Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Léky, užívání, zážitky u lékaře > Zvládla jsem žít pomocí psychiatra

Diskuse - Zvládla jsem žít pomocí psychiatra

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Anička, 11.03.2011 22:14:31, IP: ***.***.18.167, #129673
Moje můra sociální fobie. Je důležité najít člověka, který dokáže pomoci,v situaci když jsem byla naprosto na dně, nucena zevními okolnostmi nechala jsem se odvést do nemocnice, to byl první můj odvážný krok. V mém trápení mi poskytl fakt útěchu a naději v nemocnici pan doktor Freml -Psychiatr, který mne přijímal. Působí velmi příjemným dojmem, dokáže motivovat zaujmout, když jste bez síly. Hezky se mnou mluvil byl tak citlivý plný pochopení pohladil mi duši. Jeho přístup mi pomohl pochopit můj život ,přístup k pacientům je příkladný prot o něm píši
uznalý a vzdělaný lékař tisíceré díky. Doporučuji jeho linku SOS v krizi.
?, 12.03.2011 6:42:33, IP: ***.***.209.251, #129677
?????????
klfzChcLyXvF, 18.08.2011 13:28:53, IP: ***.***.175.177, #144555
Please keep trhoinwg these posts up they help tons.
JzZSFrcLMvq, 18.08.2011 21:20:52, IP: ***.***.28.70, #144665
Hey, that's the geratset! So with ll this brain power AWHFY?
XbRaKLjuelGFkZtaeG, 19.08.2011 17:45:13, IP: ***.***.216.18, #144919
For the love of God, keep writing these aritlces.
zdenda, 13.11.2011 14:50:57, IP: ***.***.24.74, #154723
Dobry den,mam problemy se vyjadřit u sveho psychiatra.je hodny ,ale nejde mi to.Mam již mnoho zdravotnich problemu,pořad to přibyva ,mam stavy kterym sam nerozumi pak to všechno vypada že to hraji. mam už toho dost,hodně přemyšlim že to asi ukončim.Omlouvam že to tak pišu ale aspon něco jsem ze sebe dostal ven.děkuji
eia, 16.11.2011 23:29:51, IP: ***.***.89.33, #154902
Hej. Psychiatry si platíme za to, aby nás poslouchali. Jasně, že někdy je to strašně těžký vyjádřit, co se nám uvnitř děje a občas, když to člověk formuluje, to zní jako děsný pindy.... ale psychiatři jsou vesměs profíci a těhle "pokusů o vyjádření" slyšeli stovky.... Ne, že by byli nadlidi, ale právě díky té zkušenosti se v tom obvykle orientují líp, než člověk sám...
Pokud tvůj psychiatr takhle fungoavt neumí, zkus jiného...
Skončit to můžeš vždycky...
Ale brala bych to jako poslední krok, předtím nezaškodí něco málo vyzkoušet....
marie, 09.02.2014 22:57:59, IP: ***.***.150.205, #182544
muj synovec je sirotek věk 20let chodí do školy ale má problémy Nevím co mám dělat on si duchod utratí do týdne a chce abych ho živila Já jsem sama duchodkyně Ve škole mě říkají že potřbuje odbornou pomoc na nic nechce přistoupit Když mu budu dávat najíst ,tak to bude každý měsic stejné ,ale pokud mu dedám jídlo.tak krade doma dal do zběru i hrnce na vaření je agresivní děkuji
Anonym, 10.02.2014 4:35:34, IP: ***.***.252.254, #182548
no comment
Jájik, 03.10.2014 15:20:38, IP: ***.***.39.107, #188942
Dobrý den, chodím od19 ti let k psychiatrovi a je mi 33, už jsem totálně závislá na chemii a svou dospělost jsem doslova provařila chemií a žádný psychiatr mi léky neukončí jen doporučuje jako doživotní léčbu.Vždy když jsem změnila doktora bylo to pořád stejné, dávali mi vždy dva roky léčby, a to se nějak protáhlo na doživotí, jako nějaký rozsudek, moji doktoři si se mnou moc nepovídali a jen dohlíželi zda beru léky.Sama bych chtěla být zdravá, jen se léčím ale neuzdravuji.Prodělala jsem terapie a dostala se fakticky léky do stavu obezity.Ty léky (všechny a to jsem jich změnila hodně) mají vícvedlejších účinků než pozitivních, že jsem dost omezená.Nekradu, nezneužívám drogy ani alkohol, a nevykládám nějaké svoje pravdy, jsem upřímná, a mám své zájmy, kterým se věnuju už po desítky let, jsem samostatná.Podle mě, se cítím v péči psychiatrů, jako v kleštích, ale se mnou je to bludný kruch.Cítím, že mě na psychiatrii odkazuje každý z rodiny i lékaři.
Jájik, 03.10.2014 15:22:13, IP: ***.***.39.107, #188943
Dobrý den, chodím od19 ti let k psychiatrovi a je mi 33, už jsem totálně závislá na chemii a svou dospělost jsem doslova provařila chemií a žádný psychiatr mi léky neukončí jen doporučuje jako doživotní léčbu.Vždy když jsem změnila doktora bylo to pořád stejné, dávali mi vždy dva roky léčby, a to se nějak protáhlo na doživotí, jako nějaký rozsudek, moji doktoři si se mnou moc nepovídali a jen dohlíželi zda beru léky.Sama bych chtěla být zdravá, jen se léčím ale neuzdravuji.Prodělala jsem terapie a dostala se fakticky léky do stavu obezity.Ty léky (všechny a to jsem jich změnila hodně) mají vícvedlejších účinků než pozitivních, že jsem dost omezená.Nekradu, nezneužívám drogy ani alkohol, a nevykládám nějaké svoje pravdy, jsem upřímná, a mám své zájmy, kterým se věnuju už po desítky let, jsem samostatná.Podle mě, se cítím v péči psychiatrů, jako v kleštích, ale se mnou je to bludný kruch.Cítím, že mě na psychiatrii odkazuje každý z rodiny i lékaři.
Anonym, 03.10.2014 15:41:42, IP: ***.***.252.254, #188944
tak se léčí skoro všechny nemoci, jsi odstršující příklad !
Jájik, 03.10.2014 16:19:13, IP: ***.***.39.107, #188948
Já všechny nemoci nemám ...!...chtěla jsem jen popsat, jak se ke mě staví rodina, okolí, i lékaři.
Anonym, 03.10.2014 16:41:29, IP: ***.***.252.254, #188949
staví se k Tobě špatně, užívej bylinky žij zdravě, nervy se po dlouhé době spraví, ale musíš studovat na netu toxické látky v těle atd.
Jájik, 03.10.2014 16:48:38, IP: ***.***.39.107, #188950
Děkuji za povzbuzení, ale už na té chemii, trochu vysím...dělá se mi špatně z hluku lidí, a bolí mě hlava, když zapomenu léky včas...a navíc jsem pod diktaturou rodiny a nemocnice, kdy mi na výběr nedávají....a vyhrožují, že když nebudu docházet na ambulanci, že nemám na výběr. Vím že to vypadá jako bych za svobodu názoru nebojovala, ale bylinky užívám a musím podle psychiatra spíše jako doplňkovou léčbu.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Zvládla jsem žít pomocí psychiatra
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.