Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Odkládání na pozdější dobu

Diskuse - Odkládání na pozdější dobu

PeandMe, 17.1.2012 4:38:26, IP: ***.***.232.149, #158354
pladyclaluato, 16.9.2012 22:45:10, IP: ***.***.12.62, #168612
Hello!
In rutrum ante et. Duis congue mauris sit.
Kiki, 30.4.2014 15:33:27, IP: ***.***.103.198, #184783
Ahoj, mám trochu blbý problém. Mám teď v práci celkem velký frmol a často se stává, že nestihám a tak některé věci odkládám na pozdější dobu... Podvědomě to ale stále držím v paměti a pak mám hrozně neklidný spánek. Nevíte jak se s tím nějak vyrovnat, popř. co zabírá na dobré spaní? Dík
Jan Farkaš, e-mail: Farkas.J@seznam.cu, 17.1.2017 10:46:35, IP: ***.***.144.152, #204039
Lze na toto závažné onemocnění pobírat částečný nebo plný invalidní důchod, případně přídavky na asistenta, jízdenky zdarma do městské dopravy a parkování zdarma pro ZTP? Může takto závažně nemocný dostat alespoň standartní byt 2+KK ? Děkuji za odpověď.
robohack, 1.3.2017 9:03:59, IP: ***.***.197.61, #204997
I’m a Certified Ethical Hacker(CEH), that is something to write home about. You can contact me for anything that has to do with hacking and I’ll send you an invoice within 12 hours including info on modus operandi(mode of operation). I also help people who have been scammed in anyway to recover their stolen money. Just don’t feel reluctant to contact me via mail: darkwebssolutions@gmail.com?
        Předchozí   1 .. 84858687      Následující
Přidat příspěvek k tématu Odkládání na pozdější dobu
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:56
3 574 reakcí

Kartářky

Snažko ty ani nevíš co meleš, četla jsem i na jinych webech že na tebe podávali žaloby, nikdo tě nebere vážně a že nemáš práci a jsi socka už také... (zkráceno)

Václavka
dnes19:17
32 reakcí

Jak nabrat váhu?

Pravda, chodila jsem tam sice hubnout, ale ano, jsou to odbornici i na přibírání :)

Anonym
dnes18:06
546 reakcí

Interupce

We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both two way confirmation),... (zkráceno)

Mr Tomy
dnes12:06
80 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Dobrou správou; Hľadáte finančnú podporu? Potrebujú naliehavú pôžičku platiť Svoje účty či dlhy? To je príležitosť, ktorú hľadáte. Ponúkame... (zkráceno)

pedroazevedo
dnes11:18
4 740 reakcí

rakovina slinivky břišní

Pro Ivanu: Můžu se zeptat, jak a jak dlouho jste zkoušeli ty Fénixovy slzy? Táta taky užívá výtažky z konopí (i CBD) už půl roku a asi díky tomu mu... (zkráceno)

Luca
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení