Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Brýle z netu - ano či ne?

Diskuse - Brýle z netu - ano či ne?

Demagogu, 8.12.2016 0:07:48, IP: ***.***.56.255, #203349
a do jaké role se řadíš ty. Chováš se hůře než hulvát, propaguješ tu subjekty, které nedodržují to, co požaduješ po jiných, například i když přijímají poukazy na zhotovení korekčních pomůcek, nemůže si u nich sociálně slabý občan tohoto státu objednat brýle plně hrazené pojišťovnou, ale přitom tvrdí, že jsou o padesát procent levnější než kvalitní oční optiky. Ty sám uvádíš, že platba za brýlovou obrubu na poukaz je od pojišťovny 150 Kš, Nejlevnější brýlové obruby u tebou propagovaných podomních prodejců, kteří nesplňují nic co je na oční optiky z hlediska legislativy kladeno - Optika do domu, jsou nejlevnější brýlové obruby za cca 1500 Kč, to je desetinásobek ceny za kterou potřebný občan dostane brýlovou obrubu na poukaz, obruby, která nejde například u Optika do domu objednat. Ale tento a jemu podobní vykukové jsou podle tebe ti lidumilové a já a ostatní oční optici, kteří dodržujeme legislativu tohoto státu jsme šmejdi. Máš to demagogu nějak popletený, už několikrát jsem ti radil, že by si měl vyhledat odbornou pomoc, protože nějak podivně vnímáš objektivní realitu a tvé úsudky působí dosti zmatečně. Karlík
Šmejdíku, 8.12.2016 10:25:29, IP: ***.***.17.107, #203354
Za 150Kč jsou troje celé brýle s pouzdrem šňůrkou a hadříkem co pořád nechápeš? Pak bez ohledu na legislativu nemůže být za to samé 30 000Kč košer.
Demagogu, 8.12.2016 10:51:09, IP: ***.***.159.192, #203355
To něco z tržnic, benzinových pump, hypermarketů a bohužel mnohdy i z lékáren nejsou brýle - korekční pomůcka, ale to jsem tu již mnohokrát dokládal textem z příbalového letáku, který má být součástí toho něčeho co ty nazýváš brýlemi. V tomto letáku je distributorem toho něčeho jasně řečeno, že to něco nenahrazuje dioptrické brýle předepsané lékařem a že to něco není určeno k celodennímu nošení. Demagogu, ty vytloukáš jednu blbinu jinou pitomostí a jen urážíš. To je i důvod, proč to něco nemůže být hrazeno zdravotní pojišťovnou, protože to něco nesplňuje nic co musí splňovat korekční pomůcka, která je pojišťovnou hrazena nebo na kterou zdravotní pojišťovny přispívají. Karlík
Cenové srovnání pro Šmejdíka zdarma, 8.12.2016 11:02:43, IP: ***.***.17.107, #203356
Za jaké peníze nakupuje? Tak specializovaná zkušební skříň pro optika stojí 11 000Kč a co v ní je? Např 146 brýlových skel s rámečkem a držáčkem pomineme-li zbytek tak jedna čočka příjde optika na cca 75Kč. Celé brýle tedy 150Kč. A to kde je kufřík zkušební obruby? A pak se tváří že vybavení stojí majlant a cpe vám brýle za 30 000Kč co dodat?
Demagogu, 8.12.2016 14:04:49, IP: ***.***.159.192, #203358
proti tvé argumentaci jsou absolventi VUMLu opravdu jen příštipkář,i a že ti dokázali vymýšlet opravdu geniální demagogické žvásty. Ale nic ti nebrání koupit oftalmologickou zkušební skříň, zkušební obruby a v intencích tvého návrhu, který jsi publikoval v tomto příspěvku - ++++ Šmejdíku dokážeš, 7.12.2016 18:18:29, IP: ***.***.16.82, #203345, ty brýle prodat levněji než zaplatí pojišťovna? Například že by jsi k brýlím zákazníkovi něco zaplatil nebo mu dal dárek? Popřemýšlej o tom to je dobrá obchodní taktika! ++++ je můžeš rozdávat zadarmo jako dárek, v době adventu by to bylo stylové a jak uvádíš, je to z tvého pohledu dobrá obchodní taktika a určitě by si tě všimli minimálně z TV Barandov .... Demagogu, víš čemu nerozumím, když to máš tak zkalkulovaný a promyšlený, jak to, že už nestojíš na nějakém rohu a ty dátečky nerozdáváš? Karlík
Šmejdíku, 8.12.2016 15:54:20, IP: ***.***.17.107, #203360
Tak uveď kalkulaci na brýle? Kolik stojí čeho výroba za kolik se co nakupuje bylo by to vhodnější než tvé tanečky okolo problémů s předraženými brýlemi. Takhle kecají ti kteří prodávají vysavač za 70 000Kč ovšem to je podstatněji složitější výrobek než jednoduché brýle!
Začneme něčím jednoduchým, 17.12.2016 3:24:02, IP: ***.***.16.82, #203545
Jen brýlové čočky, jaký je rozdíl ve výrobní ceně MF čoček základních a individuelních? DOkáže to někdo zkalkulovat?
Jednoznačně ano, 2.1.2017 22:27:30, IP: ***.***.16.82, #203792
Dokážete někde v kameném obchodě koupit levněji?
Radan Malý, 5.1.2017 10:51:26, IP: ***.***.180.67, #203845
Já teda proti internetovým optikám nemám vůbec nic. První čočky jsem si koupil v optice za docela tučný peníz...:/ A pak jsem ty samý našel na netu!!!! Takže za mě pohoda :)
Drahý Radane, 5.1.2017 13:51:06, IP: ***.***.159.192, #203850
až to pohoda nebude, pak možná pochopíte o čem tu píši.Vy jste zodpovědný za své zdraví a za zdraví svých očí a tak by jste se měl i přesvědčit, jestli subjekt, u něhož své kontaktní čočky nakupujete podniká jak v souladu s ustanovením živnostenského zákona, tak i zákona o zdravotnických prostředcích ... Karlík
Co to meleš šmejdíku, 5.1.2017 17:12:55, IP: ***.***.16.82, #203852
On si kupuje stejné čočky jako mu doporučil optik jen je kupuje jinde nezodpovědně se tedy nechová naopak zodpovědně nejen ke svému zdraví ale i své ekonomice. Dávám mu palec nahoru! Doporuč mu kdy by měl zajít k tobě na kontrolu.
Demagogu, 5.1.2017 20:32:49, IP: ***.***.120.4, #203855
a proč si nejde na kontrolu na ten web. kde si kupuje kontaktní čočky? Copak oni ohledně toho co prodávají nemají žádné potřebné znalosti včetně vzdělání a potřebného vybavení? Ano mnozí z nich nemají pro prodej zdravotnických potřeb ani potřebné živnostenské oprávnění a další potřebné certifikáty. Demagogu i to něco stojí a i jim dáváš palec nahoru, že se chovají zodpovědně a ekonomicky a jen tak mimochodem ohrožují zdraví těch kterým žzdravotnické prostředky prodávají, i tomu dáváš Demagogu palec nahoru? Karlík
Ty lidské hovádko, 6.1.2017 0:05:23, IP: ***.***.16.82, #203857
to takový jako ty mu ty čičky doporučil a prodal navíc poprvé předražené!
Když někdo vyrábí zdravotnické nebo jiné zařízení, 8.1.2017 23:27:55, IP: ***.***.16.82, #203902
brýlové čočky kontaktní čočky a pod pro Šmejdíka tak k tomu zcela jistě neotřebuje vybavení jako Karlík
        Předchozí   123      Následující
Přidat příspěvek k tématu Brýle z netu - ano či ne?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes11:47
1 185 reakcí

dráždivý tračník

Ahoj všichni, já jsem Susan Jones v současné době žije v Texasu U.S.A. Jsem vdova, v tuto chvíli se dvěma dětmi a byl jsem uvízl ve finanční situaci... (zkráceno)

Susan Jones
dnes11:37
4 742 reakcí

rakovina slinivky břišní

Tak to mi je líto, od FS bych čekala mnohem lepší účinek. My budem zkoušet ještě kurkumin. Přeji Vám i manželovi mnoho sil!

Luca
dnes11:31
31 reakcí

Průjem

Zkus Hidrasec, já když mám střevní potíže, tak mi vždycky zabere.

Naďa
dnes8:55
40 reakcí

Široké boky

Dobrý den je mi 14 let a mám sportovní štíhlou postavu. Ale nevýhoda na tomto je ze jsem jako prkno. Nemam ženské rysy. Vím a taky v to doufam ze se... (zkráceno)

Kikus
včera20:28
490 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Ponúkame súkromné, obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkou ročnej úrokovej sadzby tak nízke, ako 2% v priebehu jedného roka až 50 rokov doby... (zkráceno)

moel
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení