Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kolagen

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Leona, 12.12.2018 21:18:48, IP: ***.***.165.241, #230078
Našla bych tu někoho, kdo po braní kolagenu vypozoroval nějaké změny k lepšímu ? Konkrétně mi jde o vlasy a nehty.
Jana, 30.12.2018 19:11:40, IP: ***.***.83.127, #230267
Kolegen působí zejména na vlasy a nehty a teda taky elasticitu kůže. Hodně známé kolageny jsou od rosenpharmy jestli budeš chtít nějaký pořizovat.
Leona, 20.2.2019 23:14:53, IP: ***.***.165.241, #230813
Máš ty osobně nějaký vyzkoušený ? Za jak dlouho bych tak mohla vidět nějaký efekt ?
Jana, 21.2.2019 11:09:52, IP: ***.***.165.241, #230819
Je potřeba tomu dát aspoň tři měsíce než to začne mít nějaký účinek, nic není hned ;)
Přidat příspěvek k tématu Kolagen
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera18:08
1 853 reakcí

Wobenzym

Fake Canada Passport Fake Canada Passport / Real Canada Passport Get your high-quality Fake Canada Passport / Real Canada Passport from... (zkráceno)

Fake Canada Passport
včera10:40
423 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Ja to sm*olím, zaprá*skaná štítná žláza.. Vy nemůžete shodit. Já nemůžu přibrat.. :D píšete že cvičíte roky.. Já taky.. :D když sem začal posilovat... (zkráceno)

Haluz
17.9.16:55
54 reakcí

Operace menisku

Ano jasně, ortoped mi doporučil kloubí výživu orthomol arthro plus, koupil jsem ji v benu lékárně, a mohu potvrdit, že po pár dnech používání už jsem... (zkráceno)

Petr
17.9.13:25
1 reakcí

kde se naučit tancovat

Ahoj lidičky. Umí mně někdo poradit kde se naučit tancovat? Idealně doporučit nejaké kurz tancování za rozumnou cenu?

Frederika
17.9.12:01
433 reakcí

moroznik

Ahojte...chcem sa spýtať,či každá dodržujte po roku užívania rok pauzu??? ďakujem

Izabelka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.