Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Hubnutí, tloustnutí > Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Diskuse - Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Lotty777, 27.6.2016 13:53:22, IP: ***.***.185.84, #200871
Zapomeňte na drahé operace ohledně vrásek, zapomeňte na lítání po doktorech kvůli využívání náročných mechanických přístrojů, píchání injekcí do víček a podobné trapnosti. Americké celebrity jako Brad Pitt, Angelina Jolie, Kate Moss a dokonce i britská královna využívají jednoduchou technologii, přístroj na vrásky, strie, skvrny a celulitidu DO KAPSY. :-) Volejte na: 607 631 344, pište na karoli14@centrum.cz, pokud jste ze Zlína a okolí, přijďte zkusit!!! Sama používám a jsem velmi spokojená!!! :-) :-) Vrásky zmizely, tuky pryč, strie vyžehleny...a pas? nádhera!
Mrs. Ceren, 8.7.2016 23:05:04, IP: ***.***.178.128, #201072
Do you need Financial Assistance? Do you seek funds to pay off credits and debts? We give out loan with an Interest rate of 1.00% Please, contact us for more information: pergocf@fastservice.com Kindly write us back with the loan information; - Complete Name: - Loan amount needed...$, €, L: - Loan Duration: - Purpose of loan: - City / Country: - Telephone: - Name of the Site: Please, contact us for more information: pergocf@fastservice.com
Jari, 16.7.2016 19:31:26, IP: ***.***.222.53, #201217
Je nutné zharmonizovat celý organismus a endokrinní systém. Toho docílíte s produkty Dr. Nona - Ravseen a čajem Gonseen. Pitím tohoto speciálního čaje, který obsahuje 40 druhů bylin s archebakterí z Mrtvého moře můžete velmi účinně zhubnout a natrvalo. Vyzkoušené. Produkty zakoupíte v eshopu Nayrouse Cosmetic. V případě dotazů nebo užívání mne kontaktujte mailem Bohlerova@email.cz
Nikol, 20.7.2016 23:49:36, IP: ***.***.208.216, #201285
Hypofunkce štítné žlázy se nejčastěji projevuje přibíráním .. Je tomu opravdu tak nebo je to spíše dobrá výmluva? Tímto onemocněním trpím již od útlého věku. V době kdy mým "koníčkem" bylo jídlo a pohádky (dětsví), jsem měla hlavu velikosti a tvaru kopačáku. Pak přišla puberta a já se i díky spolužákům musela poprat s kily navíc. Byl to problém ? Ale vůbec. Brzy jsem zhubla a váhu si od té doby držím. Podle mě je nárust váhy způsobený onemocněním či prášky (např. antikoncepce) jedním z největších omylů a nejlepších výmluv pro líné (tím bych se nerada někoho dotkla). Hormony štítné žlázy jsou regulovány předepsanými léčivy (Euthyrox, Letrox..), tudíž logicky nedochází k žádnému deficitu TSH - vše je tak jak má být (až na ten prášek, který každé ráno zapijete). Místo skvělých výmluv a skvělých zaručených diet zvolte zaručenou metodu - porce jídel zmenšete, jezte 5 jídel denně, přičemž to poslední do 18.hodiny, nebo ještě lépe do 17. Denně choďte pěšky, dělejte dlouhé procházky nebo běhejte, dobře spěte = regenerujte a jednou týdně si dopřejde i prohřešek v jídle. Tím dostanete do rovnováhy i Vaši psychiku a váha půjde skoro sama dolů.. Vždy jsou cesty. Akorát musíte hledat ty, kterými lze docílit cíle a ne skvělé výmluvy. Hodně štěstí všem !
lucilu, 28.7.2016 8:34:24, IP: ***.***.158.93, #201359
Holky když to tu čtu, jsem ráda, že v tom nejsem sama...léčím se cca 2.rokem a mám navrh skoro 10kg a děsím se toho, že to nejde zastavit...Beru Euthyrox 75 na svém jídelníčku jsem nic nezhoršila, spíše naopak zařadila jsem více zeleniny a lehčích jídel, jelikož jsem stále unavená. Dříve jsem i více sportovala a dnes prostě nemám sílu. Nedávno jsme jeli na kolech a já musela v kopci slézt, jakoby mě nohy neposlouchali pomalu jsem nemohla udělat ani krok. Všichni kolem mě si myslí, že jsem prostě zpohodlněnla, ale tak to není...jsem z toho dost nešťastná, necítím se vůbec ve své kůži. Lékařku jsem na to upozorňovala a ta mi řekla, že mé přibírání na váze s mojí poruchou štítné žlazy a její léčbou nesouvisí :-( Ale když čtu všechny ty příspěvky co tu jsou tak vidím, že souvisí a hodně!!! Jsem ráda za toto forum, cítím že v tom nejsem sama a už to pro mě není tak depresivní, ale pořád nevím jak s tím bojovat. Na druhou stranu musím říct, že stejný lék užívá i moje maminka i( 57let) i babička( 81let) a ta takové problémy nemají, asi je to o každém znás a o vyváženosti dalších hormonů v těle. Syn už bere Euthyrox 25, doufám že jen dočasně vzhledem k hormonálním změnám...Holky držme se a nevzdávejme to :-)
igi, 9.8.2016 19:01:06, IP: ***.***.251.224, #201514
Já se s nefunkční štítnou žlázou a kily navíc peru už roky. Beru letrox a letos se mi konečně podařilo s přebytečnými kily pomalu zatočit. Stojí za tím totální změna životosprávy a od února mám dole cca 10 kilo. Kde můžu chodím pěšky a váha se pomalu snižuje dál.
Denisa, 19.9.2016 14:03:04, IP: ***.***.247.9, #202236
Také mám sníženou funkci a sám lékař říkal,že u ní je to trošku problém zhubnout.Jsem ale přesvědčená,že tomu tak není.Letrox beru léta a když jsem pracovala ve firmě,kde to bylo hodně o pohybu,vůbec jsem s váhou problém neměla.Takže to na zdr.stav opravdu nesvádět.
Denisa, 19.9.2016 14:03:07, IP: ***.***.247.9, #202237
Také mám sníženou funkci a sám lékař říkal,že u ní je to trošku problém zhubnout.Jsem ale přesvědčená,že tomu tak není.Letrox beru léta a když jsem pracovala ve firmě,kde to bylo hodně o pohybu,vůbec jsem s váhou problém neměla.Takže to na zdr.stav opravdu nesvádět.
Pavla, 27.9.2016 16:42:15, IP: ***.***.109.9, #202373
Ahoj holky. Ráda bych se s vámi podělila konečně o dobrou zkušenost s hubnutím. Po několika letých bojích s nadbytečnými kily a utracenými penězi za "výživové poradce" jsem byla od kamarádky doporučena k nutriční terapeutce Bc. Daniele Krčové ( danielakrcova.cz ). Nechala jsem si od ní sestavit jídelníček a nemohla jsem uvěřit vlastním očím - už po týdnu jsem začala já i mé okolí zaznamenávat pokroky. Opravdu doporučuji :-)
Jiřka, 1.2.2017 13:01:21, IP: ***.***.196.187, #204325
Ahoj ...mám již třetí rok problémy se štítnou žlázou/hypo/,díky lékům se mi vše ustálilo na normálních hodnotách ale i přesto mi dr.nechala malé dávky léků thyrozolpo 7 měsících jsem začala nějak rychle přibírat i když mám již 30 let stejnou váhu.Je možné že se s mými hormony něco děje??? Na kontrolu mám jít až v červnu.
Anonym, 10.2.2017 21:55:56, IP: ***.***.168.25, #204605
Máte někdo ze zúčastněných zkušenosti s omylným užitím dvou prášků na místo jednoho?? Následují nežádoucí účinky?? Děkuji za Vaši odpověď.
PERGOCF@QUALITYSERVICE.COM, 12.2.2017 5:20:59, IP: ***.***.200.226, #204626
Do you need Financial Assistance? Please, contact us for more information: PergoCF@gmail.com Do you seek funds to pay off credits and debts? Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com We give out loan with an Interest rate of 1.00% Please, contact us for more information: PergoCF@aol.com
PergoCF@gmail.com, 19.2.2017 18:03:57, IP: ***.***.7.144, #204775
WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Do you need Financial Assistance? We can help you We give out loan with an Interest rate of 1.00% Please, contact us for more information: PergoCF@gmail.com Kindly write us back with the loan information; - Complete Name: - Loan amount needed: - Loan Duration: - Purpose of loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com Yours Sincerely, Mrs. Ceren Kelly PergoCF@aol.com We look forward to hear from you ASAP.
PergoCF@gmail.com, 8.3.2017 17:27:24, IP: ***.***.43.100, #205087
Affordable Loan Offer Do You Need A Business Loan? Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com A Personal Loan? At 1.00% Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone, Mobile: Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@aol.com Interested applicants should Contact us via email: bayport@safrica.com
Gujik, 23.3.2017 14:27:17, IP: ***.***.49.171, #205515
Ahojte, můžu říct za sebe že užívám Euthyrox 50 a nemůžu zhubnout. Cvičím každý den a chodím ještě běhat a nic dokonce jsem ještě přibrala. A vážně mě děsí že za pár roků bych vážila 100 kilo. Co můžu dělat? Už teď vážím přes 80 kg
        Předchozí   1 .. 11121314      Následující
Přidat příspěvek k tématu Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:56
3 574 reakcí

Kartářky

Snažko ty ani nevíš co meleš, četla jsem i na jinych webech že na tebe podávali žaloby, nikdo tě nebere vážně a že nemáš práci a jsi socka už také... (zkráceno)

Václavka
dnes19:17
32 reakcí

Jak nabrat váhu?

Pravda, chodila jsem tam sice hubnout, ale ano, jsou to odbornici i na přibírání :)

Anonym
dnes18:06
546 reakcí

Interupce

We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both two way confirmation),... (zkráceno)

Mr Tomy
dnes12:06
80 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Dobrou správou; Hľadáte finančnú podporu? Potrebujú naliehavú pôžičku platiť Svoje účty či dlhy? To je príležitosť, ktorú hľadáte. Ponúkame... (zkráceno)

pedroazevedo
dnes11:18
4 740 reakcí

rakovina slinivky břišní

Pro Ivanu: Můžu se zeptat, jak a jak dlouho jste zkoušeli ty Fénixovy slzy? Táta taky užívá výtažky z konopí (i CBD) už půl roku a asi díky tomu mu... (zkráceno)

Luca
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení