Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Pohyb, sport, masáže > Úraz - bolest v zádech

Diskuse - Úraz - bolest v zádech

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Jan, 03.04.2008 11:28:18, IP: ***.***.122.134, #43089
Dobrý den, je mi 27 let a dělám kulturistiku. Při nedělním tréninku jsem udělal špatný pohyb s 30kg čínkou a od té doby mě bolí mezi levou lopatkou a páteří, hodně hluboko. Při normálním pohybu bez zátěže a při dýchání bolest vůbec necítím, ale při zakašlání nebo kýchnutí v tom místě silně bodne, jako kdyby mi tam někdo zabodl hřebík. Bolí to samozřejmě i při zvedání zátěže levou rukou. Je to již 4. den a bolest neustupuje, mám navštívit lékaře? Předem děkuji za rady.
Peík, 03.04.2008 14:03:29, IP: ***.***.34.170, #43102
Ahoj Honzo!
Nechci tě nikterak strašit, ale k tomu doktorovi si radši dojdi. Já jsem taky posiloval. Nic se mi při tom sice nestalo, myslel jsem si, že jsem naprosto zdravej. Ale minulej týden mi to všechno doktor zakázal, protože mi diagnostikoval marfanův syndrom. Prostě že by mi při tom mohla praskonut hlavní vzestupná srdečnice a já při tom během chvilky vnitřně vykrvácet. Na to, že mi ještě nebylo ani 21 docela podpásovka. Takže se až do operace musím šetřit. Pak bych měl být zase ok, doufám že hodně dlouho. Je možný, že se Ti taky třeba jenom skříply nervy mezi plotýnkama, ale i tak by to chtělo dát si pohov a nějakou příjemnou rehabku (nejlepší od hezké slečny ;-) ). Když jsem mu tam napsal, že beru dopňky stravy jako protejny, gainery, creatine... tak mi zase vynadal, že si tím akorát tak oddělám játra, že k němu choděj i medailový sportovci a ti to maj všechno v... Píšu Ti, protože jako hlavní příznaky toho... jsou právě vystřelovaná píchavá bolest do zad, hrudníku, kru, někdy i břcha.
No nic, měj se, čauky
Yan, 06.04.2008 20:37:47, IP: ***.***.122.134, #43448
To jsi měl vážně štěstí že tě zachránili, vnitřní krvácení už není nějaká banalita jako skřípnutý nerv, se kterou zde otravuji já... Vypadá to opravdu na skřípnutý nerv. Bolest během týdne odezněla, ale včera po hodině řízení auta se mi tam zase něco hnulo a dnes už bolestí sotva dýchám, nemohu se už ani pohnout. Zítra ráno jedu na ortopedii. Díky.
Yan, 06.04.2008 20:45:58, IP: ***.***.122.134, #43449
Jé promiň, já si to špatně přečetl, myslel sem si že se ti to stalo s tou prasklou srdečnicí... Takže oprava, s tím určitě neposiluj. ono jak vidíš tak heslo "sportem ku trvalé invaliditě" asi funguje :-)
Pepík, 06.04.2008 21:40:10, IP: ***.***.72.90, #43460
No, zatím to ještě neprasklo a snad ani nepraskne. Aspoň že mi nezakázali kolo. Dneska jsem zase objel kamarády (asi 30km po vysočině). By mě doktor stejně praštil, kdyby to věděl... V létě jdu na operaci. Docela na píp, když si potom nevytřu ani zadek :-(
Verculinka, 06.05.2011 8:17:15, IP: ***.***.211.29, #133783
Dobrý den ,bolí me uz 2 den v zádech na prave strane pod lopatkou a ve předu břicho take na prave strane,co to muze být?
Michaela, 21.11.2012 14:20:16, IP: ***.***.133.45, #171385
Před pěti dny večer jsem dělala gymnastický kotoul, nebudu vysvětlovat jak to vypadá, ale prostě jsem se málo překulila zůstala na hlavě a rukama si dopomohla do ukončení. No jak jsem se zasekla na té hlavě (něco jak stojka na hlavě). Píchlo mě v zádech mezi levou lopatkou a páteří, docela bolestivě. Říkala jsem si to nic nebude a trošku to rozhýbala, no ale do hodiny to začalo tak bolet, že jsem se vůbec nemohla pohnout v tom místě, druhý den jsem už nemohla hýbat ani s krkem, mazala jsem si to kostivalem a masérka mi udělala napravovací masáž, no jak jsem se blbě hýbala, začalo mě bolest na pravé straně v kříži, další den to postoupilo do bederní oblasti a vystřeluje mi to už den a půl i do levé nohy až ke koleni, pichlavá bolest okolo kyčle, třísla, beder, u té lopatky to taky bolí, ale né tolik jak první dva dny. Nejhorší je teď ta noha, řekla bych oblast pánve. Kostival ani napravovací masáže moc nepomáhají. Dva dny jsem brala Aulin, to trochu pomohlo od bolesti, ale řekla bych nic neléčí. Teď beru Dimexol, na uvolnění svalů, křečí, či co. Snad to pomůže. Nevíte ale co to je? Skřípnutý nerv? Který vlastně sestoupil až do nohy?
helena, 19.03.2016 17:46:26, IP: ***.***.213.5, #199281
zdravím mám bolesti pichlaví v zádech a de mi to k žebrám až ke krku a mám obavy co to může být
Martas, 14.07.2017 16:50:06, IP: ***.***.90.124, #207927
Při práci na zahradě jsem si hnula s pátří a po týdnu nemohu zatížit nohu mám hroznou křeč. Když jsom v předklonu tak křečodezní
Anonym, 10.09.2017 17:14:02, IP: ***.***.69.1, #209466
mam vyhřez páteře,čekám na magnetickou rezonanci,bolí mně sedací nerv a jde mně to do levé nohy pomůže mně užívat Dimexol?
Anna, 06.11.2017 14:11:03, IP: ***.***.94.86, #212207
A jde spise o bolest svalu? Aco neco prirodniho, nezkouseli jste
Elina, 09.11.2017 11:43:16, IP: ***.***.193.32, #212286
Ano brala jsem tabletky, 3x denne a pomohli mi, ted si davam uz pri behani pozor kam šlapu :D
Anna, 12.11.2017 17:45:16, IP: ***.***.2.53, #212363
No a jsou prirodni? :)
Elina, 16.11.2017 15:55:10, IP: ***.***.222.12, #212507
Ano jsou :) flexiharpan.cz/#about.Nemusi se brat dlouho, rychle zaberou a jsou k dostani bez předpisu.
Přidat příspěvek k tématu Úraz - bolest v zádech
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.