Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > spodní prádlo

Diskuse - spodní prádlo

Marcy, 28.4.2016 18:20:28, IP: ***.***.86.154, #199899
Takže na sportovni oblečeni do Freeportu ano nebo ne?
Lucky, 30.4.2016 23:08:11, IP: ***.***.3.249, #199954
Mě by zajimalo zda se dá v tom Freeportu kromě módního oblečení koupit nějaké lepší dárky? Klasika jako alkohol a tak? :-)
Marcelka, 19.5.2016 19:00:54, IP: ***.***.125.186, #200222
Ahoj jestli si pamatuju tak ve Freeportu je přimo na ploše Excalibur Free Shop, tam kromě parfemu prodavají i alkohol a ruzné další pochutiny, takže pokud potřebuješ něco v tomhle stylu tak doporučuju nakouknout tam.
Katarina.P, 20.5.2016 14:22:22, IP: ***.***.3.249, #200243
Ahoj koukala jsem ted na freeport.cz a zaujalo mě tam sloučení prodejen Hannah a Rockppoint. Koupila jsme v Hannahu bundu pro dceru ale chtěla bych ji vrat myslite že to vyřeši i v této prodejně? V neděli jsem tam chtěla sjet ale ted si nejsme jista…. děkuji
Oneilla, 26.6.2016 14:41:43, IP: ***.***.3.249, #200847
Zdravím žiju teď nějakou dobu v Brně a kousek od něj je obchodní centrum freeport - jaké tam jsou obchody, slevy, sortiment, zda se tam vyplatí cestovat? Ještě jsem tam nebyla, ale rada bych tam mrkla, měl by to byt outlet co jsem tak na netu četla.
Isabel, 25.2.2017 16:02:13, IP: ***.***.229.16, #204915
Andrie dělá dobré prádlo. Teď nově z Micro modalu. Je fajn, že i taková česká značka, dělá takové fajn novinky.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu spodní prádlo
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:56
3 574 reakcí

Kartářky

Snažko ty ani nevíš co meleš, četla jsem i na jinych webech že na tebe podávali žaloby, nikdo tě nebere vážně a že nemáš práci a jsi socka už také... (zkráceno)

Václavka
dnes19:17
32 reakcí

Jak nabrat váhu?

Pravda, chodila jsem tam sice hubnout, ale ano, jsou to odbornici i na přibírání :)

Anonym
dnes18:06
546 reakcí

Interupce

We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both two way confirmation),... (zkráceno)

Mr Tomy
dnes12:06
80 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Dobrou správou; Hľadáte finančnú podporu? Potrebujú naliehavú pôžičku platiť Svoje účty či dlhy? To je príležitosť, ktorú hľadáte. Ponúkame... (zkráceno)

pedroazevedo
dnes11:18
4 740 reakcí

rakovina slinivky břišní

Pro Ivanu: Můžu se zeptat, jak a jak dlouho jste zkoušeli ty Fénixovy slzy? Táta taky užívá výtažky z konopí (i CBD) už půl roku a asi díky tomu mu... (zkráceno)

Luca
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení