Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Hubnutí, tloustnutí > Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Diskuse - Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Osman Ibrahim, 7.11.2017 17:36:42, IP: ***.***.63.189, #212248
Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital services from local banks and other financial institutes? Here is your chance to obtain a financial services from our company. We offer the following finance to individuals- *Commercial finance *Personal finance *Business finance *Construction finance *Business finance And many More: and many more at 2% interest rate; Contact Us Via Email:bullsindia187@gmail.com
marcdupoun18@gmail.com, 9.11.2017 8:39:50, IP: ***.***.54.12, #212284
Hello, Are you looking for a legitimate loan? Have you been rejected by your banks? You need money for one reason or another. You are a sincere and honest person Do you need a loan to pay your debts, your bills or to carry out a project? You still have a chance. No more worries We offer fast and reliable loans with an interest rate of 3% per year. We are trustworthy. if you are interested, do not hesitate to contact us directly by email: marcdupoun18@gmail.com
marcdupoun18@gmail.com, 9.11.2017 8:42:02, IP: ***.***.54.12, #212285
Hello, Are you looking for a legitimate loan? Have you been rejected by your banks? You need money for one reason or another. You are a sincere and honest person Do you need a loan to pay your debts, your bills or to carry out a project? You still have a chance. No more worries We offer fast and reliable loans with an interest rate of 3% per year. We are trustworthy. if you are interested, do not hesitate to contact us directly by email: marcdupoun18@gmail.com
Anonym, 11.11.2017 9:20:15, IP: ***.***.69.69, #212321
Loans!! Is there anyone out here who is still struggling to get a loan? Are you in need of a loan for any reason and you do not know where to get cheap and reliable loans, your help is finally here as we are offering cheap loans at a low interest rate of just 2% . Interested borrowers are to contact us via email at ( standardfinance07@gmail.com ) and get your loans today. Thanks
osman ibrahim, 13.11.2017 18:08:05, IP: ***.***.63.190, #212378
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via Email: ibrahimfunds5@gmail.com
Heinz Munkel, 18.11.2017 0:05:46, IP: ***.***.47.48, #212536
Jste v jakékoli finanční krizi? Potřebujete úvěr na refinancování svého domu nebo rozšíření svého podnikání? Potřebujete úvěr na vypořádání naléhavých dluhů a pobytu u jednoho věřitele? potřebujete zaplatit za zaplacení účtů? atd. Získejte svůj úvěr od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze převedeny na váš účet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úvěru, neváhejte nám zaslat žádost e-mailem: heinzmunkel.loanfirm@gmail.com
PergoCF@gmail.com, 18.11.2017 4:06:26, IP: ***.***.143.146, #212537
Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com
tynustekk, 20.11.2017 9:36:25, IP: ***.***.110.114, #212605
Zdravím. Chtěla bych jen podotknout..Je mi 16 let, zachvilku mi bude 17. Mám štítnou žlázu už od 8 let ale nejsem si jistá, jakého typu. Vzhledem k tomu, že jsem v menší postavě a čím víc hubnu, tak to bude nejspíš hypo..Jak jsem dosáhla hubeností ? No dříve jsem vážila 56kg a když jsem se dostavila na prohlídku, vážím 46kg..Ovlivnilo to nechuť k jídlu. Prostě z ničeho nic jsem neměla chuť na to, co si dám třeba každý den..Prášky neberu od 14ti let. Jde znát, že mám slabej organismus a trpím nespavostí..Menstruační cyklus mám uplně pomotanej a neustále mám křeče v břiše..Začínám se bát. Prášky stále neberu a ani nemám v plánu je brát. Jinak se nemám nejhůř. Ale je mi jasný, že se většípříznaky objeví, až budu tak o 20 let starší.
osman ibrahim, 20.11.2017 10:00:57, IP: ***.***.61.202, #212606
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via Email: ibrahimfunds5@gmail.com
AZRA ISHAQUE, 24.11.2017 8:07:42, IP: ***.***.29.10, #212754
We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. FOR LEASING OF BG/SBLC MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M LEASING FEE = 4%+1% FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC PRICE = 32%+1% MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information. Contact name: Azra Ishaque Email : lintel.financialservicesplc@gmail.com Skype : lintel.financialservicesplc
kelvin luis, 26.11.2017 22:05:59, IP: ***.***.168.178, #212952
Are you under heavy financial stress? This is for YOU Are YOU having heavy financial pressure? Why don’t YOU consolidate and restore your affordability? Do YOU need money that ONLY YOU would like to manage? Why don’t YOU take a personal loan? WE ASSIST A LOT OF CLIENTS · PERSONAL LOANS · CONSOLIDATION LOANS · VEHICLE FINANCE YOU COULD QUALIFY FROM |$10,000 UP TO $250,000.00 REQUIREMENTS: · PERMANENTLY EMPLOYED, · EARN $25,000 OR MORE. CONTACT US VIA: Kellvinluisloanhome@gmail.com
osman, 28.11.2017 18:21:17, IP: ***.***.61.201, #213042
osman ibrahim, 5.12.2017 14:10:49, IP: ***.***.61.201, #213262
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 2%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via Email: ibrahimfunds5@gmail.com
Chris, 6.12.2017 4:01:42, IP: ***.***.109.110, #213271
Attention! Attention!! Attention!!! We wish to publicize our outstanding loan offer; we are currently giving out loans at 2% interest rate; we offer personal loans, business loans, debt consolidation, second mortgages and lots more; these offer is obtainable by both individuals and corporate bodies in need of funding; currently our main focus is the funding of land development projects in the leisure, tourism, entertainment and construction sectors. In the last two decades, we have financed lots of international projects in the leisure and tourism sector, globally we have placed billions of dollars as development capital and loans in an extremely wide variety of projects including amusement parks, Eco and green projects, golf courses, hotel and resort hotels, manufacturing, residential construction, sports stadiums, theme parks, tourism and tourism projects, transport, including railways, roads and shipments, water parks and lots more. For more info on our loan procedures contact us via email: chrisbarry@financier.com Anticipate for your interest. Yours Sincerely Charles Ella Publicity Officer
        Předchozí   1 .. 19202122      Následující
Přidat příspěvek k tématu Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera22:31
5 071 reakcí

rakovina slinivky břišní

Manžela po jídle bolelo břicho, bylo mu těžko a míval průjem. Ještě ho boleli záda a ty ho bolí po celou dobu nemoci. Byl na CT , tam už viděli nádor... (zkráceno)

evys
včera21:08
237 reakcí

Klouby, kosti

Arkokapsle jsou přírodní,měli by se maximálně brát 4 týdny,já po 14 dnech měla zlepšení více info na www.flexiharpan.cz

Tina
včera20:40
1 134 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Dobrý deň, volám sa DR. daniels, som lekár z nemocnice daniels, som občan Spojeného štátu americkej, chcem svedčiť o dobrom úverovom pôžičke, ktorý... (zkráceno)

daniels
včera20:20
1 reakcí

Podpora imunity

Dáváte něco dětem na podporu imunity ? Přemýšlela jsem jestli v lékárně koupit nějaké ty marťánky nebo je to zbytečné ?

Debora
včera17:40
1 057 reakcí

Vyhřezlá ploténka

V únoru tohoto roku jsem se přidal mezi ploténkaře. Je mi 25 let úraz se mi stal při sportu. Po magnetické rezonanci jsme zjistili že ploténka je... (zkráceno)

Honza
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení