Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Hubnutí, tloustnutí > Přibrání tuku (muži )

Diskuse - Přibrání tuku (muži )

Přeskočit na nejnovější příspěvek
GenX, 04.01.2011 19:24:16, IP: ***.***.66.165, #121371
Zdravím chtěl bych přibrat několik kilo zvláště pak nezdravého tuku jelikož ho potřebuju protože už mě štvou komentáře všech okolo že oni jsou chudí ale nikdo to na nich jenom na mě to jde vidět protože mám 187 ve věku necelých 17 let , navíc jsem poloviční vegetarián , (maso mám jen někdy , ale jím ho třeba jako přisadu na pizzu apod. ) nyní zkouším přibrat systémem 6 jidél po 2-2.5 h chtěl bych se zeptat na nějaký přípravek který je dostupný za dobrou cenu , slišel sem o nějakém sacharidové prášku ale ten je asi na svaly a né na tuk a taktéž je to seriozní diskuze takže samozvaní vtipálci tu nejsou vítani
Fábič , 19.02.2011 18:27:52, IP: ***.***.97.155, #127282
Sacharidový prášek není pouze na svaly ale i na přibrání na svaly máš věci jako kreatin apod...
NeedNoName, 06.11.2011 3:58:02, IP: ***.***.156.220, #154317
mám ten samý problém :( je mi 24 měřím 187cm a vážím 60 kilo a už nevím co mám dělat proto abych přibral...
Zoufalíí, 19.12.2012 23:07:58, IP: ***.***.116.123, #172178
ahoj lidi je mi 16 a výžím 50kg chtěl byh přibrat podle nejakýh prášku tablet apodd prosim o pomoc.,(
Přidat příspěvek k tématu Přibrání tuku (muži )
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.