu na břiše, ale moje maminka mi pokaždé říkala "že jsem originál" který nemůžou vyměnit :-) celé je to o tom, kdy a jak se s tím vyrovnáte , jsem zdravotní sestra a pouze jednou jsem se setkala s negativní reakcí,jinak funguju jako osvěta a všech co se ptají na cokoli odpovím, úsměvné jsou situace typu a můžu si sáhnout? a reakce "je to je úplně normální a hladká kůže? Učinná léčba neexistuje, prostě je to jednou lepší, jednou horší, spousta pac. co vitiligo má mi to potvrdí. Akorát jsou lidé kteří jsou ochotní blbnout s léčením, a my co to přijmeme a ještě víc se nestresujeme - že se to zase nepovedlo,jsme na tom líp. A věřte, že jsem zažila i mladého kluka co se pokusil spáchat sebevraždu jenom proto, že otec ho nutil do léčby a když nic nepomohlo, tak absolvoval i transplantaci kůže a světe div se , zase nic, A když jsme pátrali po kom to mám,nic jsme nevypátrali - prostě jsem první pořádně flekatá v rodině :-), jak mi bratr říká "ty jsi tříbarevná, nemůžeš být nikdy rasistka",
Anonym, 14.9.2016 21:56:57, IP: ***.***.242.248, #202115
to je jenom Tvůj názor na Vitiligo, já mám lepší, příčinou je složitá bakterie :-)
Nuna, 9.10.2016 22:00:36, IP: ***.***.82.177, #202543
Dobrý den, mám také vitiligo, hruba 2-3 roky. Zatím jsem jej neléčila. Chci varovat před ošetřením IPL (požívá sek léčbě akné) laserem - vitiligo se mi po tomto ošetření rozšířilo po celém obličeji.
Petr, 3.2.2017 1:15:38, IP: ***.***.171.21, #204363
Je mi 62 let a vitiligo mám asi 14 let. V roce 2015 se mi dostala do ruky kniha od lékaře, který zná, na rozdíl od dnešních, jak funguje tělo a jak mezi sebou spolupracují jednotlivé orgány. Zkrátka jde o špatnou funkci tří žláz, které díky toxickému odpadu a acidóze mezi sebou špatně spolupracují. Po úpravě stravy a pití bylin se mi stav po roce rapidně zlepšil. Měl jsem bílou hlavu, kruhy kolem očí, bílé ruce, zápěstí, bradu, krk. Pigment se mi vrátil na hlavu ,okolo očí. Na bradě, krku a na rukách není pigment zcela obnoven ,ale bílé skvrny jsou velmi nepatrné a postupně mizí. Díky této zkušenosti jsem přesvědčen, že se dá vitiligo vyléčit, ale jedině přírodní cestou bez léků a různých přípravků.
Anonym, 3.2.2017 7:28:53, IP: ***.***.242.250, #204365
může za to složitá bakterie, která vypouští toxický odpad, to píšu už několik let, jste nepoučitelní :-)
Petr, 5.2.2017 8:23:09, IP: ***.***.122.197, #204398
Vzkaz anonymovi-máš naprostou pravdu,ale já jsem se na tyto stránky dostal náhodou.Ve zdravém těle není schopna žádná bakterie,vir nebo parazit přežít.Ty se živí pouze odpadem,který si do těla dostáváme nesprávnou stravou a špatnou funkcí vylučovacích orgánů.Já sám vím,jaký bordel jsem měl v těle,když se mi po pití bylinkových čajů tvořily puchýře na obou rukách.A pálily moc,jako po polití kyselinou.Po nějakém čase se pigment začal objevovat.Také jsem úplně změnil životosprávu.Jak jsem psal,důležitá je funkce (a čistota) příslušných žláz,které se podílí na tvorbě pigmentu.
romeo, 5.2.2017 9:01:16, IP: ***.***.11.223, #204400
dobry den patrim mezi ty co tu pisi s vitiligem ume se vitiligo stratilo s praskem pro ptaci roboran h jeto ze u ptacku se tez stracel pikment puvodni tak sem to vyskousel a za par mesice je to pryc
Anonym, 5.2.2017 9:24:51, IP: ***.***.242.250, #204401
není to pravda, bakterie je všude plno a přenáší se i dotykem, je potřeba si to přečíst, roboran je asi málo, ale může mít vliv, nestudoval jsem to
Petr, 5.2.2017 11:34:13, IP: ***.***.122.197, #204407
Máš pravdu,že bakterie,viry,plísně,kvasinky jsou všude.Jsou velice důležití,protože rozkládají a likvidují v přírodě rostlinný a živočišný odpad-tz.živí se pouze odpadem.Pokud je tělo zanešeno odpadem,chytneš takovou potvůrku a ta si pak v takovém odpadu libuje.Tak jako každý tvor,tak i ta produkuje odpad.Tento odpad je pro tělo velice toxický a na zdravotní problémy je zaděláno.Pokud máš tělo čisté a zdravé,potvůrky se nemají čím živit,pochcípají nebo se vyloučí stolicí.Nehledej v tom žádnou vědu,stačí se řídit s trochou selskýho rozumu.
Anonym, 5.2.2017 12:45:01, IP: ***.***.242.250, #204411
ttps://www.celostnimedicina.cz/opravdovy-zabijak-skryta-infekce-lamydie.htm
Domča, 7.2.2017 16:53:28, IP: ***.***.231.148, #204479
Mám kamarádku, co na toto onemocnění trpí. Léčit se to nedá, ale proti "skvrnám" je tu celkem účinný způsob, který si kamarádka chválí... tzv. zdravé opalování, probíhá nástřikem tekutiny na tělo, která způsobí, že pokožka ztmavne a je všude rovnoměrná - tudíž zakryje i "barevné flíčky". Na doporučení sem uvádím studio Bod krásy na Praze 8, které možnost zdravého opalování nabízí spolu s přívětivým personálem i cenami. Všechno se dá řešit, nebojte :)
Anonym, 7.2.2017 17:59:04, IP: ***.***.242.250, #204483
reklama :-)
Pavel, 6.3.2017 16:59:19, IP: ***.***.73.140, #205062
konečně něco co funguje na autoimunitní vitiligo: JAK inhibitory https://www.aad.org/media/news-releases/new-treatment-options
        Předchozí   123      Následující
Přidat příspěvek k tématu lečení Vitiligo
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:56
3 574 reakcí

Kartářky

Snažko ty ani nevíš co meleš, četla jsem i na jinych webech že na tebe podávali žaloby, nikdo tě nebere vážně a že nemáš práci a jsi socka už také... (zkráceno)

Václavka
dnes19:17
32 reakcí

Jak nabrat váhu?

Pravda, chodila jsem tam sice hubnout, ale ano, jsou to odbornici i na přibírání :)

Anonym
dnes18:06
546 reakcí

Interupce

We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both two way confirmation),... (zkráceno)

Mr Tomy
dnes12:06
80 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Dobrou správou; Hľadáte finančnú podporu? Potrebujú naliehavú pôžičku platiť Svoje účty či dlhy? To je príležitosť, ktorú hľadáte. Ponúkame... (zkráceno)

pedroazevedo
dnes11:18
4 740 reakcí

rakovina slinivky břišní

Pro Ivanu: Můžu se zeptat, jak a jak dlouho jste zkoušeli ty Fénixovy slzy? Táta taky užívá výtažky z konopí (i CBD) už půl roku a asi díky tomu mu... (zkráceno)

Luca
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení