Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Krematorium pro zvířata

Diskuse - Krematorium pro zvířata

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Renata, 15.9.2017 22:58:19, IP: ***.***.82.244, #209694
Nechával tu někdo zpopelnit pejska či jiné zvíře ? Na kolik taková věc vyjde plus, když bych ho chtěla do urničky ? Prosím jen Praha a okolí ?
Sandra, 24.9.2017 15:20:03, IP: ***.***.56.11, #211021
ahoj, já jsem nechávala zpopelnit svého kocoura v tomto pražském krematoriu www.krematoriumzviratpraha.cz/
Renata, 7.10.2017 16:51:10, IP: ***.***.50.131, #211411
A jak taková věc probíhá ? Jaký byl jejich přístup ? A cenově vás to přišlo na kolik jestli můžu vědět ?
Sandra, 19.10.2017 20:30:53, IP: ***.***.51.91, #211783
No buď můžete zvířátku koupit rakev a rozloučit se s ním v té jejich obřadní místnosti nebo ho můžete nechat zpopelnit. Co se týče cen, tak je to individální jakou si vyberete urnu atd, ale zkuste si tam zavolat, jsou strašně ochotní, takže vám určitě řeknou přibližnou cenu.
Přidat příspěvek k tématu Krematorium pro zvířata
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes17:53
1 043 reakcí

Vyhřezlá ploténka

Nemáte někdo zkušenosti s Disco gelem na vyhřezlé plotýnky? Provádí to klinika v brně . pokud ano prosím pište..

zare87
dnes14:50
388 reakcí

MINERVA

We provide following types of services: Email Hacking Social Media Account Access Hire a hacker for Facebook, Hire a hacker for Twitter Website... (zkráceno)

Kate Morgan
dnes13:50
1 251 reakcí

sarkoidoza

Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
dnes13:23
6 reakcí

Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice

Mě taky operovali na oční klinice v Horních Počernicích. Po operaci, když mi odezněli znecitlivující kapky, tak jsem cítila diskomfort v očích, ale... (zkráceno)

Vikča
dnes10:59
491 reakcí

Zápach z úst

Ahoj všetci, volám sa Ketesha Frank, som z Alabamy v Spojených štátoch, som tu, aby som svedčil o tom, ako som dostal môj úver od JOHN WILLIAMS Loan... (zkráceno)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení