Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - lactobacily s probiotiky

Slávka, 26.12.2017 12:38:09, IP: ***.***.66.222, #213986
Prosím vás, já jsem někdě četla, že ta prbiotika jsou vhodná i při Crohnově chorobě, je to tak?
AMANDA AFREDO, 29.12.2017 4:00:56, IP: ***.***.25.153, #214100
půjčka! půjčka!! půjčka!!! Hledáte renomovanou a akreditovanou soukromou úvěrovou společnost, která poskytuje půjčky na celoživotní příležitost. Nabízíme všechny druhy úvěrů velmi rychlým a snadným způsobem, osobní půjčky, půjčky na auta, hypoteční úvěry, studentské půjčky, obchodní půjčky, investiční úvěry, konsolidaci dluhů a mnoho dalšího. Byli jste odmítáni bankami a jinými finančními institucemi? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Už nehledejte, jako bychom byli tady, abychom všechny vaše finanční problémy minulosti. Financujeme jednotlivcům a společnostem, které potřebují finanční pomoc ve výši 2%. Nevyžaduje se žádné číslo sociálního pojištění a není požadována kontrola kreditu, je 100% zaručeno. Chci používat toto médium, abych vás informoval, že poskytujeme spolehlivou a podpůrnou pomoc a my Vám rádi poskytneme půjčku. Pak nám pošlete e-mail na: (amandaafredoloan42@gmail.com), abyste požádali o půjčku
Karin H, 20.1.2018 21:28:34, IP: ***.***.39.3, #214767
Já používám probiotica od pharma Agency. Pomáhají mi na zažívání. Používám je denně, protože jsem téměř denně v práci podd tlakem a ne zrovna vhodně se stravuju
Nika Brno, 22.1.2018 19:16:31, IP: ***.***.39.3, #214827
Já je používám probiotika denně, cenově dostupné jsou na trhu od firmy Pharma Agency. Já si kupuji ty, s kombinací s vitamíny.
Radka, 25.1.2018 7:56:40, IP: ***.***.101.28, #214950
Dobrý den Slávko, při Crohnově chorobě jsou velmi vhodná OMX probiotika - www.omxprobiotika.cz. Ta se starají o dobré prostřední ve střevní mikrofloře. Nemocným dost usnadňují život.
Twix, 30.1.2018 7:12:11, IP: ***.***.111.18, #215155
Radko, dobrý den, dovolte mi prosím otázku... Ta probiotika, o kterých píšete, vy s nimi máte přímo zkušenost nebo někdo z Vašeho okolí? Docela mě zajímá jejich účinek na nemocné s Crohnem... Děkuji.
Radka, 1.3.2018 20:32:09, IP: ***.***.61.14, #216403
Dobrý den, tak OMX probiotika jsou pro pacienty s Crohnem velkým přínosem... Těmto lidem velmi usnadní život s totou chorobou. Zkušenost mám z mého okolí... Partner má tuto chorobu...
Radka, 4.3.2018 21:42:29, IP: ***.***.61.14, #216533
Tady ještě přidávám stránku, abyste se mohli na jejich účinky mrknout :) www.omxprobiotika.cz/
        Předchozí   12345      Následující
Přidat příspěvek k tématu lactobacily s probiotiky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes17:28
83 reakcí

Výživoví poradci - jsou k něčemu?

Zkusila jsem dva a jsem zatím spokojena se světem zdraví,kde jsem zatím během 5 měsícu zhubla 8kg.

bety7
dnes17:14
1 reakcí

Přírodní léky

Máte někdo zkušenost s přírodními léčivy a bylinkami? Pokud ano,ráda bych se svámi pobavila na co a co používáte například.

Juna9
dnes16:21
1 reakcí

Kauf von Führerschein, Reisepass, Personalausweis (benjack20008@gmail.com)

Kauf von Führerschein, Reisepass, Personalausweis (benjack20008@gmail.com) Hallo, Wir bieten eine Datenbank mit garantiertem Echtheitszertifikat... (zkráceno)

samcyrile
dnes15:56
1 reakcí

Kauf von Führerschein, Reisepass, Personalausweis (benjack20008@gmail.com)

Kauf von Führerschein, Reisepass, Personalausweis (benjack20008@gmail.com) Hallo, Wir bieten eine Datenbank mit garantiertem Echtheitszertifikat... (zkráceno)

samcyrile
dnes15:27
1 reakcí

Kup prawo jazdy, paszport, dowód osobisty (benjack20008@gmail.com)

Kup prawo jazdy, paszport, dowód osobisty (benjack20008@gmail.com) Cześć, Udostępniamy bazę danych o gwarantowanej autentyczności... (zkráceno)

mullarginter
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.