Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Brýle z netu - ano či ne?

Diskuse - Brýle z netu - ano či ne?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Rosnička, 18.11.2016 12:26:02, IP: ***.***.174.55, #203052
Pěkný den, chci se poradit...Nákup brýlí z netu... Má někdo zkušenosti? Děkuji
Lola, 20.11.2016 14:25:47, IP: ***.***.122.254, #203091
Dobrý den Rosničko, osobně jsem nákup brýlí z netu dělala pro babičku. Koupila jsem jí brýle na čtení a babička je spokojená. Za mě bych mohla doporučit... Jinak jsem koupila na cocky-kontaktni ;)
Lolo, 20.11.2016 16:12:34, IP: ***.***.56.255, #203093
a kam chodíte na pravidelné kontroly, když si kontaktní čočky kupujete na internetu. Doufám, že Vám ti "odborníci" vysvětlili co je to odpovědné nošení kontaktních čoček. Spousta Vám podobných se o to zajímá až když je pozdě a vypěstují si na rohovce krásné prožilkování, vřídky a další líbeznosti. Ze zákona nesmí kontaktní čočky prodávat nikdo, kdo k tomu nemá potřebné vzdělání, které je potvrzeno aktreditací u ministerstva zdravotnictví. ale v reálu je můžu prodávat kdokoliv, kdo si udělá internetový obchod. karlík
Lola, 21.11.2016 11:42:41, IP: ***.***.225.18, #203104
Děkuji za poučení :) Kdyžtak si přečti ještě jednou můj koment :) Brýle jsem kupovala na čtení a tomu, komu jsem je kupovala, sedí... Ale děkuji za vysvětletní, info o MZ jsem ani nevěděla :)
Lolo, 21.11.2016 14:23:04, IP: ***.***.159.192, #203108
pro mne za mne si kupujte co chcete kde chcete, já jsem se Vás ptal, kam chodíte na pravidelné kontroly, které jsou u nositelů kontaktních čoček velmi důležité! A to tykání si taky odpusťte, pokud nechcete, abych si o Vás myslel, že jste nevychovaná. Karlík
Bart, 04.12.2016 20:01:58, IP: ***.***.35.91, #203275
Za mě nákup čoček na netu není problém. Sám tam nakupuji a problém nemám!
Barte, 04.12.2016 20:32:37, IP: ***.***.56.255, #203276
tak jako Lola, ani vy jste mi neodpověděl, kam chodíte na pravidelné kontroly, které jsou u nositelů kontaktních čoček velmi důležité! Nejhorší je, že Vám podobní to pochopí až když je problém na světě a pak jsou v šoku, že to pro jejich oči a jejich zrak může mít dosti nepříjemné důsledky, ale o tom Vás ti internetoví prodejci neinformují, protože jim jde o prodej ne o to jestli se jejich klienti ke svým očím chovají zodpovědně. Karlík
Co se kontaktních čoček týče, 05.12.2016 13:11:04, IP: ***.***.17.107, #203283
Klidně si je můžete objednat na netu. První si např. kupte v optice a další už berte na netu je to stejný výrobek ten optikk v kameném obchodě vám je možná obědná i na tom samém místě.
Demagogu, 05.12.2016 13:22:50, IP: ***.***.159.192, #203284
Co tu zase navádíš mladé lidi k velmi nezodpovědnému chování. Ty neřešíš, že oči máme jen jedny a ničím je neumíme nahradit, ty jsi dodnes nepochopil, že tu největší část informací získáváme právě pomocí zraku. Proč internetoví prodejci sami neaplikují kontaktní čočky, proč nedělají to co je velmi důležité, pravidelné kontroly? Odpověď je jednoduchá, nemají vzdělání a nejsou na tuto činnost vybaveni, z hlediska vybavení a ceny vzdělání se bavíme o milionových částkách. Pro tyto prodejce stejně tak jako pro internetové optiky a blbečky tvého ražení není důležité to. jestli díky nezodpovědnému přístupu k nošená kontaktních čoček někomu vyhnisají oči, z hlediska internetových prodejců těchto produktů je pro ně na prvním místě zisk a u tobě podobných blbečků snaha na všem ušetřit. Možná by si Demagogu mohl vyzkoušet alespoň jeden den se pohybovat bez pomoci očí, možná by si pak pochopil o čem píši. Karlík
Šmejdíku, 05.12.2016 14:17:22, IP: ***.***.17.107, #203286
Zase jem prokazuješ své hulvátstí a amorální demagogii.Říkal jsem někde že ti lidé nemají chodit na kontrolu?! Ale opravdu nevidím důvod proč by si měli kupovat kontaktní čočky v optice když to samé mohou v ideálním případě zakoupit přímo od výrobce! A za rozumné ceny. Proč využívat prostředníka? Ty bys nejraději aby jsi každé nandání a sundání čoček prováděl ty co hamounku?
Pro zajímavost cenový rozptyl, 05.12.2016 14:21:27, IP: ***.***.17.107, #203287
//kontaktni-cocky.heureka.cz/?gclid=CjwKEAiAvZTCBRDvnoOaoa2j3xISJABxPjN9KwbQaHJJc_PdIa-VBV16aqpktJ3rcRCsaXmQe4w6BRoCmrbw_wcB
Šmejdíku přestaň lhát, 05.12.2016 22:47:41, IP: ***.***.16.82, #203301
A podvádět a řekni nám ceny! Například sada zkuševních brýlových skel tebe stojí sotva polovinu toho co ty ůčtuješ za jeden! Jeden pár vymrsklej nejlevnějším způsobem! Není ti hanba?
Demagogu, 05.12.2016 23:20:59, IP: ***.***.56.255, #203304
pokud klient nedodržuje zásady bezpečného nošení kontaktních čoček, kupuje si cokoli, kdekoli a nedodržuje termíny preventivních kontrol, pak je pro mne rizikovým klientem! O takové klienty opravdu nestojím a pokud si kupují kontaktní čočky u někoho jiného, tak ať k němu na ten net chodí i na kontroly. Víš Demagogu, já oproti tomu netu mám vůči klientovi, pokud ho přijmu, své povinnosti, které vyplývají i z toho, že u něho vedu dokumentaci a pokud dojde k něčemu, já oproti tomu netu musím prokázat, že jsem nic nezanedbal a u klienta, který nechce nic dodržovat já do toho rizika prostě nejdu, takový klient mi za to opravdu nestojí. Karlík
Demagogu, 05.12.2016 23:21:25, IP: ***.***.56.255, #203305
pokud klient nedodržuje zásady bezpečného nošení kontaktních čoček, kupuje si cokoli, kdekoli a nedodržuje termíny preventivních kontrol, pak je pro mne rizikovým klientem! O takové klienty opravdu nestojím a pokud si kupují kontaktní čočky u někoho jiného, tak ať k němu na ten net chodí i na kontroly. Víš Demagogu, já oproti tomu netu mám vůči klientovi, pokud ho přijmu, své povinnosti, které vyplývají i z toho, že u něho vedu dokumentaci a pokud dojde k něčemu, já oproti tomu netu musím prokázat, že jsem nic nezanedbal a u klienta, který nechce nic dodržovat já do toho rizika prostě nejdu, takový klient mi za to opravdu nestojí. Karlík
Oprava, 06.12.2016 11:03:54, IP: ***.***.17.107, #203308
Ono to nebude možná šméčko když to nakupuješ na internetu jen to bude od tebe předražené!
        Předchozí   123      Následující
Přidat příspěvek k tématu Brýle z netu - ano či ne?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.