Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Domácí transplantace střevní mikroflóry

Diskuse - Domácí transplantace střevní mikroflóry

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Pazderková, 20.12.2016 12:37:24, IP: ***.***.20.204, #203607
Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s provedením transplantace stolice v domácích podmínkách. Já bych ji potřebovala kvůli Crohnově chorobě, ale zjistila jsem, že na klinkách v Německu nebo Británii by jedna TSM přišla v přepočtu na 20 000 až 30 000 Kč, plus cesta tam a zpět. A při Crohnově chorobě se doporučuje 3 zákroky, aby se pacient úplně uzdravil. Moje sestra je úplně zdravá a byla by ochotna dělat mi dárkyni, tak by měl zajímalo, jak to zvládnout v domácích podmínkách. Předem děkuji za informace
Anonym, 20.12.2016 14:42:56, IP: ***.***.242.250, #203610
nejdřív si vyléč bakterie ve střevech jako jsou chlamydie a potom vymýšlej ptákoviny :-)
Swimmer, 21.12.2016 7:43:52, IP: ***.***.237.203, #203614
Mně fekální transplantace pomohla zbavit se konečně kandidózy. Přenos střevní mikroflóry taky proběhnul u nás doma v koupelně.
Anonym, 21.12.2016 10:11:33, IP: ***.***.242.250, #203621
Chadi el mousavi : Ach jo,mužete se cpát hořčíkem,b vitamínem kořenem mandragory jak chcete,nepomuže nic z toho,možná po letech získáte pocit že je to lepší ale zdání klame.Tetanie je jeden z největších omylů mediciny,totální.Tetanie je způsobena toxiny v těle,většinou těžký toxin působí na nervový systém nebo jsou zcela ztuhlé a ucpané lymfatické cesty.Toxin vzniká z virů v těle,tyto viry přežívají uvnitř bunky,proto Vám na testech krve nic moc nezistí,maximálně meně železa.Pozor tyto viry jako chlamydie pneumonie se provtávají do bunky a tam žijí a odebírají energii samotné bunce,žadná antibiotika se na ně nedostanou,jen při množení to jsou v krvi.Cyklus množení je cca jednou za 2-3týdny,možná máte lehce zvýšenou nebo pravě periodicky se opakující se teploty.Když vir umře praskne a do těla pouští těžký toxin,z toho po letech vznikají různé záněty v těle a po napadení dna cca 15-25 let bez lečby rakovina.Jedná se dlouhodobou pomalou infekci zabijáka,mladé ženy si mohou povšimnout že mají jako něco jako starou plet,trachomy v očích,zanět na mandlích atdLečba-přestat okamžitě jíst cukry,jinak si je množíte,krmíte a pěstujete další kolonie co budou provrtávat další bunky.Masaž lymfatických cest a rozhýbaní odvodu odpadů a toxinu z těla,pocení.Opalovaní na posílení buněčné stěny pomocí vitamínu D.Dlouhodobě začít ničit viry v těle antivirotiky,1-1,5roku,je třeba dlouhodobě aby se znovu nepomnožili.Specielně nemocní rodiče mají děti s exemy,alergiemy a astmaty,crohnova choroba atd jelikož dětí mají ty potvory v těle od početí,je třeba je lečit do doby než vyrostou,dokud se tvoří tkaň.Pozor při lečbě Vám bude ještě hůř jelikož bude víc mrtvých virů a víc toxinů v těle ale to musíte vydržet jiná cesta není,jedině předčasná smrt ve středním věku třeba na intoxikaci,vysoký tlak a infarkt,nebo cukrovku,ledviny,rakovina atd vše drtivá většina těchto nemocí je z nitrobuněčné infekce zejména chlamydií. :-)
Irena caffe, 21.12.2016 12:19:35, IP: ***.***.56.201, #203625
Hledám dárkyni nebo dárce pro jednu transplantaci stolice, za níž nabízím 12 000 Kč plus uhrazení výloh na cestu ke mně do Českých Budějovic. Zdravotní sestru pro asistenci mám zajištěnou. tel: 702 370 304 k.irena85@seznam.cz
K. Jelínková, 6.1.2017 16:17:49, IP: ***.***.20.200, #203867
Já jsem podstoupila čtyři transplantace metodou dvojité kapsle při léčbě chronické boreliozy. Třikrát týdně po dobu dvou měsíců jsem brala jednu kapsli a boreliozy jsem se tak konečně zbavila.
Anonym, 6.1.2017 17:18:29, IP: ***.***.242.250, #203869
je to nesmysl
Anonym, 22.1.2017 12:47:10, IP: ***.***.242.250, #204140
je to hazard :-)
Přidat příspěvek k tématu Domácí transplantace střevní mikroflóry
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes17:28
4 781 reakcí

rakovina slinivky břišní

Mamce nutridrinky chutnají az ted.Kdyz trpěla ze začátku nechutenství tak to vůbec nechtěla.Ani maso nemohla vidět.Ted ji celkem všechno a přibývá... (zkráceno)

Verca
dnes14:54
254 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Affordable Loan Offer .( PergoCF@qualityservice.com ) Do You Need A Business Loan? ( PergoCF@cheerful.com ) Please, contact us for more... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
dnes13:32
63 reakcí

Bolest dásní

jó chlamydie :-)

Anonym
dnes11:08
34 reakcí

Jak nabrat váhu?

Taky jsou všechny jejich služby...hubnutí, přibírání, strava pro sprtovce, děti...www.svet-zdravi.cz/sluzby

Susan
dnes7:09
47 reakcí

Zvuky v hlavě

jó chlamydie :-)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení