Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Kosmetika a krása > Liposukcí ke kráse?

Diskuse - Liposukcí ke kráse?

Nikol, 6.2.2011 16:46:48, IP: ***.***.98.222, #126052
Jsem naštvaná a znechucená z celé kavitace,byla jsem už 5x a výsledek?Ani přes zadeček,ani přes stehna,ani přes bříško,ale jen přes peněženku a to pořádně!!!!!!!!!!
Karla, 5.4.2011 19:52:10, IP: ***.***.98.76, #131445
Je mi líto vyhozených peněz,ačkoliv jsem dodržovala vše jak jsem měla dle pokynů,všechno je zpět,sakra
Martullisss, 29.11.2012 12:04:29, IP: ***.***.80.3, #171623
Dobrý den, co se týče kavitací jsou na to různorodé názory. Ono v podstatě závisí na tom jak se k tomu člověk postaví kolik absolvuje ošetření, které partie chce ošetřit(u některých partií jsou menší výsledky z důvodů jiného složení tuku),zda poté dodržuje opatření(omezit tučná a sladká jídla, zvýšit pitný režim a pohyb. U klientek, které mají problém se štítnou žlázou a váha jim kolísa, tak bych toto ošetření nedoporučovala. Jsou však i jiné metody na hubnutí a to pomocí tzv. LPG přístroje, který pracuje na jiné bázi než kavitace. Je to bez ultrazvuku a nezatěžuje váš organismus.Na toto ošetření můžete jít i 2x týdn. Je zapotřebí 5-10 sezení. To je u každého individuální. V případě dotazů volejte na č. 737 966 925 Sídlím v Ostravě.
Nikola, 29.4.2014 15:46:27, IP: ***.***.142.21, #184773
Já tedy líná na pohyb nejsem, pořád jsem se snažila být nějak v pohybu abych konečně shodila ty svoje boky a břicho. Bohužel bez úspěchu =(. Takže jsem podstoupila také liposukci i když jsem původně do toho jít nechtěla, ale nakonec šla. Paní Průchovou neznám, já byla u pana Justana v Brně a konečně mám svou vysněnou postavu. Určitě to stojí za to.
Dagmar, 19.5.2015 10:33:30, IP: ***.***.157.254, #193269
já jsem podstoupila vše možné, co se na liposukce ná použít...výsledek? nulový. až pak jsem začla s tímto problémem do Brna do kliniky Perfect Clinic a po konzultaci jsme se domluvili s panem doktorem, že do toho půjdu. Doporučuju!
Naďa, 30.11.2016 14:59:13, IP: ***.***.57.165, #203235
Liposukce je nejlepší způsob jak se zbavit "převysů" jen já bych asi nešla na takovou tu drastickou jak ti bodají pod kůži a vysávají to z tebe.
Naďa, 30.11.2016 15:00:15, IP: ***.***.57.165, #203236
Liposukce je nejlepší způsob jak se zbavit "převysů" jen já bych asi nešla na takovou tu drastickou jak ti bodají pod kůži a vysávají to z tebe.
Marika, 18.5.2017 12:14:19, IP: ***.***.165.13, #206623
Já jsem teda v Perfect clinic byla jen na konzultaci a byla jsem hluboce zklamaná z přístupu lékaře, co mi měl zákrok provádět. Na takovou pozici se arogantní chování vůbec, ale vůbec nehodí. Takže za mě určitě ne.
Lída, 9.6.2017 9:04:22, IP: ***.***.225.18, #207107
Ahoj všem... je tu někdo, kdo má zkušenosti s klinikou www.aesthevita.cz? Děkuju
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Liposukcí ke kráse?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:16
1 022 reakcí

sarkoidoza

Hello, how are you today? I want you to know that if you are in need of loan contact STANDARD FINANCE COMPANY is here to help with the rate of 2%... (zkráceno)

STANDARD FINANCE
dnes16:31
315 reakcí

MINERVA

Fake hackers every where until i met this hacker named jeajamhacker@gmail.com who helped me hack into my partner phone with out physical access to... (zkráceno)

April Jarboe
dnes15:16
432 reakcí

Zápach z úst

Som Kadri Zoltan, ponúkame pôžičku jednotlivcom a spoločnostiam, ktoré hľadajú naliehavú pôžičku na začatie podnikania a na rozširovanie podnikania.... (zkráceno)

Zoltan
dnes13:24
1 389 reakcí

dráždivý tračník

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to... (zkráceno)

Anonym
dnes13:18
694 reakcí

Interupce

Hi Viewers Get your Blank ATM card that works in all ATM machines all over the world.. We have specially programmed ATM cards that can be used to... (zkráceno)

mark
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení