Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Hubnutí, tloustnutí > SYN MĚL OBÉZNÍ PŘÍTELKYNI A TAKÉ ZTLOUSTL - ODMÍTÁ ZASE ZHUBNOUT, MÁM STRACH O JEHO ZDRAVÍ

Diskuse - SYN MĚL OBÉZNÍ PŘÍTELKYNI A TAKÉ ZTLOUSTL - ODMÍTÁ ZASE ZHUBNOUT, MÁM STRACH O JEHO ZDRAVÍ

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Anonym, 16.12.2013 18:34:27, IP: ***.***.73.187, #181689
Jsem mamina 2 synů, staršímu je 24 a mladšímu je 10. Starší syn byl jako dítě šikovný ve škole, na sporty, chodil na spousty kroužků a aktivit. V 18 letech se seznámil se slečnou která byla o 2 roky starší. Přivedl ji k nám domu v neděli na oběd představit ji. Již na první dojem se mě a manželovi nezamlouvala vzhledem, byla poněkud prostorově výraznější, ale řekla jsem si nejdřív jí poznej jaká je a nedávej na první dojem, třeba je nemocná. Naše rodina přijala slečnu myslím vstřícně a vše bylo v pořádku, mladí si rozuměli. Jak šel čas slečna si našeho Marka omotala kolem prstu, pořídili jsme jim společné bydlení a tím to možná vše začalo. Marek jezdil k nám 1- 2x do týdne nebo i méně jak kdy. A tak jsem si začala všímat změn nejdřív já potom i manžel a nakonec okolí. Syn byl se slečnou velmi spokojený zamilovaný, ale pomalu začal přibírat na váze, nejprve se mu rýsovalo břicho pod trikem přátelé to brali s humorem, později mu to naznačovalo okolí, tak i my s manželem jsme s ním o tom mluvili. Od mala byl štíhlé postavy, nikdo v rodině není při těle. Například když přijeli mladí na víkend, tak ve 22 hodin nebyl Marek líný dojet autem pro jídlo, prý dostali chuť a je přeci normální si u filmu sníst bramburky a sladkosti. Po 2 letech s touto slečnou přibral ze 70 kg na 92 kg při výšce 180 cm. Nyní již se slečnou není, ale při těle je stále (88 kg) . Několikrát jsme s ním o tom diskutovali zda se změní, začne sportovat a hlavně zdravě jíst, jako matce mi tak trochu vadí jeho vzhled ale více mi vadí zdravotní rizika pro něj co nadváha přináší. Od té doby co se rozešel s touto slečnou měl několik štíhlých dívek, ale nikdy se nesnažil hubnout. On prostě nechce, líbí se mu jíst co chce kdy chce, a přesto že je dospělý a stará se sám o sebe, nevnímá rizika co ho čekají. S manželem ho bereme jaký je, hlavně aby byl spokojený a zdravý, ale ve skrytu duše nás to oba mrzí… Samozřejmě mu nemůžeme mluvit do života, občas si říkám bohužel. Nyní žije se štíhlou slečnou, které to nevadí vubec naopak říká že má doma medvídka..Syn kouří asi 10 cigaret za den občas pije alkohol, stravuje se převážně v restauracích či rychlo občerstvení, doma si moc nevaří radši koupí pizzu.. Jak by jste to řešili Vy z pozice matky nebo otce, všichni chceme pro své ratolesti to nejlepší přeci! Proč syn nechce si připustit, že má problém?
Káťa, 2.1.2014 0:30:27, IP: ***.***.247.14, #181905
Bože, ty jsi nána, vlezlá a navíc přemoudřelá. Tyhle lidi posedlé štíhlostí nesnáším, když bude ve společnosti in být při těle, tak z tebe bude koule. Nech ho být, není mu deset a naštěstí tě už nemusí poslouchat.
fera, 2.1.2014 17:45:10, IP: ***.***.49.69, #181915
Kátˇo, proč jsi té mámě nevisvětlila že její syn je dospělí a jen on ví jak má žít co jíst . Tá první slečn dle ní byla korpulentní ale třeba vařila , ted má štíhlejší a jí nezdravě co stím dělat nic on sám musí pochopit co je pro něho dobré. Ale na jeho výšku to zatím není až tak zlé. Milá paní rada asi nexzistuje. Nepsala jste zda kouříl i předtím a trochu pil. To že se stravuje po restauracích kupují pizzu to je tren dnešní doby tak jsme je to naučily podporovali je že ze západu je všechno in. A oni tomu uvěřili, tak ted si asi nemůžem na nic stěžovat ale njít chybu sami v sobě , taky mám syny a dělají asi to samé jezdí po obchodních centrech a tam si kupují různé blafi.
Lotty777, 27.6.2016 14:06:20, IP: ***.***.185.84, #200889
Zapomeňte na drahé operace ohledně vrásek, zapomeňte na lítání po doktorech kvůli využívání náročných mechanických přístrojů, píchání injekcí do víček a podobné trapnosti. Americké celebrity jako Brad Pitt, Angelina Jolie, Kate Moss a dokonce i britská královna využívají jednoduchou technologii, PŘÍSTROJ na vrásky, strie, skvrny a celulitidu DO KAPSY. :-) Volejte na: 607 631 344, pište na karoli14@centrum.cz, pokud jste ze Zlína a okolí, přijďte zkusit!!! Sama používám a jsem velmi spokojená!!! :-) :-) Vrásky zmizely, tuky pryč, strie vyžehleny...a pas? nádhera!
Přidat příspěvek k tématu SYN MĚL OBÉZNÍ PŘÍTELKYNI A TAKÉ ZTLOUSTL - ODMÍTÁ ZASE ZHUBNOUT, MÁM STRACH O JEHO ZDRAVÍ
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes14:45
25 reakcí

rýma v těhotenství

i moje žena v době těhotěnství trpěla šílenou rýmou. Každý večer to byla šílěnost. Taky používala Nasivin sprej.

Oldrich
dnes14:43
6 reakcí

Detoxikace těla

Julinecka: za jak dlouho jsi zaznamenala výsledky? Jak často chodíš? Jsou i v Brně?

Renatka
dnes14:40
7 reakcí

Dárek synovi

když měla dcerka 3 roky, pořád mluvila o tom, že chce být zubařkou.Takže k narozeninám dostala novou výbavu na čištění zoubku jak pro sebe tak pro... (zkráceno)

Julinecka
dnes14:31
40 reakcí

Liposukcí ke kráse?

Pokud se budeš cítit dobře, určitě to udělej. Já bych raději volila zdravější a pomalejší proces/proceduru, nebyl by časovo a finančné tak náročný.... (zkráceno)

Julinečka
dnes13:59
1 358 reakcí

sarkoidoza

LOAN OFFER. Hello are you in need of a loan to pay your debts or start up a new business,buy a house or car? Have you been denied loans by your... (zkráceno)

Steven
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení