Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Kosmetika a krása > Laser Fotona zkušenosti

Diskuse - Laser Fotona zkušenosti

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Zina, 21.02.2019 11:53:37, IP: ***.***.32.162, #230820
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s tímto laserem. Mám problém na různých oblastech těla s chloupky a žilkami a jemné defekty pokožky jako jsou menší bradavičky v oblasti krku a znaménko. Hledala jsem různě na internetu jak se toho zbavit a dočetla jsem se něco o tomto laseru který dělají na klinice yes visage, ale nemám s nimi žádnou zkušenost s jakýkoliv zákrokem. Nikdy jsem si takhle esteticky nepomáhala. Budu moc ráda za vaše zkušenosti a názory ohledně tohoto, pokud nějaké jsou.
Jana, 26.02.2019 13:28:06, IP: ***.***.41.106, #230892
Yes visage znám a zkušenost mám, ale nejedná se o tento zákrok, takže v tom vám úplně přesně nepomůžu. Já jsem tady byla na operaci očních víček, ale za sebe mohu jedině doporučit. Byla jsem tam moc spokojená.
Zina, 05.03.2019 13:07:25, IP: ***.***.36.224, #230982
A mohu se zeptat jak na vás působilo prostředí celé kliniky a personál? Jestli všechno proběhlo podle domluvy a nemusela jste řešit nějaké maličkosti?
jana, 12.03.2019 14:58:46, IP: ***.***.58.7, #231054
Klinika yes visage je moc příjemná, je to tam čisté od recepce se na mě už usmívala slečna, což udělá taky svoje, než kdyby tam seděla nějaká kyselá okurka a sestřičky strašně milé, pozorné fakt se o vás hezky starají, jde vidět, že to dělají rády a nemají to jako rutinu. A přímo k zákroku, nemám asi nic co bych vnímala negativně. Byla jsem na konzultaci, domluvili jsme termín zákroku, po zákroku byla rekonvalescence, pak kontrola a tradá…
Josefína, 19.03.2019 12:24:48, IP: ***.***.52.79, #231100
S yes visage mám vlastní zkušenosti Zino. Můžu opravdu doporučit. Doktoři jsou špička. Moje mamka si tady nechával dělat vrchní oční víčka a já byla na augmentaci. Obě jsme byly spokojené.
Zina, 04.04.2019 10:01:34, IP: ***.***.27.74, #231245
Děkuji vám moc za vaše zkušenosti. Objednala jsem se na konzultaci do yes visage k paní doktorce Gabryšové, tak se těším jak se domluvíme.
Anonym, 25.04.2019 9:14:24, IP: ***.***.46.46, #231372
Můžu se zeptat jak ta konzultace proběhla? Mě se ta klinika Yes Visage docela zamlouvá a potřebovala bych taky ty chloupky dát pryč, ono to je asi na častější návštěvu že? Ale kdyby mi to zmizlo na furt tak bych to klidně podstoupila…Ty chloupky nad horním rtem jsou prostě neštěstí :D
Zina, 08.05.2019 11:14:31, IP: ***.***.36.48, #231454
Zdravím, tak konzultace je rychlá. Já tam byla cca půl hodinky. A já mám za sebou první zákrok a určitě to nebude poslední. Ono to ani nejde udělat hned na poprvé, jestli to bude trvale ještě nemohu posoudit na to je moc brzy, ale za sebe Yes Visage doporučuji. Bylo mi tam příjemně, všichni milý a tak to má být.
Martina, 15.05.2019 13:38:43, IP: ***.***.46.237, #231496
Zino, děkuji za odpověď..už jsem si domluvila schůzku v Yes visage s paní doktorkou...
Přidat příspěvek k tématu Laser Fotona zkušenosti
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.